1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

ביהדות התורה מכריזים: "נערער על התוצאה"

אחרי הדרמה שנפתחה אמש עם הודעתו של יו"ר ועדת הבחירות - השופט חנן מלצר על הורדת מנדט ליהדות התורה, במפלגה החרדית לא מבזבזים זמן ומודיעים כי בכוונתם לערער על התוצאה

ארי קלמן, כ"ה אלול תשע"ט 25/09/2019 14:55

אחרי ההלם ליצמן וגפני ליצמן וגפני צילום: Shlomi Cohen/Flash90

ההלם שפקד את 'יהדות התורה' עם הודעת יו"ר ועדת הבחירות השופט מלצר על הורדת מנדט למפלגה - נמוג, ובמקומו מגיע הרצון לשנות את רוע הגזירה.

בשעה האחרונה מפרסמת יהדות התורה הודעה, בה היא מודיעה כי בכוונתה לערער על השינוי בתוצאה.

"סיעת 'יהדות התורה' סבורה, כי המנדט השמיני עפ"י הנתונים שברשותה מגיע לה ועל כן היא שוקלת להגיש ערעור על תוצאות הבחירות" נכתב בהודעה.

בהמשך מנמקים במפלגה על מה יתבסס הערעור: "יו"ר ועדת הבחירות השופט חנן מלצר כותב לקראת סיום דבריו אודות ההחלטה בעניין הכללת קלפיות שונות בתוצאות הבחירות : "הקלפיות המפורטות בהחלטתי זו הן הקלפיות שהובאו בפני עד המועד האחרון לעריכת הסידורים המינהליים לצורך עמידה בהוראות סעיף 11 לחוק היסוד הנ"ל".

"עם פרסום התוצאות הסופיות, תקום הועדה מכיסאה, והסמכות לתקן את התוצאות לא תהיה עוד בידה. זהו סדר הזמנים שהציב המחוקק, וממנו אין בידי לסטות. עם זאת, ככל שיתגלו לאחר מכן טעויות שיש בהן כדי לשנות עוד את תוצאות הבחירות שיפורסמו, או שיתבררו חס וחלילה מעשים פליליים נוספים לכאורה – בדין יש פתרונות אף לכך", כותב מלצר.

"כלומר", מסבירים במפלגה, "ההחלטה שהתקבלה בסד זמנים קצר, פער הקולות המזערי והעובדה שיש חסר בנתונים חשובים כדי לקבוע את תוצאות הבחירות, מביאה אותנו לשקול את הגשת הערעור כאמור".

"אנו תקוה כי בעקבותיו תתברר האמת ונקבל את המנדט השמיני". נכתב בהודעה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. השופט מלצר חייב להציג את הנתונים מה הביא אותו לכך - בלי גמגומים ובלי סברות של הסתברות  (ל”ת)

  ץ

 2. מי שמאמן שהכל משמים לא מגיש ערעור.  

  שריר

 3. כואב אהה......  

  שימי

 4. לאחר ההלם  

  חיים

 5. רחמנות  

  אבי

;