1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

צפו: לאחר שרצח, מנסה לפרוץ לבית הכנסת

במהלך יום כיפור, ניסו טרוריסטים מהימין הקיצוני בעלי השקפה נאצית לרצוח יהודים, על פי התיעוד שיצרו בעצמם, הם תכננו לבצע טבח בבית הכנסת - בדיוק כמו נאצים שטבחו בבית כנסת בסאן דייגו, ובפיטסבורג ארה"ב. בנס גדול נמנע אסון כבד | הנאצי הנראה בתיעוד, לא מצליח לפרוץ את הדלת באמצעות הנשק, ונשמע פולט קללה בגרמנית לאחר שנכשל מספר פעמים

יענקי פרבר, י' תשרי תש"פ 09/10/2019 21:30

כשהוא אחוז אמוק תיעוד הירי תיעוד הירי צילום: צילום מסך

היום, ביום כיפור, ניסו טרוריסטים ימניים קיצוניים נאצים לרצוח יהודים, על פי התיעוד שהם עצמם פירסמו, הם תיכננו לבצע טבח בבית הכנסת בדיוק כמו נאצים שטבחו בבית כנסת בסאן דייגו, ובפיטסבורג ארה"ב. בנס גדול נמנע אסון כבד, הנאצי בתיעוד לא מצליח לפרוץ את הדלת החומה, הוא נשמע פולט קללות כי הוא לא הצליח.

הירי אירע בעיר האלה בגרמניה, שם נרצחו שני אנשים, גבר ואישה, על פי הדיווחים מגרמניה, הנרצחים לא יהודים, אך עדיין לא פורסם זהותם של , כך שקשה לקבוע בוודאות את זהותם של הנרצחים.

הירי בהאלה החל בשעה 11 בבוקר שעון מקומי, על פי הדיווח ב"אינדפנדנט" הבריטי, כי עד ראייה אמר לכתבים במקום כי שמע פיצוץ בבית הקברות היהודי, וכי ראה את התוקף משתמש ברובה ציד ובתת מקלע. גופתו של קורבן אחד ירו, נמצאה ברחוב מחוץ לבית הכנסת, קורבן אחר נורה בסמוך לחנות קבב טורקית סמוכה.

על פי דיווחים ברשתות החברתיות על ידי גולשים שפרסמו את התיעוד של היורה, ברגע שהתוקף מנסה לפרוץ לבית הכנסת על ידי ירייה לעבר דלת הכניסה ברובה הציד! ולאחר שהבין שהוא לא יצליח לפרוץ הוא קילל ויצא מהזירה, משם הוא פנה לעבר המסעדה הטורקית, שם רצח את האישה.

החשבון שפרסם את התיעוד של הירי, דווח כי יש לו תמונות של הקורבנות, אך הוא החליט לא לפרסם מפאת כבודם, והוא לא רוצה שעיתונאים ישתמשו בזה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. איזו גלות  

  רחל

  • ובארץ כן בטוחים? (ל”ת)

   חיים

 2. נס  

  עיצומו של יום מכפר

  • כתוב על ארץ הקודש ש"עֵינֵ֨י ה' אֱלֹקֶ֙יךָ֙ בָּ֔הּ מֵֽרֵשִׁית֙ הַשָּׁנָ֔ה וְעַ֖ד אַחֲרִ֥ית שָׁנָֽה" 


;