1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מקומי

המנכ"ל הפורש מבקש סליחה ומודה לראש העיר

לאחר ספקולציות רבות סביב עזיבתו של זאב קשש את תפקיד מנכ"ל עיריית אלעד, הוא משגר היום מכתב בו הוא נפרד מהעובדים, מבקש סליחה ממי שנפגע ומודה בכל ליבו לראש העירייה פרוש

ארי קלמן, ז' תשרי תש"פ 06/10/2019 13:37

"בעקבות השינויים" קשש ופרוש קשש ופרוש צילום: באדיבות המצלם

לאחר שנחשף ב'בחדרי חרדים' כי בשל שינויים במפה הפוליטית בעיר אלעד והמחלוקות בין 'דגל התורה' לראש העירייה ישראל פרוש מנכ"ל העירייה - זאב קשש עוזב את תפקידו, הוא הודיע היום (ראשון) באופן רשמי על פרישתו מהתפקיד כשהוא מנצל את ההזדמנות להודות לראש העיר ולהתנצל בפני העובדים.

במכתב ששיגר קשש לעובדי העיירה הוא כותב: "בשערי השנה הנכנסת, אני מודיעכם כי בנסיבות והשינויים שנוצרו בשנה האחרונה בהנהלת העיר, בתקופה הקרובה אסיים את תפקידי הנוכחי כמנכ"ל העירייה, תפקיד אותו השתדלתי למלא באמונה ובמסירות משנת 2017 ועד היום, ואשר זכיתי בו לאמונם של נבחרי ונציגי הציבור, הגורמים הממשלתיים והמוניציפאליים, ומעל הכל לברכתם ותמיכתם של גדולי ישראל שליט"א אשר הם נר לרגליי בכל צעדיי".

"הייתה זו זכות עצומה לעמוד ולשרת, להיות שותף בהובלת העשייה המיוחדת של העיר אלעד וההון האנושי המיוחד שבה. הייתה זו זכות מיוחדת לעסוק בצרכי ציבור למען תושבי העיר כולה, שליחות ואחריות אותה".

"השתדלתי למלא באמונה וביושר, כאשר לנגד עיניי עמדה כל הזמן כערך עליון ראשון במעלה: חובתנו המקצועית והערכית להעניק את השירות הטוב והאדיב ביותר לו הם ראויים לקבל מאיתנו, בזכות ולא בחסד״, מוסיף קשש".

למרות שב'דגל התורה' טענו כי קשש דווקא פוטר מתפקידו, קשש מנצל את ההזדמנות להודות לראש העיר: "זה המקום להודות באופן אישי לראש העיר הרב ישראל פרוש שנתן בי את אמונו לכהן בתפקיד ותמיכתו לאורך כל הדרך, במטרה לסייע בפיתוחה וקידומה של העיר אלעד, ואני מאחל לו, לסגניו ולכלל חברי מועצת העיר המשך ברכה והצלחה בכל מעשיהם ופעולותיהם למען תושבי העיר".

קשש אף מנצל את מכתבו לעובדים כדי לבקש סליחה ולהתנצל בפניהם: "לאורך כל הדרך השתדלתי לנהוג ביתר רגישות ובידידות אמיתית בהתנהלותי מולכם, אך לא מן הנמנע שלעיתים בעומסי העבודה ותחומי האחריות נהגתי גם ברוח תקיפה יותר ומסבירת פנים פחות כלפי אי מי מכם, ובמידה וזה לא היה ראוי והגון כלפי מי מכם, זה הזמן בו אבקש את סליחתכם האישית על כך".

"כולי תקווה" מוסיף קשש, "כי מה שאצלי פשוט וברור כדרך חיים - זוהה גם אצלכם: הכל נעשה בכוונה וברוח טובה, אך בכל זאת שגיאות מי יבין. ואם שגיתי - אבקש את סליחתכם".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. גטלמ'ן אמיתי!  (ל”ת)

  איש נדיר

 2. תגובה  

  אלף

  • מי לא? (ל”ת)

   דובי

  • יש לך חור בהשכלה.. 

   תושב העיר

 3. הוא בכלל גר בעיר????  

  ציפי

 4. איש ענק, אציל נפש בעל מידות !  

  שרוליק

 5. נו נו פוטר ואולץ לשגר מכתב התפטרות  (ל”ת)


 6. זאבי קשש אדם מיוחד ואציל נפש !!  (ל”ת)

  משה

 7. אוירה עצובה וקשה בקרב עובדי העירייה  

  עובדת עיריית אלעד

 8. מכתב עוצמתי ומרגש!  

  אלימלך

 9. הוא לא מכחיש את זה שהוא פוטר, על רקע פוליטי..  

  דן

 10. כתבה מבית היוצר של פרוש..  

  בנימין כהן

 11. חבל סתם עוד מלחמות מיותרות..  


 12. זאבי הוא היה היחיד בעייריה שהזיז דברים!! לא חיפש כותרות ותודות,עבד בשקט ודאג לכולם! ענה ועזר לכל תושב בפלאפון האישי שלו,אפילו לדברים קטנים.. איש מיוחד ללא ספק!  (ל”ת)

  בנציוון

 13. גפני סתם מקשקש! בזה שאיים בזמנו על פרוש שפיטר את קשש כאיש "דגל"  (ל”ת)


 14. מכתב מהמהם!!!  (ל”ת)

  דבורה

 15. איש יקר  (ל”ת)