1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

היום השלישי לשימוע של נתניהו: "לא יהיה מנוס מסגירת התיקים"

בפתחו של היום השלישי לשימוע בתיקי נתניהו, שיעסוק היום ומחר בתיקים 1000 ו-2000, אומר עו"ד עמית חדד: "כשאנחנו נסיים את הטיעונים, לא יהיה מנוס מסגירת התיקים. אנו מאמינים שכך יהיה ואנו מצפים שכך יהיה"

אלי שלזינגר, ז' תשרי תש"פ 06/10/2019 10:45

הכל יקרוס כמגדל קלפים? עמית חדד/אביחי מנדלבליט עמית חדד/אביחי מנדלבליט צילום: יונתן זינדל/הדס פרוש, פלאש 90

היום השלישי: הבוקר (ראשון) הגיעו פרקליטי ראש הממשלה בנימין נתניהו, בראשות עו"ד עמית חדד, המוביל את הטיעונים בתיקי 1,000 ו-2,000, ליום השלישי של השימוע במשרדי פרקליטות המדינה ברחוב צלאח א-דין בירושלים.

"נשלים היום את הדיון בתיק 4000 ונעבור לתיקים האחרים" אמר עו"ד עמית חדד לפני כניסתו למשרד המשפטים לקראת השימוע. "כשאנחנו נסיים את הטיעונים, לא יהיה מנוס מסגירת התיקים. אנו מאמינים שכך יהיה ואנו מצפים שכך יהיה" אמר עו"ד חדד.

אמש (מוצאי שבת) נערך מפגן תמיכה בעד ראש הממשלה בנימין נתניהו בכיכר גורן בפתח תקווה, בסמוך לביתו של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט. מעל 1,500 בני אדם הפגינו וצעקו קריאות תמיכה בעד ראש הממשלה נתניהו, מנגד כ-100 מפגינים צעקו קריאות גנאי נגד נתניהו. עשרות שוטרים הוצבו במקום, וחצצו בין המפגינים לבין משתתפים בהפגנת נגד מצדה השני של הכיכר.

פעילי הימין קראו "גיס חמישי" ו"עוכרי ישראל", ואילו משמאל צעקו: "מושחתים". במהלך ההפגנה הגיע פעיל השמאל אייבי בנימין לתוך קבוצת המפגינים של הימין, המפגינים צעקו קריאות לעברו ודחפו אותו. כוחות המשטרה הפרידו בין בנימין למשתתפים.

על פי הדיווח של גיא פלג ב'חדשות 12' בשבת, ההערכה היא כי קיימת הפתעה גמורה בפרקליטות מהטיעונים של פרקליטיו של נתניהו. בניגוד להערכה בשנים האחרונות כי השימוע יהיה קרקס וללא כל השפעה, גורמים בפרקליטות אומרים כי פרקליטיו של נתניהו הציגו טענות ענייניות, רהוטות ומשמעותיות, ונשמעים צלילים של נקר שמנקר את גזע החשדות החמורים.

על פי אותו הדיווח, בפרקליטות אומרים שתהיה להם עבודה משמעותית אחרי השימוע, ובהנחה שלא יהיו השלמות חקירה - ההערכה היא שחלקים מהתזה ייבחנו מחדש ושלוחות הזמנים בתיקי נתניהו יכולים להשתנות, למרות הכחשת הפרקליטות.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מהנסיון שלי  

  דרייפוס

 2. עו"ד חדד  


 3. בושה וחרפה שהמשטרה בזבזה מליונים על חקירות סרק  

  חיים

  • גנץ לפיד  


  • ואת זה אתה אומר על סמך עוד שברור שיגיד שהלקוח שלו חף מפשג (ל”ת)


 4. שי ניצן  

  יוסי

 5. הגיע זמן להפסיק את השטויות נגד ביב  (ל”ת)


 6. לא יהיה מנוס ממה???  


  • לפי מה קבעת, אולי המח שלך נשטף (ל”ת)

   חיים

 7. עם כל הכבוד כמדומני שעו"ד חדד עושה טעות חמורה  

  אבי, משפטן

 8. חשבון נפש  

  B