1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2019

החבר החרדי של ליברמן: "אתה פוגע בחבריך"

חיים יענק׳ל ליבוביץ ידידו הוותיק של חבר הכנסת אביגדור ליברמן, נדהם היום מסרטון ההסתה שהפיץ האחרון והגיב לו בתקיפות ברשת הטוויטר • "הכל כדי לקושש כמה קולות"

ארי קלמן, י"ח אב תשע"ט 19/08/2019 15:51

הידיד הוותיק תוקף חיים יענקל ליבוביץ (עם ידיד קרוב)

איש העסקים ומי שידוע כידידו הטוב של חבר הכנסת אביגדור ליברמן - חיים יענק׳ל ליבוביץ, יוצא היום (שני) במתקפה חזיתית כנגד חברו - חבר הכנסת אביגדור ליברמן, בעקבות סרטון ההסתה שהוא פרסם מוקדם יותר, בו טען כי במקום שוויון בנטל, החרדים מקבלים תקציבי עתק על חשבון הציבור החילוני.

בציוץ ברשת הטוויטר השיב איש העסקים החבד"י חיים יענק׳ל ליבוביץ ותקף את אביגדור ליברמן. הוא הלין בטוויטר כי ליברמן פוגע בחבריו החרדי והוסיף, כי כל פעולותיו נגד הציבור החרדי נעשים "כדי לקושש כמה קולות". 

וכך כתב ליבוביץ׳ בתגובה לציוץ של אביגדור ליברמן: "אחי, אני קורא ולא מאמין. הרי אתה מחית בעבר כשאמרו 'כביש לנוקדים במקום מיטות לחולים, במקום חינוך בפריפרייה'. כל התירוצים הצודקים שם, חלים גם כאן. אני מתבייש. ממש! הכל מותר לקושש כמה קולות? אתה פוגע בציבור גדול מאוד כולל חברים רבים שלך. חבל!".

הקשר בין ליבוביץ׳ לליברמן הולך שנים אחורה, כאשר השניים שיתפו פעולה מספר פעמים במיזמים עסקיים וכן בשנת 1996, אז שיתפו השניים פעולה בקמפיין "נתניהו טוב ליהודים" שהביא לבסוף את ניצחונו של נתניהו שנבחר אז בפעם הראשונה לראשות הממשלה לאחר שניצח את שמעון פרס.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. טעות  


 2. אל תבטחו בציונים, בבני אדם שאין בהם תשועה..  

  שריר

 3. החבר החרדי - מזרע עמלק  (ל”ת)


 4. לא היה מעולם קמפיין נתניהו טוב לחרדים  (ל”ת)


 5. חברים או הפקדות לבת?  (ל”ת)

  חברים

 6. דוברמן  


 7. חרפה לדבר אתו  

  יעקב

 8. החרפה  

  יורם

 9. נעבאך ככה זה בלי תורה  


 10. וזה שהרוסים לוקחים את הכסף של המדינה? משהו עשה חישוב כמה עולה להביא עולים מרוסיה? כמה עולה תכנית נעל"ה? תכנית סל"ע? בשביל להביא גויים לארץ?  (ל”ת)

  חי

  • ואחר כך הם עוזבים את הארץ (ל”ת)

   צבי

 11. יהי רצון שזה שמנסה להעלות את מספר המנדטים שלו על חשבון ההסתה והשקרים על עבדי השם שלא יזכה להיות חבר כנסת לאחר הבחירות הקרובות  (ל”ת)

  שלמה

 12. אוי ליברמן  

  יהודי אזרח ותיק

 13. ליברמן