1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

נקבע מותו של בחור הישיבה שנפגע בתאונה קשה

הבוקר נפטר מפצעיו בבית החולים בטביליסי בחור הישיבה הישראלי בן ה-25 שנפגע שלשום אנושות בתאונת דרכים קשה בגיאורגיה

אלי שלזינגר, כ"ה אלול תשע"ט 25/09/2019 12:20

עצוב נר נר צילום: pixabay

הבוקר (רביעי) נפטר מפצעיו בבית החולים בטביליסי בחור הישיבה הישראלי בן ה-25 שנפגע שלשום אנושות בתאונת דרכים קשה בגיאורגיה. הודעה נמסרה למשפחתו.

צוות שגרירות ישראל בגיאורגיה, שליח חב"ד, אנשי זק"א והמחלקה לישראלים בחו"ל באגף הקונסולרי במשרד החוץ, מלווים את המשפחה, ויסייעו בהבאת המנוח לקבורה בישראל בהקדם האפשרי.

כזכור, בשלישי האחרון דווח ב'בחדרי חרדים' על פציעתו האנושה של בחור הישיבה בעקבות בתאונת דרכים קשה שהתרחשה בגיאורגיה. הפצוע פונה במצב קשה לטיפול בבית חולים מקומי. צוות שגרירות ישראל בטבילסי והמחלקה לישראלים בחו"ל באגף הקונסולרי במשרד החוץ ליוו וטיפלו במקרה מול המשפחה בארץ.

מהפרטים שהגיעו ל'בחדרי חרדים' עולה כי מדובר בתלמיד ישיבת 'בית יצחק' - ליפתא. "כולם פה בישיבה מזועזעים מהתאונה", אמר אז אחד הבחורים.

ראש אגף המבצעים בזק"א חיים וינגרטן אמר, כי "מיד עם קבלת הדיווח על תאונת הדרכים הקשה, הוזעק למקום שליח חב"ד ומפקד זק"א גיאורגיה לבית החולים בטביליסי, על מנת לסייע למשפחה".

"הרופאים פעלו רבות ועשו כל שביכולתם כדי להציל את חייו של יוסף דוד אך לצערינו הרב הבוקר נקבע מותו. מפקד זק"א במקום פועל בשיתוף עם משרד החוץ מול הרשיות המקומיות כדי לזרז את שחרור גופתו של המנוח ולהטיסו לקבורה בישראל".

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;