1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

בן למשפחה חרדית שנפצע באיביזה, הוטס לישראל במצב קשה

טסים? אל תקלו ראש בביטוח נסיעות לחו"ל, גם אם אתם אנשים זהירים ביותר. לצעיר ישראלי זה עלה ביוקר. הוא הוטס היום לטיפול בישראל לאחר שהוכה ונפצע קשות בעת חופשה באיביזה | מנהל חברת ההטסות הרפואיות מתריע, "אל תעלו על המטוס לפני שרכשתם פוליסה מתאימה"

אלי שלזינגר, כ"ט אב תשע"ט 30/08/2019 17:25

בעלות של כמאה אלף דולר הטסה רפאית של מדאסיס הטסה רפאית של מדאסיס צילום: מדאסיס הסטות רפואיות

אזרח ישראלי, תושב העיר חולון בן למשפחה חרדית, נסע יחד עם קבוצת חברים לחופשה באי הספרדי איביזה.

בתחילת השבוע עשו הקבוצה את דרכם לבית המלון, כשלפתע הגיחו קבוצת מקומיים והחלו להכות את האזרח הישראלי בראשו.

הצעיר שחטף מהלומות קשות איבד את ההכרה והובהל במהירות לבית חולים פרטי מקומי, כשהוא סובל מפגיעה קשה מאד בראשו, מורדם ומונשם.

קרוביו של הצעיר ששהו בסמיכות למיטתו, בדקו ומצאו כי חברם הפצוע לא עשה ביטוח נסיעות חו"ל ומחיר האשפוז הגיע לעשרות אלפי יורו.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי הקבוצה הישראלית יצרה קשר מיידי עם חברת "מדאסיס", חברת ההטסות רפואיות הגדולה בישראל, שהפעילה מיד אופרציה רפואית מורכבת לבדיקת התיק הסבוך על ידי מומחי טראומה ונוירוכירורגיה, והבוקר (שישי) הוחלט על הטסת הפצוע הישראלי באמבולנס אווירי להמשך טיפול בישראל.

מנכ"ל מדאסיס, משה גרוסברגר, שסידר באופן אישי את כל הלוגיסטיקה הרפואית אומר כי הוא קורא לכל אדם שטס לחו"ל לרכוש פוליסת ביטוח בעלות של שקלים בודדים שעלולה בשעת הצורך לחסוך עלות יקרה.

"עלות האשפוז באיביזה וההטסה הרפואית עומדת על סך של כמאה אלף דולר שהיו נחסכים עם רכישת פוליסה תמורת כמה עשרות שקלים. אם החלטתם על נסיעה לחו"ל אל תעלו על המטוס לפני שרכשתם פוליסה מתאימה" אמר גרוסברגר.

בני המשפחה מבקשים מהגולשות והגולשים ב'בחדרי חרדים להעתיר בתפילה עבור הפצוע עדי ניסים בן עירית לרפואה שלמה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מי משלם את ה-100.000$ ?  

    שאלתי

;