י' תמוז התשפ"ד
16.07.2024

משכנתא שנייה לסגירת חובות- כל היסודות והבסיס

צריכים להגדיל משכנתא כדי לסגור חובות והלוואות בעובר ושב ובני משפחה? אז הנה הדברים שאתם צריכים לדעת. בואו נתחיל ונעבור על כל הדברים יחד

משכנתא שנייה לסגירת חובות- כל היסודות והבסיס
מרטין בוקסדורף צילום: יח"צ

מה זה משכנתא לסגירת הלוואות?

הרעיון הוא בעצם פשוט מאוד. אם יש לכם משכנתא שהיא נמוכה מחמישים אחוז משווי הבית, אתם יכולים להגדיל את המשכנתא עד חמישים אחוז משווי הנכס, כדי לקחת את הכסף לצורך סגירת חובות והלוואות. הדגש הוא שלא ניתן לעבור את חמישים אחוז משווי הבית.

איך הדברים עובדים?

חייבים לציין, אין כאן תהליכים מהירים. מדובר בהליך של משכנתא לכל דבר ועניין. מגישים ניירת, עושים שמאות, מגיעים לחתום, עושים ביטוח חיים ודירה, רושמים בטאבו וכן הלאה. זה לא איזה שהוא הליך מזורז, אלא הליך של קבלת משכנתא לכל דבר ועניין.

הכנסות נדרשות:

שימו לב, כאשר לוקחים משכנתא ראשונה, הבנקים בודקים שליש מהכנסה פנויה. כלומר אם אתם מרוויחים בערך 10 אלף שקלים, ניתן לקחת משכנתא עד גובה 3000 שקלים בחודש בערך. אבל אם אתם לוקחים משכנתא לסגירת חובות של נניח עוד 1000 שקלים בחודש- צריכים להראות הכנסות שהן 4000 כפול 3 שזה בערך 12,000 שקלים.

התנהלות משכנתא ראשונה:

במקרים שבהם רוצים לקחת משכנתא נוספת וכבר יש משכנתא ראשונה על הבית, הדבר הראשון שהבנקים בודקים זה את תשלומי המשכנתא בשנתיים אחרונות. במילים פשוטות אם היו בעיות עם תשלומי המשכנתא בשנתיים האחרונות- הסיכוי לקבל משכנתא נוספת הוא נמוך מאוד.

התנהלות חשבון עובר ושב:

חשוב להבין משכנתא לסגירת חובות זה משהו שהבנקים נותנים ללקוחות טובים שלהם. אם אתם חורגים מהמסגרת אשראי שלכם, אם יש לכם הלוואות שלא משולמות בזמן, אם היו בעיות של צ'קים חוזרים או הוראות קבע שלא שולמו בזמן- כל הדברים האלו הם סימן ראשון לכך שאתם לא מתנהלים נכון פיננסית ואין סיבה לתת לכם משכנתא.

בעיות עם הנכס:

אחת הבעיות הגדולות ביותר בקבלת משכנתא לסגירת חובות, זה בעיות ברישום הנכס. כלומר, דברים כמו אנשים שלא העבירו את הנכס על השם שלהם, עיקולים על הבית, חריגות בנייה, אין היתר בנייה, כל מיני דברים אחרים שהבנקים לא נותנים בגללם משכנתא. כל זה למעשה מבטל את האופציה לקחת משכנתא לסגירת חובות.

במידה ואתם צופים בעיה בקבלת המשכנתא:

אז עכשיו זה הזמן להכיר, שמי מרטין בוקסדורף. בעשר השנים האחרונות אני נלחם מול הבנקים כדי להשיג משכנתאות לאנשים שהבנקים לא רוצים לאשר להם משכנתא. המומחיות שלי היא לקחת מצב שבו לא רוצים לאשר לכם משכנתא ולהפוך אותו לאישור משכנתא. אם אתם נמצאים במצב הזה, אני כאן בשבילכם.

מרטין בוקסדורף- 0508116397 או [email protected]

משכנתא מרטין בוקסדורף מחיקת חובות

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד