1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. בחצרות חסידים

המדריך המלא של שמחות בית השואבה תש"פ • מתעדכן

סוכות תש"פ: 'בחדרי חרדים' עם מאות מיקומים וזמנים מדויקים של שמחות בית השואבה, הופעות, הקפות שניות וזמני ה'טישים' והאושפיזין בחצרות האדמו"רים ברחבי הארץ והעולם • יש לכם אירוע להוסיף? טקבקו לנו

משה ויסברג, י"א תשרי תש"פ 10/10/2019 20:45

ושמחת בחגך שמחות בית השואבה שמחות בית השואבה צילום: שוקי לרר

יום שני, מוצאי יום טוב ראשון של סוכות:

שמחת בית השואבה המרכזית באשדוד בקרית אברמסקי עם תזמורתו המורחבת של המעבד ישראל סוסנה והזמרים קובי גרינבוים, יוסי ברגר ורפאל מלול. 

שמחת בית השואבה של קהילת "יד עזרה" באולמי בית ישראל בירושלים בהפקת ענק עם תזמורתו המורחבת של המאסטרו יהודה גלילי, עם הזמר שמולק קליין ובליווי מקהלה וזמרים נוספים.

ישיבת 'עטרת שלמה' במודיעין עילית, עם הקלידן איציק אייזנשטט ובעל המנגן ישראל קלצקין.

ישיבת מיר לצעירים ירושלים רמת שלמה רחוב הרב כהנמן 11, עם הקלידן ישראל שטרן בהשתתפות ראשי ורבני ישיבת מיר. 

ישיבת  הגר"ש פינקל בשכונת רמות בירושלים בליווי תזמורת מורחבת.

ישיבת 'אבן האזל באלעד, עם הזמר והקלידן מוישי לוין.

בית הכנסת 'חזון איש' ברחוב זולטי 5 שכונת רמת שלמה ירושלים, עם הזמר אלי מילר והקלידן חיים ריינר.

בבית הכנסת המרכזי מצפה רמות ברחוב יעקב אלעזר בירושלים, עם הזמר שמואל בלוך והקלידן נח שקולניק.

ישיבת ההסדר בכפר המכבייה ברמת גן, עם עמי כהן ותזמורתו והזמר שלמה כהן.

בביהמ"ד יוצאי חברון בבנין בית הכנסת הגדול בב"ב, עם הקלידן צבי לוקר והזמר מוישי ניילנדר.

בית כנסת אוהל תמר בראשות הרב ליאור גלזר ברחוב אברבנאל 48 בני ברק, עם הקלידן ארז שמואלי.

ישיבת 'אהל תורה' לצעירים ברמות ג' ירושלים, עם הקלידן יוחנן אורי והזמר אברהם משה ברדוגו.

בישיבה לצעירים חמד בבית המדרש אהל יעקב ולאה ברח' הרב פרדו בבני ברק, עם הקלידן והזמר שימי ולדומירסקי.

חניכי בני הישיבות בני תורה בשכונת רמת שלמה ירושלים, עם הקלידן ברי הירשמן והזמר דודי הרשקופ

ישיבה לצעירים 'אור שמואל' בירושלים, עם הרשי הרטמן ותזמורתו, והזמר איציק שפריי.

באולמי 'הינומה' בבאר שבע, עם תזמורת המנגנים, והזמרים נמואל הרוש ורפאל מלול.  

ישיבת 'משכן שלמה' בירושלים, עם שלום ברנהולץ ותזמורתו.

בבית הכנסת 'בית בגנו' ברחוב גוטליב 6 בני ברק, עם המלחין ובעל הרגש הרב הלל פלאי.

בשכונת גבעת זאב ברח' התאנה 5 עם אמן הקלידים לייבלה ליפסקר והזמר קובי ברומר.

בבמה המרכזית חב"ד רחובות ברחבת מגרש הספורט ברחוב הלחי פינת ירושלים, עם אמן הקלידים משה אברהם בהשתתפות הזמר אבי אילסון.

בביהמ"ד אלקבץ ברח' צהל 3 בצפת, עם הזמר והמעבד שלמה ברונר ותזמורתו המורחבת.

ישיבת חברון לצעירים ברחוב הפסגה 5 בית וגן ירושלים, עם הזמר מוישי וייס והקלידן שרוליק דייטל.

ישיבת 'נתיבות התורה' אלעד, עם הזמר והקלדין אברמי מארוקו.

ישיבת חכמת שלמה ברחובות, עם הקלידן יאיר בודנר.

ביהכנ"ס 'נצח ישראל' (וינטר) בשכונת נווה יעקב בירושלים, עם הזמר משה בל ותזמורתו המורחבת של אבי דויטש.

בית הכנסת יוצאי ישיבת אורחות תורה ברחוב רבי עקיבא בבני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.

בית הכנסת דברי שיר ברחוב זכריה 4 ב''ב, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן שמחה שלזינגר.

קהילת 'שומרי שבת' ברחוב רמב"ם 28 בבני ברק, עם הקלידן בני ורדי.

בית הכנסת חניכי הישיבות חברון הדר גנים פתח תקווה, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

ישיבת גרודנא באר יעקב, עם הקלידן אושי לנדסמן והזמר מוטי גולדמן.

ישיבת 'משכן התורה' ברחוב הלפרין בבני ברק, עם הקלידן והזמר אברימי גולדשטיין.

ישיבת 'בית דוד' ברחוב בן זכאי בני ברק, עם כוכב הזמר נחמן גולדברג בליווי הקלידן יענקי דרט.

ישיבת 'משך חכמה' ברחוב חפץ חיים בבני ברק, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

ישיבה לצעירים 'שערי חכמה' ברחוב יצחק נפחא בבני ברק, עם הקלידן יוסף הרמן.

ישיבת 'נחלת שמואל' ברחוב הגר"א 4, נתניה, עם הרשי אייזנבך והקלידן חיים פולק.

ישיבת 'כנסת יונה' בגבעת שאול ירושלים, עם הזמר חזקי טאלר והקלידן פסח באגד.

ישיבת 'אוצר התורה' במתנ"ס רמות ד' בירושלים, עם קובי וינר ותזמורתו יחד עם הזמר איציק כהן.

ישיבת 'מלכות התורה' במודיעין עילית, עם מוטי לייכטר והקלידן רפי שטיין.

ישיבת 'שערי תבונה' הקטנה בבני ברק,  עם הזמר שלמה גובי והקלידן הרשי סגל.

בית הכנסת המרכזי בשכונת חפציבה בבית שמש, עם הזמר יוסי לייפער והקלידן מוישי ברנדמרק.

ישיבת 'דעת תורה' באשדוד ברחוב רבי יוחנן בן זכאי 7, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

ישיבת 'תורת חיים' ברחוב אור שמח 17 (בבנין של ישיבת אור לישרים בקומה למטה) עם הזמר יוני וקנין והקלידן טוביה טייך.

יום שלישי, א' דחול המועד סוכות:

הקבלת פני רבו למרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, בשכונת גבעת שאול בירושלים עם הבעל מנגן ארל'ה סמט, בשכונת נווה יעקב עם ר' ירמיה דמן ויואלי דוידוביץ ותזמורתו של יואלי דיקמן.

הקבלת פני רבו של ש"ס באולם 'ויאמר יצחק' בירושלים למרן ראש הישיבה חכם שלום כהן, עם משה דואק, נמואל הרוש בליויי תזמורתו של המעבד ישראל סוסנה.

שמחת בית השואבה ליתומים בבניני האומה בירושלים בשעה 12:00 בצהריים, עם מרדכי בן דוד, מוטי שטיינמץ וליפא שמלצר, בליווי תזמורת המנגנים.

באשדוד באולמי 'בלהוידה' עם הזמר חיים ישראל ותזמורת המנגנים.

ישיבת 'נתיב הדעת' (קפלן) ברמות ירושלים, עם הקלידן אושי לנדסמן והזמר יוסלה קרישבסקי.

'ישיבת 'דעת אהרון' (קפלן החדשה) בשכונת הר נוף בירושלים, עם הקלידן שמוליק לוטרמן והזמר יוסי לייפער.

ישיבת מיר ברכפלד, מקהלת נרננה, הזמר שלמה כהן ועמי כהן ותזמורתו.

ישיבת תושיה בתפרח, עם הזמר מוטי לייכטר והקלידן יהושע ברים.

ישיבת 'תורה בתפארתה' באלעד, עם הקלידן מוישי מנדלסון והזמר שמוליק גפנר.

באולם הספורט נחל שורק רמת בית שמש א', עם הזמרים ברי וובר, גלעד פוטולסקי ובנו חגי עם תזמורתו של מוישי וינדיש.

ישיבת 'תורת משה' (לייזרוק) בבית וגן ירושלים, עם הקלידן מנחם בליז'ינסקי והזמר יואלי שטיינברג.

ישיבת 'באר מרדכי' בירושלים, עם הקלידן והמעבד ארי פרקש והזמר מוישי ניילנדר.

בתלמוד תורה שירת יוסף פ"ת, עם הזמר אלחנן וסרמן בליווי תזמורתו המלאה של פסח באגד. 

בביהמ"ד חניכי הישיבות בני תורה בשכונת נווה יעקב ברח' מעגלות הרב פרדס עם הקלידן ברי הירשמן והזמר דודי הרשקופ.

בביהמ"ד חניכי הישיבות בני תורה בשכונת רמות א' בליווי תזמורת.

באולמי 'גן הדסים' במודיעין עילית למשפחות לילדים בעלי צרכים מיוחדים של ארגון 'בלב אחד' זמרים רבים בליווי תזמורתו המורחבת של ארל'ה נחשוני בשעה 14:00 בצהרים. 

תלמידי הישיבה הגבוהה חיי תורה בראשות הגר"ח שמרלר, יתכנסו מידי ערב מימי חוה"מ בסוכתו של אחד מרבני ורמ"י הישיבה, להתכנסות חגיגית וזכר לשמחת בית השואבה, בליווי בעלי מנגנים מפורסמים.

ישיבת 'נחלת הלווים' לצעירים בחיפה עם תזמורת פייער והזמר מנדי וייס.

ישיבת "צעירים" ברחוב שלמה המלך בב"ב, עם הזמר שרוליק רוזנטל והקלידן חזקי שוורץ.

בקהילת בעלזא - נוף הגליל יופיעו הקלידן מאיר קליין הזמר חיים עקשטיין והנשפן אברימי ירבלום. 

ישיבת 'משכן חיים' בבית וגן ירושלים, עם הזמר בנימין שפירא והקלידן מאיר בס.

ישיבת 'בית מאיר' בבני ברק, עם הזמר אברהם משה ברדוגו.

בית הכנסת המרכזי 'זכרון שלמה', ברח' אבא אחימאיר בנוה יעקב י-ם, עם מוישי סלושץ ותזמורתו.

בני החבורות דחסידי ברסלב באולמי 'בנות ירושלים', עם הקלידן שרוליק דייטל ומקהלת החסידות.

בחניכי הישיבות 'נר ברוך' נחלת יוסף בשכונת גבעת שאול בירושלים, עם כוכב הזמר נחמן גולדברג בליווי הקלידן עדי נתנאלי.

ישיבת 'צעירים' בגני הדר פתח תקווה, עם הזמר אלי פרידמן.

ישיבת בינת דניאלי- מש"י בשעה 16:00 רחוב בצלאל ז'ולטי 24 ירושלים, עםהזמר שמואל בלוך בליווי הקלידן נח שקולניק.

בית כנסת 'בית יצחק' בנתיבות, עם הזמר יוני ברגר ותזמורתו של שאול כהן.

ישיבת 'גבעת שאול' בגוש 80 בירושלים, בשילוב כנס בוגרים עם הזמר מאיר גפני ותזמורתו של שמשון דניאל.

בישיבת נהרדעא בשכונת ישמח משה גני תקווה, עם הזמר יחיאל ליכטיגר בליווי תזמורת.

בית הכנסת 'משמעות' ברמת אביב בתל אביב  בשעה 16:30, עם הקלידן יאיר אביצור ונגן הקלרינט בני אביצור.

בבית המדרש ספינקא ברחוב דונולו בבני ברק, עם הזמר שלמה גובי והקלידן שיעה רוזנר.

בסינמה סיטי משכנות האומה בירושלים, עם אמן הקלידים לייבלה ליפסקר והזמר דוד סיטבון.

בית הכנסת 'בית אהרן' בפתח תקוה, עם הקלידן משה ישראלי ונגן הקלרינט בני אביצור.

תלמוד תורה "פרי מגדים" בגני הדר פתח תקווה בשעה 11:00 בבוקר, עם מוטי לייכטרו ותזמורתו של אריה ברונר.

בבית המדרש משכן רפאל ברחוב נחל שורק 27 בית שמש, עם הזמר יוני וקנין ותזמורתו.

בקהילת 'לוית חן' במשכן החדש ברח' רבי מאיר באלעד, עם אמן הקלידים משה אברהם( מושמוש).

בסוכת 'דרשו' בירושלים, עם מקהלת נרננה והזמר מוטי גולדמן.

בחצור הגלילית במעונו של רב העיר, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

בית הכנסת חניכי הישיבות בראשות הגר"ד הלל ברחוב בני אברהם שכונת פרדס כץ בני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.

ב"קהילת נאוה" חשמונאים, עם הזמר איציק דדיה בליווי הקלידן יאיר בודנר.

היכל ישיבת ברכת שמואל ברח' נחל שורק 19 בית שמש, עם הזמר אביגדור רוט ותזמורתו של אלי דולינסקי.

ישיבת הרב כהנא ברחוב הפלמ"ח 22 בפתח תקווה, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

ישיבת 'אהל אברהם' באלעד, עם הזמר והקלידן מוישי לוין.

ישיבה לצעירים 'וילקומיר' באשדוד עם הזמר קובי וינר ותזמורתו.

ישיבת 'דעת תורה' בירושלים, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

ישיבת 'שערי תורה' בבני ברק, בהיכל ישיבת רבינו חיים עוזר עם הזמר אברמי מארוקו.

ישיבת 'אוהל יוסף' במודיעין עילית, עם הקלידן בני ורדי.

ישיבת 'תורה ודעת' רח' חבקוק 21 בבני ברק, עם הזמר והמעבד שלמה ברונר.

ישיבת 'תפארת שמואל' ברמות א' ברחוב תרומה בירושלים, בליווי תזמורת.

בבית החולים 'הדסה עין כרם' בלובי בניין דוידסון עם הזמרים פיני איינהורן שרוליק קלצקין, קובי מירסקי וילד הפלא מוטי גרינבויים בליווי תזמורתו המורחבת של א.א. דויטש בשעה 16:00. 

יום רביעי, ב' דחול המועד סוכות:

המרכז התורני של 'איילת השחר' בעיר מודיעין, רחוב עמק זבולון 7, בשעה 8.00 בבוקר תפילה חגיגית עם בעל המנגן ר' חיים דוד סרצ'יק. זיץ קרליבך וסעודה עשירה בסוכה לאחר התפילה. בשעה 19.00 תתקיים שמחת בית השואבה עם הזמר אלי פרידמן. 

ביישוב היהודי בחברון, שמחת חג בשעה 13:30 בצהריים עם גדולי הזמרים, ליפא שמלצר, חיים ישראל, אהרן רזאל, יונתן שינפלד, הקינדרלאך, בליווי תזמורתו של דביר כהן.

ברחבת מועצת קרית יערים טלז סטון, עם בערי וובר בליווי תזמורת מורחבת.

ברחבת עיריית רמלה גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד מארח את משה לוק בליווי תזמורתו המורחבת של המאסטרו יהודה גלילי.

בבנייני האומה בירושלים בשעה 14:00 בצהריים, עם תזמורת המנגנים, והזמרים שלומי גרטנר ארי היל, ואהרן רזאל.

בלוד ברחבת המתנ"ס החרדי ספיר, עם חיים ישראל והזמר מאיר גרין.

ישיבת רש"י בירושלים, עם תזמורתו של שמשון דניאל.

ישיבת 'זהב מרדכי' איתרי בירושלים, עם אבי מילר ואלי הרצליך בליווי תזמורתו של בני לאופר. 

באירוע המרכזי ברמת השרון, עם אבישי אשל ותזמורתו ולאחר מכן הזמר שלמה כהן עם תזמורתו של עמי כהן.

ישיבת 'תורת חיים' ברוממה ירושלים, עם יואלי דיקמן וזאנוויל וינברגר.

במתנ''ס רמות בירושלים למשפחות לילדים בעלי צרכים מיוחדים של ארגון בלב אחד גדולי הזמר מחו''ל בערי וובר שמחה ליינר ולהקת פומפדיתא בליווי תזמורת פייער בשעה 14:00 בצהריים.

בבאר שבע בסוכת המרא דאתרא הגאון רבי יהודה דרעי ברחוב עומרי 8 באר שבע בין השעות 18:00 ל - 20:00 בערב עם תזמורתו של מוישה שמחה.

ישיבת 'קול תורה' בבית וגן ירושלים, עם הזמר והמעבד שלמה ברונר ותזמורתו המורחבת.

בישיבת הגר"מ שטרנבוך בבית שמש, עם  הקלידן צביקי מילר והזמר שמוליק גפנר.

ישיבת 'באר התורה' (גיל) בבית שמש, עם גלעד פוטולסקי ותזמורתו של מוישי וינדיש.

ישיבת 'בית מדרש עליון' בבני ברק, עם הקלידן לייזר הופמן ומקהלת נרננה.

ישיבת 'אמרי דעת' ברחוב סוקולוב בב"ב, עם הקלידן מנחם בליז'ינסקי והזמר יואלי שטיינברג. 

בבית חב"ד 770 בשכונת רמת שלמה בירושלים, עם הקלידים לייבלה ליפסקר.

איגוד בני הישיבות בקרית אתא באולמי אוהל יצחק, עם הזמר רולי דיקמן בליווי תזמורתו של רפי שטיין.

ישיבה לצעירים תפרח עם הזמר קובי וינר ותזמורתו.

ישיבת 'תורת חסד' באלעד, עם הקלידן והזמר מוטי הרמן.

ישיבת 'ברכת דוד' ברחוב בר יוחאי 6 בבני ברק, עם הזמר יחיאל ליכטיגר והקלידן שמוליק וולדר.

ישיבת אור אפרים, בבית ראש הישיבה ברחוב יחזקאל הנביא 8 בית שמש. עם הזמר אביגדור רוט והקלידן ברוך קמינצקי.

בני הישיבות 'דרכי שמואל' ברחוב החיד"א בית וגן בליווי תזמורת.

הילולת רבי נחמן מברסלב בבית המדרש ברסלב רחוב קעניג ביתר, עם הזמר חיים עקשטיין והרכב חסידי.

ישיבת רכסים באולם 'ויאמר יצחק' בירושלים, עם מוטי לייכטר הרשי הרטמן ואמן הקלרינט שמואל ניימן.

בית הכנסת המרכזי 'אבי עזרי' במרכז פתח תקווה בשילוב מעמד הקבלת פני רבו לגאב"ד הגרב"צ הכהן קוק, עם נפתלי קמפה ואלי קליין בהיכל בית הכנסת חניכי הישיבות רחוב מוסטבוי.

בית הכנסת שערי תבונה רמות א' ירושלים, עם הזמר יוסי לייפער בליווי תזמורת אורות בניצוחו של שייע ברים.

בכולל וישיבת "עטרת צבי" במעלות דפנה בירושלים, עם הקלידן יאיר בודנר והזמר אברימי מושקוביץ.

בית הכנסת 'החורבה' ברובע היהודי בירושלים, עם הזמר שלמה גובי והקלידן הרשי סגל.

ברחבת בית המדרש 'שאגת אריה' ברח' המשורר אצ'ג 22 רמות 06 ירושלים, עם הזמר מאיר לוי והקלידן עמנואל סטיוי. לצד מופע של הקוסם שימי אילוזיני.

בבמה המרכזית מוסדות 'פרי תואר' ברחוב בן זכאי 34 באלעד, עם אמן הקלידים משה אברהם מושמוש בהשתתפות הזמר יצחק ריס בליווי תזמורת נרחבת ובליווי מקהלת 'נרננה'.

באמפי-תיאטרון בית שמש, עם בני פרידמן, מאיר גרין, וחנן בן ארי,

ישיבת 'עטרת שלמה' באלעד, עם הקלידן והזמר צביקי לוקר.

ישיבת ראדין בנתניה, עם זמר אלי קליין בליווי תזמורתו של שאול כהן.

ישיבת 'אשרינו' ברחוב בר יוחאי בבני ברק, עם הזמר יחיאל ליכטיגר בליווי תזמורת.

ישיבת 'חשק שלמה' בבני ברק עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

ישיבת 'חכמה ודעת' רחובות, עם בעל המנגן דוד בארי ותזמורתו.

בני הישיבות 'אש תמיד' ברח' אידלזון 34 רמות ג' עם הזמר והקלידן ישראל שטרן.

בית הכנסת המרכזי ברמה ג' בבית שמש ברח' יונה בן אמיתי 4, עם הקלידן שרוליק דייטל ביחד עם הזמר הרשי אייזנבך ומקהלת 'נגינה'.

ביהמ"ד אונגוואר ברחוב זיכרון שמואל 2 במודעין עלית, עם הקלידן והזמר אברמי גולדשטיין.

בית הכנסת חניכי הישיבות שוק פרדס כץ ברשות הרב וינפלד בבני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.

בכולל הלפרין ברחוב מהרש"ל פינת סמטת האר"י בבני ברק, עם הקלידן זמר אברימי גולדשטיין.

קהילת 'מנחת יהודה' בהיכל ישיבת עטרת יוסף ברחוב חגי בבני ברק בראשות הגר"ש גלאי, עם הקלידן אשר קורצוג.

בקהילת חב"ד בכיכר המצבה בבת ים, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

הקבלת פני רבו בסוכת רבה של נתניה הגר"ק בר, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

ישיבת 'שמחת התורה' ברחוב מיכאל 20 חיפה, עם הזמר והקלידן איציק ביטרן.

ישיבת 'תפארת הלוי' בירושלים, עם הקלידן והזמר משה לוין.

הקבלת פני רבו אצל רבה של ירושלים הגרש"מ עמאר, עם הזמר שלמה כהן.

בארגון רפואה וישועה בירושלים, מקהלת נרננה ושמוליק לוטרמן וזמרים נבחרים, בשעה 14:00 בצהריים.

יום חמישי, ג' דחול המועד סוכות:

ישיבת חברון בגבעת מרדכי בירושלים, עם גלעד פוטולסקי ותזמורתו.

ישיבת 'נתיבות חכמה' (וולפסון) בית וגן ירושלים, עם שמוליק לוטרמן ויוסל לייפער.

האירוע המרכזי בשכונת גבעת שאול בהיכל ביהמ"ד החדש 'היכל יוסף ספרא' ברח' אלקבץ עם תזמורתו המורחבת של המעבד ישראל סוסנה והזמרים יוסף חיים שוואקי ושלום ברנהולץ.

האירוע המרכזי בשכונת שמואל הנביא בשיתוף מתנ"ס אשכולות, עם הזמרים קובי גרינבוים ואלי הרצליך בליווי מקהלה ובליווי תזמורתו של המאסטרו יהודה גלילי.

לראשונה השנה יתקיים מעמד שמחת בית השואבה מרכזית ישיבת 'ארחות תורה', המעמד ייערך בישיבת קמניץ ברחוב יחזקאל בירושלים.

בשכונת גני הדר בפתח תקווה ברחבת בית הכנסת המרכזי, עם אבי אילסון ותזמורתו של עמי כהן בליווי מקהלה. 

ישיבת 'עטרת שלמה' בראשון לציון, עם האחים קלצקין, איציק אייזנשטט ושמעון דוידוביץ.

ברחבת מוסדות 'שערי אשר' ברחוב קיבוץ גלויות 18 בקרית שלום בתל אביב, עם יוסף חיים שוואקי ושמואל הררי בליווי תזמורת מורחבת. 

ישיבת 'קרית מלך' בבני ברק, עם הקלידן צביקי לוקר והזמר יואלי שטיינברג.

ישיבת באר יעקב, עם הזמר והמעבד שלמה ברונר ותזמורתו המורחבת.

ישיבת גרודנא באשדוד, עם הזמר מוטי לייכטר והקלידן לייזר הופמן.

ברכסים במתחם תלמוד תורה תשב"ר, עם הזמרים יוסי ברגר, מנדי וייס ותזמורת פייער המורחבת בניצוחו של יענקי לנדא.

רחבת בית הכנסת בני הישיבות שכונת חפציבה בבית שמש, עם הזמר אביגדור רוט ותזמורתו של יאיר בודנר.

ברחבת עיריית ביתר עילית, עם יואלי דיקמן והזמרים שלמה כהן ורולי דיקמן.

באולמי צליל בחולון, עם יובל טייב ושמעון טובול.

ישיבת 'דרכי דוד' ברחוב רשב''ם בני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.

ישיבת 'אורייתא' ברחוב הטורים בירושלים, עם אברהם מושקוביץ, משה מנדלסון ואמני הקלרינט אברמי בלטי ושלמה מינצברג והגיטריסט מענדי הלר.

בחצר חסידות סאדיגורה, עם הקלידן מאיר קליין ומקהלת החסידות. 

בחצר ביהמ"ד ביאלא ברחוב ירושלים בב"ב, עם הזמר שמוליק גפנר והקלידן מוישי וויס.

ביהמ"ד ביאלא ברחוב רוזנהיים 19 בני ברק, עם הקלידן והזמר אברמי גולדשטיין.

תלמוד תורה "הראם" ברחובות, עם הקלידן והזמר מוישי לוין.

בית הכנסת המרכזי "זיו יהודה" רח' צבי הרלינג בקרית הרצוג, בני ברק, עם הזמר הרשי אייזנבך והקלידן רפי שטיין ותזמורתו.

