1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. היכלי הישיבות

מפקד המשטרה הגיע לביקור ונפגש עם ראשי ישיבת חברון

מפקד תחנת לב הבירה - נצ"מ נתי גור - נפגש עם ראשי ישיבת חברון 'גבעת מרדכי' • לסיור הצטרף גם אלחנן גרוסבוים, חבר מועצת עיריית ירושלים ומחזיק תיק הרווחה

אלי שלזינגר, ה' אלול תשע"ט 05/09/2019 16:40

מפקד המשטרה בביקור בישיבת חברון מפקד המשטרה בביקור בישיבת חברון צילום: דוברות המשטרה

לראשונה הגיעו מפקד תחנת לב הבירה בירושלים ושוטרים נוספים אל הישיבה לסיור שמטרתו היכרות עמוקה יותר עם עולם הישיבות והצגת תוכניות משטרת ישראל במגזר החרדי.

השוטרים סיירו באולם הלימוד בו היו באותה שעה כ-1500 תלמידים ובמקומות נוספים בישיבה ולאחר מכן נפגשו לשיחת היכרות עם ראשי הישיבה הרב יוסף חברוני והרב דוד כהן. לסיור הצטרף גם אלחנן גרוסבוים, חבר מועצת עיריית ירושלים ומחזיק תיק הרווחה.

ראש הישיבה הרב חברוני סקר את ההיסטוריה של הישיבה וציין את אופייה של ישיבת חברון, ואת שיטת החינוך הייחודית לה מדורי דורות, וציין את הערכתם של ראשי הישיבה לפעילות משטרת ישראל ולרצון הכן לפתור כל אירוע בהידברות.

מפקד תחנת "לב הבירה" ניצב משנה נתי גור, בירך את הרב על כי פתח את שערי הישיבה בפני השוטרים, ושטח בפני הרב את פעילות המשטרה לשירות מדוייק ומקצועי לציבור החרדי, פעילות שעיקרה מעניקה את השירותים הנדרשים על ידו בנגישות ובמקצועיות.

המת"ח נצ"מ נתי גור ציין בפני ראש הישיבה כי מפגשים מעין אלו הם אבן היסוד ליחסי משטרה קהילה טובים שלבסוף מונעים אי הבנות בין הצדדים. עוד הוסיף כי במשטרה רואים את המפגשים הללו כבסיס קבע לפעילות משותפת ופוריה ולמעורבות של הציבור החרדי בפעילות משטרת ישראל שעיקרה הטבת חיי התושבים בעיר ושמירה על ביטחונם ובטיחותם.

בשבועות הקרובים יתקיימו סיורים נוספים במטרה ללמוד לעומק את צרכי הציבור החרדי ולהתאים את המענה החדש לאופי המיוחד של כל התושבים החרדיים ובעיקר במרכזה של העיר ירושלים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מחר בפשקויל הפלס גידופים על הג"ר דוד כהן שנפגש ר"ל עם קצין משטרה  (ל”ת)

    אפשטיין חרדק

  2. ר' דוד כהן חושב שאם יפזר פיאותיו הוא ייראה יותר צדיק...  


    • לא מכיר-- אל תדבר