1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2020

הסערה המשעשעת בקבוצת הווטסאפ של 'העבודה'

העיתונאי חיים לוינסון חמד לו לצון ולאחר שמנהלי קבוצת מפלגת 'העבודה' חסמו את הקבוצה לתגובות, הוא שינה את שם הקבוצה מספר פעמים ולשעשוע הצטרפו עיתונאים בכירים נוספים

קובי ברקת, י"ב אלול תשע"ט 12/09/2019 16:27

"מישהו יודע אם מתכוון לגדל"? עמיר פרץ עמיר פרץ צילום: זיו קורן

מחאה משעשעת נרשמה בקבוצת התקשורת של מפלגת 'העבודה-גשר', כשמנהלי הקבוצה חסמו את הקבוצה לתגובות המשתתפים.

בתגובה לחסימה, העיתונאי חיים לוינסון חמד לו לצון והחליף את שם הקבוצה מספר פעמים: מ"תקשורת העבודה-גשר" ל-"מי עוד בצוות התגובות" > "חוץ מרויטל" > "סתם תהיתי" > "כי ראש צוות התגובות" > "זה קצת אייטיז".

לאחר מכן, העיתונאי עקיבא נוביק שינה את שם הקבוצה ל-"חיים אנא הנח לנו".

בתגובה, חיים לוינסון החליף שוב מספר פעמים את שם הקבוצה ל-"עזוב זה אחלה שיטה" ולאחר מכן ל-"לעקוף את החסימה לתגובות" ו"מה זה ביבי פה".

עקיבא נוביק ניסה שוב את מזלו ושינה את שם הקבוצה ל"אנא", כשהעיתונאי טל שלו משנה בתגובה את שם הקבוצה ל-"סופסוף מעניין פה". בתגובה, עקיבא נוביק שינה את שם הקבוצה ל-"גם ככה לא קל".

פה, לוינסון חזר לתמונה ושינה את שם הקבוצה ל"בושה שעמיר נתן בלעדי השפם", ואחר כן ל"מישהו יודע אם מתכוון לגדל".

טל שלו שינתה שוב את שם הקבוצה ל"פספוס השנה: השפם של עמיר", שעקיבא נוביק משנה את שם הקבוצה ל"יודעים אם השפם נשמר שלם", ואחר כך ל"אם כן, שווה לשקול להחזיר".

לאחר מספר נוסף של שינויי שמות, התעוררו סוף סוף אנשי העבודה-גשר, והחזירו את השם המקורי תוך כשהם מסירים את חיים לוינסון מהקבוצה. בתגובה, טל שלו החליפה את שם הקבוצה ל"תחזירו את חיים". ואכן, חיים לוינסון חזר לקבוצה לשמחתם של המשתתפים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. את מי זה מעניין?  

  קובי

 2. את מי זה מעניין?  (ל”ת)

  Pl

 3. גן ילדים  (ל”ת)


 4. משועממים  

  רביב לא ברשימה

;