1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2020

נעם בלמה את הטרלת הפורום החילוני והשיגה את היעד

לאחר נסיונות שנחשפו בקבוצות סגורות של חברי הפורום החילוני להטריל את מערכת החתימות של נעם עלו במפלגה על התרמית וגרפו הצלחה אדירה בקמפיין ההחתמה של המפלגה: "רבבות היהודים אמרו את דברם – אנחנו ממשיכים"

בני יחזקאלי, כ"ט אב תשע"ט 30/08/2019 13:40
תגיות:

מפלגת נעם מפלגת נעם צילום: בחדרי חרדים

הצלחה אדירה לקמפיין נעם עם השגת יעד של כמעט ארבעים אלף חתימות, ההצלחה הגדולה מגיעה לאחר שאתמום במהלך היום והערב ניסו האקרים לשבש את מערכות קמפיין נעם ולהחדיר למערכת באגים שונים. המספר העדכני כעת הוא 39,520 אך עולה כל העת ועד השבת צפוייה המפלגה לכבוש את יעד 40,000 החתימות אליו ביקשו להגיע עד סוף השבוע.

בנוסף לכך, הבוקר (ו') חושפת המפלגה נסיונות הטרלה של חברי הפורום החילוני שפעלו לשבש את הקמפיין. בקבוצות סגורות בפייסבוק המזוהות עם הפורום החילוני הופצו הודעות הקוראות לחברי הקבוצות לחתום באופן פיקטיבי על תמיכה במפלגת נעם על מנת להגדיל את אחוזי החותמים.

על פי הודעת הסבר שכתבו בקבוצה, "פרישה של נעם מהמירוץ פירושה 40,000 קולות נוספים של דתיים פאנטיים שבמקום להיזרק לפח יכנסו לכנסת. זה מגדיל את הסיכוי לממשלת כפייה דתית שיכולה לבנות קואליצייה בלי ליברמן", על מנת לגרום לנעם לרוץ עד הסוף וכביכול "לאבד קולות למחנה הימין" התגייסו חברי הפורום למבצע החתימות על מנת לשכנע את נעם להמשיך במירוץ.

אלא שבנעם עלו במהירות על נסיון ההטרלה ואף הצליחו להיכנס אל תוך קבוצות הפייסבוק הסגורות ולעקוב אחר פעילות החברים בהן. על ידי אימות של מספרי הטלפונים מול שמות החתומים הצליחו להסיר את כל השמות הפיקטיביים מהמערכת והנתונים המוצגים בה הינם עדכניים ומאומתים. כל זאת בנוסף לבלימת מתקפת הסייבר שנערכה אמש על מחשבי המפלגה.

כאמור, למרות המאבקים נגד נעם השיגה המפלגה הישג מרשים והגיעה ליעד 40,000 התומכים. ההחתמה נמשכת על מנת לגבש מספר תומכים רב שיצהיר כי הוא נותן את קולו למפלגה.

מנעם נמסר: "למרות כל ההכפשות מבית ומחוץ. למרות נסיונות ההטרלה ומתקפות הסייבר. רבבות יהודים אמרו את דברם והצהירו כי יתנו את קולם למפלגה יהודית שתשמור על ערכי הנצח של עם ישראל. אמרו שלא יהיה לנו מפלגה, אמרו שלא נגיש רשימות, אמרו שלא נרים קמפיין בחירות ועכשיו אומרים שלא נעבור את אחוז החסימה, אך רבבות כבר אמרו שיתנו את קולם לנעם. אנו קוראים לציבור להמשיך ולחתום באתר המפלגה על מנת להבטיח את מקומה של נעם בכנסת הבאה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מה נחשב הצלחה אדירה?  

  אלי

 2. גם אני הצטרפתי!  


 3. כל הכבוד! אני איתם.  (ל”ת)

  אלי ישי

 4. ואני אומר שברגע האמת הם לא יעברו את ה-15000  

  אהרון

 5. נועם  

  ר.ר

 6. אם הם ילכו לבד יהיו להם מכסימום ארבעת אלפים קולות .עדיף לכלם שיעשו הסכם עם אגודה כמו אלי ישי  (ל”ת)

  שלמה

 7. מתי תתנו את הפרטים?  

  הרב דרור אריה

 8. מעולה  

  אשר

 9. כל הכבוד למפלגת נעם!!! תומכים בכם!!!  (ל”ת)


 10. להתאחד טכנית עם אגודה ועוצמה  


 11. נעם היא הסכנה הכי גדולה לגוש הימין בבחירות  

  ישראל

 12. אא