1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

טען שיהדות התורה זייפו את הבחירות וקיבל גיבוי מנתניהו

מועמד הליכוד לכנסת ה-22 פרסם הודעה ובה הוא מאשים את 'יהדות התורה' בזיוף הבחירות • בהודעה הוא כתב: "קמפיין יהדות התורה צודק, כל קול קובע! מקווה רק שהפעם ישתדלו להצליח שם בלי לזייף ובלי לקבל מנדט במירמה" • באופן מפתיע הוא קיבל לראשונה גיבוי מנתניהו

קובי ברקת, ט"ו אלול תשע"ט 15/09/2019 16:42

לא רק ליברמן חרדים בקלפי חרדים בקלפי צילום: אביר סולטן, פלאש 90

מועמד הליכוד לכנסת ה-22 עמית הלוי, שכזכור, לחם בחה"כ יצחק פינדרוס מ'יהדות התורה' על המנדט השמיני - שלטענתו הגיע לו, פרסם היום הודעה שממנה משתמע כי 'יהדות התורה' זייפה את הבחירות.

בהודעה כתב הלוי "קמפיין יהדות התורה צודק, כל קול קובע! מקווה רק שהפעם ישתדלו להצליח שם בלי לזייף ובלי לקבל מנדט במירמה. לנו הליכודניקים זו עוד קריאת השכמה - כדי שלא נזדקק לחסדי וועדת הבחירות שסרחה. אכן כל קול קובע, מחל. מחל. מחל !!!".

הלוי, שלא נראה כלל בקמפיין הליכוד, קיבל היום תמיכה מפתיעה מנתניהו ואף ישב לידו לראשונה כשדיבר על הזיופים בבחירות. האם נתניהו מגבה נציג שטוען כי 'יהדות התורה' זייפו את הבחירות? אם נשפוט על סמך ההתנהלות נראה שכן.

ההודעה של הלוי

אל ההודעה צירף הלוי מודעה בנוסח קמפיין 'יהדות התורה' ובה כתוב "הפעם כולם יודעים, ברגע האמת כל קול קובע", יחד עם סמל ופתק הצבעה של הליכוד.

המודעה שצורפה להודעה

בתגובה לשאלת 'בחדרי חרדים' אמר הלוי "אומר ולא רומז- שהם קבלו מנדט במרמה, רומז - שבהחלט היו גם זיופים".

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. עת לעשות לה' התירו לזייף.  (ל”ת)

  שריר

 2. גם בליכוד יש שונאי דת וחרדים. גם שאמה הכהן ר"ע מת גן היה בליכוד גם רוני מילוא ועוד .אסור לשכוח את זה  (ל”ת)

  שלמה

 3. זה ידוע  

  ג זייפו קולות

;