1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2020

האם אביגדור ליברמן קורא לממשלה בלעדיו

לאחר שהצהיר לאורך מערכת הבחירות ובימים שלאחריהן, כי ישב אך ורק בממשלת אחדות שתורכב מ'הליכוד', 'כחול לבן' ומפלגתו 'ישראל ביתנו', הערב נראה שהוא נסוג מדרישתו זו וקורא להקמת ממשלת אחדות בשל האיומים הביטחוניים על ישראל

ארי קלמן, ו' תשרי תש"פ 05/10/2019 21:26

"מצב חירום, הסירו את האגו" ליברמן מצהיר אמונים בכנסת ה-22 ליברמן מצהיר אמונים בכנסת ה-22 צילום: דוברות הכנסת

שלושה שבועות לאחר הבחירות וכשלא נראה פתרון באופק, יו"ר 'ישראל ביתנו' ח"כ אביגדור ליברמן מסיר את דרישתו להקים ממשלת אחדות לאומית עם 'ישראל ביתנו' בתוכה וקורא להקמת ממשלת אחדות בשל תקופת החירום אותה הוא משווה למלחמת יום הכיפורים.

בפוסט שפרסם עם צאת השבת ברשת הפייסבוק, כתב ליברמן, "מחר נציין 46 שנים לפרוץ מלחמת יום כיפור. מלחמה שהצלקות שהותירה וזיכרון נופליה חקוקים בלב החברה הישראלית לעד. לצד ההתייחדות שלנו עם חללי המלחמה עלינו לזכור, דווקא בעת הזו, את המורשת שהותירו לנו, של אומץ לב, נחישות, מנהיגות ואהבת העם והארץ".

לדברי שר הביטחון לשעבר, "אנו נמצאים היום בפרשת דרכים מבחינה פוליטית. תוצאות הבחירות מובילות למסקנה אחת ויחידה – העם רוצה ממשלת אחדות. לאור מצב החירום הלאומי, האתגרים הכלכליים והאיומים הביטחוניים בדרום ובצפון, וממקומות רחוקים יותר".

יו"ר 'ישראל ביתנו' קרא לראש הממשלה נתניהו וליו"ר 'כחול לבן' גנץ, "גלו אחריות ומנהיגות, שימו את האגו בצד ותפסיקו עם המשחקים, הספינים ובזבוז הזמן. מדינת ישראל זקוקה לממשלת אחדות חזקה ויציבה", תוך שהוא לא חוזר על קריאתו להקמת ממשלה עם 'ישראל ביתנו' בתוכה, מה שאולי נראה כירידה מהעץ ונסיגה מדרישתו להקים ממשלת אחדות עם 'ישראל ביתנו'.

 עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. התנהגות ליברמן  


 2. מי שהרס מדינה שלימה מדבר .פשוט חולה מי שמצביע לחולה  (ל”ת)

  נתי

 3. מה הרווח?  (ל”ת)


 4. ליברמן  

  אני

 5. אדם מסוכן, שיפסיק לבלבל את המח  

  חיים

 6. עוד ספין לבחירות ליברמן כל כלב ביג'י יומו  

  ליבאמן הפך לגאון

 7. ממשלת אחדות  


;