1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

הקונסול הציוני והחסיד סאטמר פצחו בריקוד סוער

פצחו בריקוד נלהב: מחזה לא שגרתי - קונסול ישראל בניו יורק השתתף אמש בחתונת מנהל המשתייך לחסידות סאטמר •  במהלך החתונה פצחו השניים בריקוד נלהב שנמשך דקות ארוכות • צפו בתיעוד

יענקי פרבר, כ' אלול תשע"ט 20/09/2019 09:16

מחזה לא שגרתי • צפו דיין וקליין דיין וקליין צילום: מתוך הסרטון

קונסול ציוני בלב חסידות סאטמר שרוקד עם חתן חובש שטריימל הוא לא מחזה נפוץ. אמש (חמישי) בויליאמסבורג התחתן ר' משה קליין, חסיד סאטמר המשמש כמנהל תלמוד תורה - בין האורחים בחתונה נראה גם קונסול ישראל בניו יורק דני דיין, שרקד עם החתן בהתלהבות. 

בין שני האישים ישנה ידידות גדולה מאוד. הרב משה הינו עסקן גדול ועוסק בדיפלומטיה לציבור החרדי, נמצא בקשר אדוק עם בכירי ממשלת ישראל והאו"ם, גם יו"ר מועצת יש"ע ישראל גנץ השתתף בחתונה.

הבוקר צייץ הקונסול בחשבון הטוויטר שלו, "‏הערב שמחתי ושימחתי את ידידי הטוב, חסיד סאטמר משה קליין הי״ו ב-ק״ק ויליאמסבורג לרגל נישואיו עם בח״ל מלכי. כישורי הריקוד שלי לשיפוטכם".

כזכור, בחודש מאי האחרון השתתף הקונסול בברוקלין בשמחת האירוסין של החתן משה קליין, מחסידי סאטמר ונכדו של הגאון רבי אברהם זילברשטיין אב"ד קהילת שערי תורה בויליאמסבורג.

שם פגש הקונסול את רבי מנדל טייטלבוים, בנו בכורו של האדמו"ר מהר"א מסאטמר, שהתיישב אף הוא לצדו של החתן; הרב והשגריר לחצו ידיים אך לא החליפו מילה ביניהם; ולפי עד ראייה ב"אויבן אָן טיש" שרר מתח באוויר.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. החסיד נחשב למת מאותו רגע בחסידות  (ל”ת)

  שפירא

 2. להדיח מיד את השגריר מכל תפקיד ציבורי  

  הקוזק הידוע

 3. לא לתת במה למשוגעים  (ל”ת)

  חיים

 4. על הגאולה ועל התמורה  

  ירבעם שפטל

  • היום סאטמר לא יותר מסמל מסחרי (ל”ת)

   שרוליק

 5. תגובה ל12  

  אני יהודיה

;