1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

שדולת הנשים עתרה נגד הופעה של מוטי שטיינמץ

לאחר שעיריית ראשון לציון לא נכנעה לעתירת 'שדולת הנשים בישראל' והתירה את קיום עצרת החיזוק בהפרדה בין גברים לנשים, שדולת הנשים שוב מנסה לפגוע בציבור החרדי • והפעם, אירוע מוזיקלי המיועד לציבור החרדי בעיר עפולה • 'בחדרי חרדים' עם הפרטים

קובי ברקת, ו' אב תשע"ט 07/08/2019 21:23

לא עוצרות לרגע מוטי שטיינמץ מוטי שטיינמץ צילום: אלי קובין

לאחר שעיריית ראשון לציון לא נכנעה לעתירת 'שדולת הנשים בישראל' והתירה את קיום עצרת החיזוק בראשותו של מרן נשיא מועצת חכמי התורה, חכם שלום הכהן שליט"א, בהפרדה בין גברים לנשים, היום (רביעי) עתרה שוב שדולת הנשים לאסור אירוע נוסף, והפעם בעיר עפולה.

האירוע המדובר הינו אירוע מוזיקלי שבו יופיעו הזמרים מוטי שטיינמץ וחיים ישראל, ועתיד להתקיים בפארק העירוני שבעיר עפולה ביום רביעי הבא. האירוע המוזיקלי שבו צפויים להשתתף ראש העיר אבי אלקבץ ואישי ציבור נוספים, יכלול גם הפנינג, מתנפחים ופעילויות פנאי נוספות ויתקיים בהפרדה מלאה בין גברים לנשים. 

כאמור, שדולת הנשים עתרה לבית המשפט לעניינים מנהליים בנצרת,כנגד עיריית עפולה, בדרישה לבטל את ההפרדה המגדרית באירוע, בתואנה של 'הדרת נשים'. 

מעורכי הדין המלווים את שדולת הנשים נמסר, כי "הפרדה בפארק העירוני המרכזי של העיר היא חמורה במיוחד, ומסמנת נשים כאזרחיות סוג ב' שיש להצניע ולהסתיר מאחורי מחיצות, ובוודאי ככאלה שאין להן מקום במרחב הציבורי ועל במה ציבורית. אנו מצפות מבית המשפט להציב קו אדום בפני היוזמה, ולקבוע: המרחב הציבורי שייך לכולנו, נשים וגברים כאחד".

מנכ"לית שדולת הנשים מיכל גרא-מרגליות אמרה "אנחנו עותרות היום כדי לוודא שנשים יוכלו להיות נוכחות ושוות בכל מרחב ציבורי. לא ייתכן שאבא לא יוכל ללכת עם ביתו למתנפחים, ואמא תופרד בכניסה לפארק ציבורי מהבנים שלה. אנו מבקשות מבית המשפט לאכוף את החוק ולהבטיח שוויון".עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בחייאת, מה אכפת להן מהופעה של מוטי שטיינמץ???  (ל”ת)


  • שייתנו לכל אחד לשמור על אורח החיים שלו בלי להתערב בבקשה (ל”ת)


 2. פתיה!!!!  

  שאלתיאל

 3. אני בהלם  

  ט

 4. פראירים  

  הפוך

 5. בזויות בלי דרך  

  יש להם במה למשועממות

 6. שדול ת הנשים נגד ארוע דתי  

  יעלה

 7. מתוסכלות משועממות  

  הגרועות שבגרועות

 8. מוטי שטיינמנץ  

  משה

;