1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. בחצרות חסידים

הרבי מבעלזא אמר תהלים והרכין את ראשו דקות ארוכות

החשש מהפלת שלטון הימין: בחצר חסידות בעלזא ניכרת הדאגה לנוכח הסכנה המרחפת על שלטון עולם התורה והם פותחים במאמצים לגיוס מאה אחוז מהמצביעים • האדמו"ר מבעלזא חרד למה שקורה והורה לאלפי החסידים להוסיף את פרק קכ"א בתהלים

משה ויסברג, י"ב אלול תשע"ט 12/09/2019 09:53

החשש מהפלת שלטון הימין  האדמו"ר מבעלזא האדמו"ר מבעלזא צילום: שוקי לרר

לנוכח ההסתה הגוברת של לפיד, גנץ וילברמן כנגד החרדים והסכנה המרחפת יותר מתמיד על עולם התורה, ניתן לראות עד כמה גדולה דאגתם של גדולי ישראל - החרדים למצב שנוצר והחשש הגדול מפני שאננות. 

אתמול (רביעי), לאחר תפילת שחרית במעונו של האדמו"ר מבעלזא, לפני שהתחילו באמירת תהלים כנהוג בחודש אלול, הורה הרבי מבעלזא לגבאי הרה"ח ר' מיכל פירר שימסור לציבור, וכמו כן ביקש למסור לכלל ציבור החסידים בקצוות תבל - שיוסיפו לומר בכל יום בעת אמירת תהילים פרק קכ"א: "אשא עיני... עזרי מעם ה'".

לפי דברי החסידים, איך שהחלו באמירת התהלים - לפתע הרכין האדמו"ר את ראשו על השולחן, כמו בעת נפילת אפיים למשך דקות ארוכות, עד שסיים את אמירת הפרק. לדברי אחד החסידים: "מה נורא היה המחזה, ראו איך הרבי חרד לנוכח כל מה שקורה".

יצוין כי במסגרת השגת היעד של 100% מצביעים לטובת יהדות התורה, יוצאת בעלזא בקמפיין חדשני וראשוני שטרם נראה בחסידות, במסגרתו אלה שלא הצביעו מכל סיבה שהיא, מאז הוראתו של האדמו"ר הקדוש רבי אהרן מבעלזא זיע"א, הגאון הצדיק ומשמשו בקודש הרב אהרן מרדכי רוטנר יזכיר ליד הציון הקדוש, את שמותיהם של אלה שיעבירו את שמם ושם אמם - שיועברו עד השעה 16:00 אחה"צ ביום הבחירות.

כך גם בביטאון חסידות בעלזא, 'המחנה החרדי', הולכים על כל הקופה ומפריכים השבוע בעמוד השער את כל השמועות וההכחשות לגבי האדמו"ר ר' אהרן זצ"ל האם הורה להצביע, בחסידות מפרסמים את חתימת ידו של הרבי ר' אהרן מבעלזא שחתם להצביע בבחירות. 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חשש לעולם התורה  

  יוסי

  • חרדים !הם  


  • חששות 

   שלמה

 2. ח ח ח  

  שימי

  • תלמד דיקדוק  

   שמיל

  • תגובה יפפיה במינה אבל לא צריך ליהות בעל דעת להבין שהנוסחה הזה טוב כשעומדים במערכה פנימית ולא כיהדות החרדית עומדת לקרות זה לא הזמן של מה לי קטולה כולא ומה לי פלגא ולעשות חשבונות פנימים חוץ אם אתה משתייך לפלג שאינו שומעים לקול רבותיהם החזון איש הרב שך הרב אלישב.... (ל”ת)


 3. המחזה הנורא  

  מנחם

 4. עולם חרדי הפוך אני רואה...  

  שריר

 5. חשש הסכנה המרחפת על שלטון עולם האקדמיה,  

  אהרן

 6. הרבי מבעלזא  

  יואל

  • תתבייש! (ל”ת)


 7. למען שלמות התורה העם והארץ לא נחשה  


  • בהצלחה  (ל”ת)

   גיוס נעים

 8. בעלז חסידות עם עוצמה ,חדשנות וקנאות יחדיו  (ל”ת)

  ליטאי

;