1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2020

איימן עודה הפתיע וציטט פסוק מתהילים

חברי סיעת 'הרשימה המשותפת' התייצבו בפני הנשיא ריבלין והמליצו על בני גנץ כמועמד מטעמם להקים את הממשלה הבאה • "רוב הציבור הישראלי אמר רק לא נתניהו, אנחנו רוצים לשים קץ לעידן נתניהו" • עודה צייץ בטוויטר פסוק מתהילים 

ארי קלמן, כ"ב אלול תשע"ט 22/09/2019 19:00

עשו היסטוריה חברי הרשימה המשותפת עם הנשיא חברי הרשימה המשותפת עם הנשיא צילום: פלאש 90

היסטוריה: חברי הרשימה הערבית הגיעו לפני זמן קצר (ראשון) לבית הנשיא והמליצו על בני גנץ כאיש שמתאים להקים את הממשלה הבאה. בדבריהם הדגישו את הרצון של החברה הערבית להדיח את נתניהו מתפקידו.

חבר הכנסת איימן עודה יו"ר 'הרשימה המשותפת' אמר בפני הנשיא כי, "רוב הציבור הישראלי אמר את דברו, רוב הציבור הישראלי אמר רק לא נתניהו, אנחנו רוצים לשים קץ לעידן נתניהו".

חבר הכנסת אחמד טיבי הוסיף ואמר: "שלחו אותנו להגיע לרגע מכונן כדי להוביל שינוי, נתניהו פגע בציבור הערבי, אם יש משהו שנוגע לכלל הציבור והמכאיב לכל הציבור הערבי זה לראות בית עם דחפורים והוא פשוט קורס ויחד איתו קורס חלום שלם".

מוקדם יותר הפתיע חבר הכנסת איימן עודה וצייץ ברשת הטוויטר פסוק מפרק קי"ח בתהילים, "אבן מאסו הבונים הייתה לראש פינה", כשבדבריו רמז עודה על התקדים ההיסטורי של 'הרשימה המשותפת'.

בליכוד הגיבו להמלצת 'הרשימה המשותפת' בפני הנשיא ואמרו; "כפי שהזהרנו: המפלגות הערביות שמתנגדות לישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית ומאדירות מחבלים, ממליצות על בני גנץ לראשות הממשלה".

‏עוד הוסיפו, כי "הליכוד יעשה כל מאמץ כדי להקים ממשלה יציבה וחזקה שמחויבת לישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית. אסור שתוקם ממשלה שנשענת על מפלגות ערביות שמתנגדות למדינת ישראל!".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הדתה !!!  (ל”ת)


 2. עודה טיבי  


 3. טיבי עודה  


 4. באיזו מדינה חוץ מישראל יושבים אויבי העם בכנסת?  


 5. בית עם דחפורים  

  גוש קטיף

 6. מעקודה אתה לא מבין שעליכם נאמר אבן מאסו הבונים מה אתה גם מבין בכלל בפסוקי תהילים  (ל”ת)


 7. ערבים בעד גאנט  


 8. באמת עצוב לי שתהיה כאן ממשלה צרה וצרורה עם ערבים  (ל”ת)

  שריר

 9. ערבים יותר טוב מחרדים  

  שריר

  • שריר 

   ש

 10. עודה  

  שמואל

 11. ערביי ישראל אינם האוייב שלנו! ביבי ממשיך להרוס את החברה הישראלית  

  אזרח

 12. החלפת שטחים ואוכלוסיות רק צעד זה יביא  


;