ישיבת 'יד אהרן' בירושלים במלון אריסטוקרט בבני ברק בשעה 13:00 בצהריים, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.  

בית הכנסת בוסטון ברחוב נועם אלימלך 1 ביתר עלית, עם מוישי ברנדמרק ותזמורתו.

ישיבת 'אורחות תורה' בבית שמש, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

ישיבת 'למען אחי' ברחוב פישל בירושלים, עם הזמר יחיאל ליכטיגר בליווי תזמורת.

בני הישיבות בני תורה בשכונת רוממה בירושלים, עם תזמורתו של ישראל שטרן.

ישיבת "חברון החדשה" בירושלים, עם יוני ברגר ותזמורתו של מיכאל אלחדד.

בתחנת מכבי האש הראשית בראשון לציון, עם הזמר שלמה אשר בליווי תזמורת.

בית הכנסת המרכזי רבי טרפון 7 בבני ברק, עם הקלידן בני ורדי.

באולמי תמיר בירושלים ארגון 'זה לזה' ליתומים, עם פסח באגד בליווי תזמורת מלאה ומגוון זמרים בשעה 16:30. 

יום שישי - ד' דחול המועד סוכות:

בבניני האומה בירושלים מופע 'ישיבישיר', עם יואלי דיקמן, אוהד מושקוביץ, בערי ובר, ליפא שמלצר, קובי גרינבוים, אבישי אשל ושלמה שמחה.

מוצאי שבת חול המועד – ליל הושענא רבא:

בבית המדרש 'דברי חיים' בראשות הגר"ס הלבשטאם, עם הקלידן והזמר אברמי גולדשטיין.

בית המדרש פרמישלאן טיש לרגל הושענא רבא, עם הזמר הרשי אייזנבך והקלידן חיים פולק.

יום שני, מוצאי שמחת תורה - הקפות שניות:

ברחבת מערת המכפלה בחברון ובתוך אולם יצחק, עם אמן הקלידים משה אברהם מושמוש, בהשתתפות הזמר יוני שלמה.

בית מנחם בכפר חב"ד, עם תזמורתו של גרשון פריישטט.

בהרצליה ברחבת מתנ"ס 'בית פוסטר', עם מיילך קאהן, יובל טייב וציון גולן.

הקפות שניות המרכזיות בנווה קדומים, עם תזמורתו של עמי כהן.

ברחבת העירייה בכרמיאל, עם תזמורתו המורחבת של המעבד ישראל סוסנה והזמרים יוסף חיים שואקי ואדיר מלכא.

ישיבת 'יסודות התורה' (לב) בתל אביב, עם קובי גרינבוים ותזמורתו.

ישיבת ''חכמת שלמה' (נויבירט) בשכונת בית וגן ירושלים, בשיתוף עם הקיבוץ של בוגרי 'עטרת ישראל' שחברו לאחרונה לישיבה, עם ברוך ויזל והמעבד והקלידן ארי פרקש.

ישיבת 'מאור התורה בירושלים, עם הזמר יוסל'ה קרישבסקי בליוי מקהלת נשמה ותזמורתו של הרשי סגל.

ישיבת רבנו חיים עוזר בב"ב, עם גדול הזמר החסידי יוסי ברגר ותזמורתו.

ישיבת 'דרכי דוד' בבית שמש בליווי תזמורת.

בביהמ"ד המרכזי משכנות יעקב בשכונת רמת שלמה ירושלים, הזמר יוסי לייפער והקלידן איציק אייזנשטט.

ישיבת 'אש התלמוד' בירושלים, עם תזמורתו של המאסטרו יהודה גלילי.

בישיבת 'נתיבות חכמה' (וולפסון) בית וגן ירושלים, עם הכוכב החסידי העולה אושי פרוש בליווי תזמורת.

בביהמ"ד בני הישיבות בני תורה בשכונת רמת אשכול רח' קרל נטר 1 עם הקלידן והזמר ישראל שטרן.

ביהמ"ד בית אהרן רוטשילד 108 מרכז פתח תקוה עם הקלידן דודי פלדמן ואברומי וינברג.  

בביהמ"ד בני הישיבות בני תורה בשכונת רמות ד' ברח' מינץ עם הקלידן ברי הירשמן והזמר דודי הרשקופ.

הקפות שניות בחצר נדבורנה אלעד עם הקלידן יענקי לנדא ותזמורתו.

ישיבת 'אוצרות התורה' בבני ברק, עם המעבד והזמר שלמה ברונר ותזמורתו.

