1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. ייעוץ

המדריך המלא לשמירה ואבטחה של בית העסק

אין כל ספק כי בכל הקשור למערך האבטחה והשמירה של בית העסק שלך, הגורם האנושי משחק תפקיד משמעותי מאוד, עם זאת, כדי להבטיח כי ישנן עיניים בוטחות הצופות בכל רגע על בית העסק שלך ושיהוו גורם הרתעה משמעותי נגד פריצות ומעשי חבלה ויבצעו מעקב על כל הנעשה בעסק, יש צורך באמצעים טכנולוגיים מתקדמים

אוריאל ורד, ז' אב תשע"ט 08/08/2019 16:21

חברת שמירה חברת שמירה צילום: pixsabay

אין כל ספק כי בכל הקשור למערך האבטחה והשמירה של בית העסק שלך, הגורם האנושי משחק תפקיד משמעותי מאוד. צוות איכותי ומוכשר יכול לספק לך מענה מהיר, יעיל, אמין ומותאם לצרכיך הייחודיים. כאשר מאבטחי השירות שלך הם בעלי הכשרה צבאית מקיפה ומעמיקה, יספק לך הדבר הגנה על ידי הטובים ביותר. עם זאת, כדי להבטיח כי ישנן עיניים בוטחות הצופות בכל רגע על בית העסק שלך ושיהוו גורם הרתעה משמעותי נגד פריצות ומעשי חבלה ויבצעו מעקב על כל הנעשה בעסק, יש צורך באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

מערכות אזעקה מתקדמות

אחד מאמצעי האבטחה הנפוצים והחיוניים ביותר לבית העסק הוא השימוש במערכות אזעקה איכותיות ובעלות מאפיינים מתוחכמים שיבטיחו לך הגנה מקיפה. ישנו מגוון רב של גלאים וחיישנים שמספקים אבטחה ברמה גבוהה.

גלאי תנועה

מבחין בכל תנועה חשודה שנעשית בשטח העסק, כולל ניסיונות לנוע מתחתיו.

גלאי נפח

מפעיל מערכות אזעקה בגין כל שינוי בתוך החלל בו מוצבים הגלאים. ישנם כיום גלאים בעלי רגישות גבוהה במיוחד וטווח רחב שיבטיח כי כל אזור העסק מכוסה וכי כל תנועה תירשם בו היטב. מערכות ניתוח מורכבות מבטיחות כי יסוננו תנועות זניחות וימנעו אזעקות שווא מיותרות.

גלאי אקוסטי

הגלאי המתוחכם מזהה צליל ניפוץ זגוגיות זכוכית ומפעיל באופן מידי מערכות אזעקה. ההתקן המתקדם יודע להבחין בין ניסיון פריצה לבין שבירה של זכוכיות אחרות כמו כוסות או בקבוקים על מנת למנוע התרעות שווא.

הגלאים המתוחכמים, בשילוב עם מערכות בקרת כניסה ותיאום עם מוקד מקצועי המספק מענה לכל התרעה, יספקו לך הגנה מקיפה לעסק שלך.

מצלמות אבטחה

השימוש במצלמות אבטחה מאפשרות לך לא רק להרתיע ולהתריע בפני פעילות חשודה, אלא לספק תיעוד מלא של כל הנעשה אשר יכול לסייע בתפיסת חשודים ועל מנת לבצע מעקב אחר התנהלות פנימית חשודה של הנעשה בעסק גם בשעות פעילותו על ידי עובדים או גורמים אחרים.

ישנו מגוון רחב של מצלמות אבטחה מתקדמות וחדישות אשר מבטיחות איכות תמונה חדה שתאפשר לזהות פנים ולסנן רעשים על מנת לשמוע היטב את הנעשה. מצלמות אבטחה חדישות מצוידות באמצעי גיבוי שיבטיחו תיעוד מלא והעברת כל הנתונים גם במקרה של נפילת מתח.

ניתן להזמין מצלמות אבטחה נסתרות ומוטמעות או גלויות ומרתיעות לפי צרכיך הייחודיים והשימושים החשובים לך ועל מנת לקבל הגנה מרבית גם בלילה, מצלמות אבטחה רבות מאפשרות גם צילום אינפרה אדום שיספק לך כיסוי גם בחושך מוחלט.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;