1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

האנטישמיות מרימה ראש, הפעם נגד קהילת בבא סאלי • צפו

גרפיטי אנטישמי נגד קהילת "בבא סאלי" בלוס אנג'לס בארצות הברית • על הקיר נכתב "תשוחרר פלסטין" באותיות גדולות • בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות נראים מספר אנשים מוחקים את הכיתוב • המשטרה חוקרת את האירוע

 

יענקי פרבר, י"א אלול תשע"ט 11/09/2019 21:53

פשע שנאה מכוון הגרפיטי בבית הכנסת הגרפיטי בבית הכנסת צילום: צילום מסך

גרפיטי אנטישמי נגד קהילת "בבא סאלי" בלוס אנג'לס בארצות הברית. זהו פשע שנאה ביום ה -9 /11 יום בן מציינים את נפילת בנייני התאומים. על פי הדיווח באתר Yeshiva world news, המרססים המתינו למתפללים שיתחילו להיכנס ולהתחיל את התפילה, ולאחר מכן ריססו את הגרפיטי, כך, שכאשר המתפללים יצאו, הם ראו את זה.

על הקיר נכתב "תשוחרר פלסטין" באותיות גדולות. בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות נראים מספר אנשים מוחקים את הכיתוב. המשטרה חוקרת את האירוע.

אדם מילשטיין, פלינתרופ יהודי מפורסם בארצות הברית, צייץ בחשבון הטוויטר שלו, כי המרססים היו פעילים של ארגון ה-BDS, ארגון שקורא להחרמת ישראל. הארגון "מקדם אלימות נגד יהודים ודומה לשיטות הנאציות להחרים את העם היהודי", כך נכתב בחשבון הטוויטר שלו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אנטי ציונות זה לא אנטישמיות!  

  זבולון

  • כתובת על קיר בית כנסת איפה יהודים מתפללים זה אנטישמיות.שיהיה ברור. (ל”ת)


 2. העניין ידוע כבארץ יש שינאה לעובדי ה', בעולם האנטישמיות גוברת , פשוט הקב"ה מזכיר לנו ע"י אומות העולם מי אנחנו, ושאי אפשר לברוח מזה, גם לא בשביל פוליטיקה  (ל”ת)

  שלום

 3. טוב מאוד אולי ככה יבינו שצריך לעזוב את הארצות הטמאות האלו זה מכוון מלמעלה ויבאו לארץ הקדושה שיהיה קיבוץ גלויות ..  (ל”ת)

  דוד