1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

גם כששותים מים: תחל שנה וברכותיה

ראש השנה והתחדשות הן כמעט מילים נרדפות: ביגוד חדש וחגיגי לילדים, כלים לבית, כולנו רוצים להכניס את החג באווירה שמחה ובהתרגשות

שימי פרקש, כ"ד אלול תשע"ט 24/09/2019 14:39

הכינרת הכינרת צילום: שאטרסטוק

ראש השנה והתחדשות הן כמעט מילים נרדפות: ביגוד חדש וחגיגי לילדים, כלים לבית, כולנו רוצים להכניס את החג באווירה שמחה ובהתרגשות. וזה לא רק אנחנו, גם ההלכה קובעת לנו את הצורך בפרי חדש כדי לברך עליו את ברכת ה"שהחיינו", ביום השני של החג. ביום הזה גם מקובל למצוא מקור מים על מנת לקיים המנהג החשוב של "תשליך". באופן סמלי, אנו זורקים את כל חטאי השנה החולפת לתוך המים, ומתחילים שנה חדשה על דף חלק ונקי. התרעננות רוחנית לקראת החורף המתקרב וצבירת אנרגיות חיוביות שילוו אותנו בשנה הקרובה. 

לחיצה אחת וזה מגיע >>>

גם המים שאנחנו שותים משפיעים עלינו. בבית שיש בו מיניבר נגיש עם מים טעימים ונקיים, שותים יותר ומוותרים על השתיה הממותקת. אין ספק שזו החלטה בריאה ונבונה לקראת השנה החדשה.

השנה, חברת אפיקים, המשווקת הבלעדית של מיניבר השבת נעם1, יוצאת במבצע חג שיאפשר לכם התחדשות כלל משפחתית: אביזר שיקשט את הבית וישרת את כל בני המשפחה. תשליך אמנם תוכלו לעשות גם עם מים פחות צלולים, ושהחיינו לא תברכו על כוס מים מסוננים, אבל ההנאה והחידוש של המכשיר ישדרגו לכם את חוויית החג ואת כל השנה.

אם התלבטתם איך לשדרג את איכות החיים- זה הזמן לרכוש נעם 1 שיסגור לכם את הפינה בשבת ובחול, מים חמים וקרים בשפע, ומחזיק כוסות יוקרתי במתנה. 

לחיצה אחת וזה מגיע >>>  

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.