1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2020

כך מנסה השמאל לשבש ההצבעה בבני ברק

'בחדרי חרדים' חושף: פעילי שמאל נכנסים כאנשי ועדות וכמשקיפים לקלפיות ברחבי בני ברק • "תעשו להם את המוות, על כל דבר הכי קטן תעצרו את ההצבעה, ועל כל 'פיפס' תפסלו את הקלפי"

קובי ברקת, י"ז אלול תשע"ט 17/09/2019 19:27

חשיפת 'בחדרי' מצביעים חרדים/אילוסטרציה מצביעים חרדים/אילוסטרציה צילום: אביר סולטן, פלאש 90

באחת הקלפיות בשכונת רמת אלחנן בבני ברק, הגיע אדם חילוני והציג את עצמו כמשקיף מטעם 'העבודה - גשר'. דא עקא, במקום כבר ישבה משקיפה חרדית מטעם אותה מפלגה.

אותו אדם יצא החוצה והתקשר למטה 'המחנה הדמוקרטי', ובשיחת טלפון נשמע אומר: "אני וחברים שלי באנו לבני ברק על מנת שיהיו משקיפים חילוניים שיפקחו על החרדים שבדרך כלל מזייפים. אני מעוניין להיות שקיף בהתנדבות מטעמכם". מספר דקות לאחר מכן, הוא חזר לקלפי עם כתב מינוי מטעם 'מרצ'.

בשיחת טלפון נוספת נשמע אותו פעיל אומר למישהו אלמוני בטלפון: "תעשו להם את המוות. על כל דבר הכי קטן תעצרו את ההצבעה, ועל כל 'פיפס' תפסלו את הקלפי".

כזכור, בשעות האחרונות הגיעו דיווחים גם מהעיר אלעד ומירושלים על כך שחברי ועדה מאנשי השמאל, עוצרים כל העת את ההצבעות בקלפיות בטענות שונות ומשונות, על מנת לשבש את הליך ההצבעה בערים החרדיות.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. שישברו לו חלונות הרכב  

    פתרון פשוט

  2. אחד שמאלני אצלי (מודיעין עילית) מעכב אותי ומשוווה כמה דקות טובות בין הפנים שלי לבין התעודה המזהה, למרות שזו תעודה חדשה ולא השתניתי מאז.  (ל”ת)


;