1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2020

התוצאות העגומות במדגמים: הנשיא ריבלין מגיב

זמן קצר לאחר פרסום המדגמים מבית הנשיא שיגרו הבהרה לכלי התקשורת לפיה, "מול עיניו של הנשיא יעמוד הצורך לכונן ממשלה בישראל מהר ככל הניתן ולממש את רצון העם, כפי שבא לידי ביטוי בתוצאות הבחירות"

קובי עוזיאלי, י"ז אלול תשע"ט 17/09/2019 23:04

ממשלת אחדות חילונית? בני גנץ / בנימין נתניהו / רובי ריבלין בני גנץ / בנימין נתניהו / רובי ריבלין צילום: יונתן זינדל/תומר נויברג, פלאש 90

עיני המדינה נשואות בערב זה אל בית הנשיא בירושלים, כיצד יפעל נוכח התוצאות שעדיין לא סופיות, אך אולי משקפות את המצב העגום אליו נקלענו, כאשר לאף גוש אין רוב טבעי להקמת ממשלה.

לאור פניות עיתונאים אל בית הנשיא לאחר פרסום המדגמים, נמסר מטעמו: "נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין יכנס את הסיעות לסבב התייעצויות לאחר שיקבל את תמונת המצב המדויקת ביותר ובהקדם האפשרי. הנשיא יעשה זאת בתיאום מלא עם יו"ר ועדת הבחירות המרכזית ולאחר שישמע את עמדת הסיעות כולן וישקול את כלל השיקולים העומדים על הפרק".

"מול עיניו של הנשיא יעמוד הצורך לכונן ממשלה בישראל מהר ככל הניתן ולממש את רצון העם, כפי שבא לידי ביטוי בתוצאות הבחירות, לצד הצורך להימנע מבחירות שלישיות. בהתאם, יטיל הנשיא את המנדט להרכבת הממשלה לאחר התייעצות ושיח עם נציגי הסיעות וראשי המפלגות הרלוונטיים", כך מבית הנשיא.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;