1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2020

נתניהו מתריע מברית אחים בין שקד ללפיד

שתיית המנדטים החלה הפעם מוקדם. למרות הדיווחים על הסכמים הדדיים שלא תוקפים זה את זה בכדי למקסם את קולות הימין, נתניהו מתכתש עם 'ימינה' ומאשים את בנט ושקד בברית עם לפיד

ארי קלמן, ל' אב תשע"ט 31/08/2019 20:52

קרבות בימין נתניהו מחלק את פרס הפייק ניוז נתניהו מחלק את פרס הפייק ניוז צילום: צילומסך

שבועיים וחצי בלבד לפתיחת הקלפיות, ראש הממשלה בנימין נתניהו מעלה הילוך בניסיונו להשיג גוש ימין טבעי שכולל 61 ממליצים ללא אביגדור ליברמן שהודיע כי יתעקש להקים ממשלת אחדות לאומית בין 'כחול לבן' ל'ליכוד'.

למטרה זו, מוסיף ראש הממשלה לפעול בגלוי נגד מפלגת 'ימינה' בראשות איילת שקד, כשהוא קורא למצביעי הימין לא לתמוך בה, כשלדבריו, "הסקרים הם לא מצביעים מספיק. בסקר שפורסם היום רואים שלפיד וגנץ עוברים אותנו בשני מנדטים. אם זה לא ישתנה יש סכנה אמיתית שמלאכת הרכבת הממשלה תוטל עליהם. צריכים שכל מי שרוצה אותי ראש ממשלה שיצביע למחל ולא למפלגות אחרות. זה נכון במיוחד לגבי מפלגות שלא עוברות את אחוז החסימה והקולות יורדים לטמיון".

נתניהו הוסיף ואמר בשידור החי בערב שבת כי "יש גם את המפלגה של סמוטריץ' ושקד. צריך להוציא מהם באיזמל איזו המלצה על נתניהו לבחירות", תוך שהוא מוסיף ומתריע מברית אחים נוספת בין שקד ובנט ליאיר לפיד, "שניים מהם כבר היו בברית אחים עם לפיד ולך תדע מה יעשו הפעם. אבל למה להגיע לזה? מי שרוצה אותי ראש ממשלה ומי שרוצה ממשלת ימין צריך להצביע ליכוד. זה לא משנה אם הם יקבלו 8 מנדטים או 10. אני מכבד את אורית סטרוק, אבל יותר חשוב שאני ארכיב ממשלת ימין ונמנע ממשלת שמאל".

במפלגת 'ימינה' השיבו הערב (מוצאי שבת) לראש הממשלה. יו"ר המפלגה איילת שקד אמרה: "אני קוראת לנתניהו לחדול מיד מהקמפיין נגד ימינה ולהתמקד בהגדלת הגוש. התקפתו נגדנו מנעה מהימין לקבל רוב של 61. נתניהו אל תחזור על אותה שגיאה", כשהיא מוסיפה וקוראת לו, "במקומך הייתי משתמשת באיזמל בעיקר כדי להחזיר לגוש הימין את המנדטים שאבדת לליברמן".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מסכים עם כל מילה  

  מאיר

 2. אתה הזוי ומפוחד מה איכפת לך מברית של אחרים???  

  נכע

 3. ביבי בלחץ ומתחיל להשמיץ ולשקר.  


  • בטח בלחץ , מדאגה לעם שלא תעשו טרור (ל”ת)


 4. לכן מצביעים לעוצמה יהודית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  


 5. האמת אינו הצד החזק של נתניהו  

  מאיר

 6. רק ימינה לבית היהודי  

  מכלוף

 7. החשוד בפלילים  

  בוזגלו

 8. כמה רעל  


 9. ימין  


  • תגובה לביבי 


 10. פעולתה להקים את הברית.עכשיו אתה תוקף אותה.למה.מדוע  (ל”ת)

  בובי

 11. זבל  


 12. ביבי ברית אחים  

  ננעככ

 13. תמות נפשי עם פלישתים...  

  יונתן

 14. נתניהו שקרן  (ל”ת)

  תולי

 15. מי זאת השקד הזאת בכלל,סתם אחת .בוחרים בעוצמה לעוצמה יהודית  (ל”ת)