1. עמוד הבית
 2. אוכל
 3. מתכונים

הם הגיעו: הזוג המאושר מאורוגוואי נצפה בארץ!

הזוג האדמוני והמשויש, הגיע לאחרונה לאטליזים המובחרים והתקבל בתשואות בשריות. סיפור של זוג מושלם.

שימי פרקש, כ"ד אב תשע"ט 25/08/2019 13:24
תגיות:

הזוג מארגוואי הזוג מארגוואי צילום: שאטרסטוק

יש להם מבטא כבד: אורוגוואי

קבלו את הזוג מאורוגוואי! סטייק זוגות של נתח עם מבטא דרום אמריקאי כבד, שמסגיר את ארץ המוצא על השנייה הראשונה, עבר את כל הבדיקות והמסלולים והגיע היישר למטבח שלכם.

לא כל נקודה על המפה מתאימה לסטייל של נתח. ארץ המוצא של הבקר נבחרת מהגלובוס עם פינצטה: אורוגוואי היא הבחירה המנצחת. שם גדלים עדרים משובחים, שמתפנקים במרחבי האחו הירוקים בלי שאף דיאטנית תפריע להם להיות הנתח העשיר ביותר בצלחת...

משויישים כמו שצריך

'גשו לאיטליז הקרוב, פתחו את המקפיא ותראו איך נראה סטייק טוב: סטייק זוגות של נתח מסודר יפה-יפה עם שומן שנותן לבשר דיגום של שיש, וכשתוציאו אותו לצלחת, חם ונוטף וריחני להתעלף – תרגישו את השומן הנמס הזה, שהאיחול "בתאבון" קטן עליו. מה חשבתם, סתם זה הולך בזוגות?

התאמה של מאה אחוז

אם אתם רוצים בקר אמיתי, עזבו את כל התוספות. סטייק זוגות של נתח הוא סטייק מקורי, בלי ערבובים שמוציאים את הטעם וההנאה. כשאתם שולפים מהמחבת את הזוג המהביל הזה ומנחיתים אותו על השולחן, אתם יודעים שיש לכם סטייק בקר נקי. מאה אחוז. ותשאלו כל מי שמבין בבקר (אתם בעצמכם, במקרה?), לא מעובד הוא פשוט עולם אחר. זה הזוג הידוע – זוג מעולמות אחרים...

זוג צעיר ומבטיח!

אתם בטח מכירים כבר את החבר'ה של נתח: עגלים צעירים כולם, שלא הספיקו לשחוק את השרירים בטיולים בפינות החי של אורוגוואי. הם רכים כל כך, שהשיניים עובדות עליהם ממש בקטנה, ועסיסיים בצורה מדהימה כמו... כמו... נו, כמו בשר של נתח. אין הגדרה אחרת.

בנתח עושים מבחני גיל. השוורים עומדים בשורה והשומר בפתח שואל – בן כמה אתה? ומי שבתעודת זהות שלו מופיע תאריך עתיק מדי, שולחים אותו הביתה חזרה, ואת התוצאות של המיון הזה רואים על הנתח בחבילה: אדמוני ומגרה כל כך, שחייבים להעיף למחבת ולטעום.

יוצאים לחופש עם הזוג מאורוגוואי

חיפשתם שותפים לחופשת הקיץ? עם סטייק זוגות של נתח תעשו על האש שלא היה לכם בחיים, ותחסכו את הטיפ למלצר – עוד כזה זוג, ואתם פותחים מסעדה בשרית בבית. סטייק זוגות עושה לכם קיץ מהחלומות, עם פינוקים שלא תגמרו לפרגן לעצמכם שוב ושוב.

זוג אשכנזי או ספרדי? מה שבטוח 'חלק בית יוסף'!

הזוג מאורוגוואי אינו יוצא דופן. ממש כמו כל הנתחים של נתח הוא זוכה לחותמת הכשרות של הרב רובין שליט"א, המחמיר לצאת ידי חובה לפי כל השיטות – כולל חלק לשיטת הבית יוסף, ללא רירין. כשבד"ץ מהדרין מופיע על העטיפה אתם יכולים לפתוח בלב רגוע: הכי כשר ששייך.

ואת משחק הזוגות ראיתם?

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. זוג בקר  


 2. זוג בקר  


 3. למה הוא נמצא בקטגוריה של אוכל ???  (ל”ת)

  אני

 4. כואב הלב על החיות המסכנות האלה, צער בעלי חיים  (ל”ת)


  • נכון 

   צדיק ג.