י"ט סיון התשפ"ד
25.06.2024

גלריה: אירוע הקמת קרן הצדקה "שותפים" בראשות הגאון רבי מאיר מאזוז שליט"א

התורמים לקרן הצדקה "שותפים" שהקים מרן ראש הישיבה, יוזכרו על ידו לברכה וישועה במעמד נשגב של תיקון חצות שייערך ביום חמישי בלילה, אור ליום שישי ח' באב בכותל המערבי • אלפים כבר לקחו על עצמם יעדים לטובת קרן הצדקה שתסייע למשפחות השרויות במצוקה קשה • ימי המגבית שלישי ורביעי, ה'-ו' באב • להצטרפות חייגו: 6997*

גלריה: אירוע הקמת קרן הצדקה "שותפים" בראשות הגאון רבי מאיר מאזוז שליט"א
מעמד קרן שותפים צילום: יח"צ

באירוע מרכזי בהשתתפות אלפים שהתקיים ביום שני האחרון במלון סיטי טאואר ברמת גן, הושקה קרן הצדקה "שותפים" בנשיאות מרן ראש הישיבה הגאון רבי מאיר מאזוז שליט"א. במהלך האירוע נטלו על עצמם אלפים מתלמידי הישיבה ובוגריה יעדים כספיים, לקראת ימי המגבית הגדולים שיתקיימו בע"ה בימים שלישי ורביעי, ה'-ו' במנחם-אב.

במשא קודשו בכנס המיוחד אמר מרן ראש הישיבה לציבור הנרגש שהוא חי בנס, ותלה זאת בזכות החסד. מרן ראש הישיבה הבטיח מפורשות, כי מי שיעזור לקרן הצדקה, יקבל חזרה בכפל כפליים. כידוע שברכותיו של מרן שליט"א אינן שבות ריקם, ולאורך השנים כל מי שהתברך על ידיו ראה במוחש כי ברכותיו מתקיימות אחת לאחת.

דברים אלו מצטרפים לברכה הנדירה בכתב יד קודשו של מרן ראש הישיבה אודות החשיבות הגדולה של התמיכה בעמלי תורה. "מי שתומך באברכים הלומדים תורה מתוך עוני ודוחק" כתב מרן ראש הישיבה במכתבו, "הקב"ה יברך אותו בכפלי כפליים, ולא ידע מחסור וצער כל ימיו".

מרן ראש הישיבה יתפלל לטובת התורמים והמתגייסים להקמת הקופה הקדושה, וביום חמישי שלאחר ימי ההתרמה, יעלה ראש הישיבה לשריד בית מקדשנו, הכותל המערבי למעמד נשגב של תיקון חצות, שבו יוזכרו לתפלה שמות התורמים שהתגייסו להקמת קרן הצדקה.

באירוע נשאו דברים גם הגאון הרב צמח מאזוז, מנהל הרוחני של הישיבה ואחיו של מרן ראש הישיבה שליט"א. במהלך הכנס דיברו גם ראשי המוסדות, שמכירים באופן אישי את המצוקות הרבות, והתגייסו לקריאת מרן ראש הישיבה להקמת קרן הצדקה. כמו כן, הרב ברק רייבי שליט"א, הרב ששון טרבלסי, והרב מרדכי מאזוז הפליאו באריכות בחשיבות הרבה שבהתגייסות למען המערכה.

הרב מאיר מזוז שותפים סיטי טאואר

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד