1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

מעצר המחבלים שרצחו את דביר - תיעוד מהקסדה

לאחר מעצרם של שני המחבלים החשודים ברציחתו של תלמיד הישיבה דביר שורק הי"ד, משחררת דוברות המשטרה, תיעוד מקסדת אחד הלוחמים המשטרתיים שהשתתף בלכידתם • צפו

אלי שלזינגר, י' אב תשע"ט 11/08/2019 23:39

בחסות החשיכה תיעוד מהקסדה. מעצר המחבלים תיעוד מהקסדה. מעצר המחבלים צילום: דוברות המשטרה

שלושה ימים לאחר הרצח האכזרי של בחור הישיבה דביר יהודה שורק הי"ד וכיממה לאחר מעצרם של שני חשודים ברצח שלו, מפרסמת דוברות המשטרה, תיעוד מיוחד מהקסדה של לוחמי הימ"מ - היחידה המשטרתית ללוחמה בטרור של משמר הגבול שעצרה את השניים.

לאחר הפיגוע הוקפצו לוחמי הימ"מ לגזרת יהודה ושומרון בכדי לקחת חלק בפעולות שננקטו מצד מערכת הביטחון לאיתור זהותם ומקום מחבואם של המחבלים. ככל שחלפו השעות התגבר המאמץ המודיעיני אותו הוביל שירות הביטחון הכללי אשר הביא ביום שישי להערכה כי החשודים נמצאים במתחם ובו מספר בתים בכפר הפלסטיני בית כאחל.

על הכפר פשטו עשרות לוחמי הימ"מ שהתפצלו למספר מוקדים בהם על פי החשד נמצאים המחבלים. הלוחמים ביצעו סריקות בשני בתים במתחם בנוי במהלכם אותרו מספר חשודים ביניהם 2 במעורבות בביצוע הפיגוע. שניים מהחשודים אותרו ונעצרו בשנתם על גג אחד המבנים.

"הזרוע הארוכה של משטרת ישראל ומשמר הגבול, שפועלים תדיר יחד עם שב"כ וצה"ל באיו"ש לסיכול טרור באמצעות מגוון יחידות ובראשם לוחמי הימ"מ, תגיע לכל מחבל ופעיל טרור באשר הוא, במטרה למצות עמו את הדין ולהגן על ביטחון אזרחי מדינת ישראל, בכל זמן ובכל מקום", נמסר מדוברות המשטרה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לא מובן לי מה הצורך בפרסום המהלך?????????????????? עם כל הערכתי הרבה למשטרה ולכוחות הביטחון שפעלו במהירות רבה וב"ה גם הצליחו. אפשר להסביר מה נחוץ הפירסום??? בזמן שאנו מוקפים באויבים, שילמדו איך להיזהר ולהסתתר?  (ל”ת)


    • במשטרה שם עדיין אכולים מכל הפדיחות ובאלימות שלהם כלפי אוטיסטים וכו' אז חייבים לפרסם דברים מועילים שהם עושים...... (ל”ת)

      לב יהודי