בביהכנ"ס 'גלעד' בקריית יובל ירושלים, עם הקלידן יהודה גלברמן נחמן גולדברג.

ישיבת 'רינת התורה' בירושלים, עם אמן הקלידים לייבלה ליפסקר. והזמר שלום ברנהולץ החל מהשעה 1:00 עד השעה 5:00 לפנות בוקר.

ישיבת 'דעת חיים' בבית וגן ירושלים, עם הזמר מוטי לייכטר בליווי תזמורת ומקהלה.

קהילת בני תורה ברח' גרינברג רמות ג' ירושלים, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

ישיבת 'רינת התלמוד' בקריית ספר עם הקלידן חיים מאיר זילברשלג.

ישיבת 'בית שמעיה' בבני ברק, עם יואלי דיקמן והזמרים מנדי וייס ומאיר גפני.

ישיבת 'דרך חכמה' (סילבר) בהר נוף ירושלים, עם הקלידן אבי מישקין והזמר שמוליק טייטלבוים.

ישיבת 'עטרת שלמה' לצעירים בבני ברק, עם הזמר חיים עקשטיין והקלידן צביקי לוקר.

בית הכנסת 'היכל התורה', רמת בית שמש ג' 2, עם מוישי סלושץ ותזמורתו.

ישיבת 'ראשית חכמה' בירושלים, עם הזמר מוטי לייכטר ותזמורתו.

הישיבה הגדולה 'קנין דעת' ברחוב אור שמח 17 בבית שמש, עם מיקי גרז ותזמורתו והזמר מוישי ברגר.

בחולון במוסדות 'עטרת חכמים' בראשות הגר"ח רבי, עם הזמר רולי דיקמן ותזמורתו של שמואל יפת.

ישיבת 'ברכת אפרים' הגדולה בבני ברק, עם הזמר שלמה גובי והקלידן הרשי סגל.

קהילת חניכי הישיבות נווה יעקב מזרח, עם הזמר אלי מילר והקלידן חיים ריינר.

ישיבת 'תורת אברהם' ברחוב גבעת שאול 5 בירושלים עם הקלידן שרוליק דייטל.

ביהמ"ד ביאלא ברחוב רוזנהיים 19 בני ברק, עם הקלידן והזמר אברמי גולדשטיין

ישיבת 'ידידיה' בפתח תקווה, עם הקלידן יצחק ורטהיימר ונגן הקלרינט בני אביצור.

ישיבת 'שיח יוסף' בב"ב, עם הזמר גלעד פוטולסקי בליווי תזמורתו של אלכס מיטלמן.

ישיבת 'רשב"י' ברחוב השל"ה בבני-ברק, עם צאת החג הקפות שניות בליווי תזמורת.

הקפות שניות בחסידות ביאלא בני ברק ברחוב ירושלים, עם  הזמר שמוליק גפנר והקלידן מוישי וויס.

היכל ישיבת תורה ודעת רחוב חזקיהו שבתאי 10 שכונת רמות ירושלים, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן חיים יוסף.

ישיבת 'חזון עובדיה' ברוממה בירושלים, בהשתתפות הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף נשיא הישיבה, בליווי תזמורת.

קהל עדת ירושלים 'המתמידים' ברחוב מנחת יצחק בירושלים, הקפות המרכזיות, עם ארל'ה סמט בליווי מקהלה.

ישיבת 'באר התלמוד' שע"י יקירי ירושלים, עם הקלידן רפי שטיין והזמר אברמי לונגר.

ישיבת 'חברת אהבת שלום' בראשות המקובל הגר"י הלל בירושלים, תזמורת עד השעה 6:00 בבוקר.

ישיבת 'אור החיים' בירושלים בראשות הגאון רבי ראובן אלבז, אלפים מכל קצוות הארץ נוהרים לישיבה בליווי תזמורת.

קהילת 'תפארת למשה' ברחוב אריה בן אליעזר 40, נתניה, עם הזמר הרשי אייזנבך והקלידן שייע פרידמן ותזמורתו.

קהילת 'יערות דבש' בפרדס כץ בני ברק, עם הקלידן בני ורדי.

בית הכנסת המרכזי "אוהל יוסף" במושב בית חלקיה עם הזמר קובי וינר ותזמורתו.

בית הכנסת חניכי ישיבת 'קול תורה' במודיעין עילית, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

קהילת בני תורה מוסדות 'יד אהרון' באשקלון, עם הזמר שלמה אשר בליווי תזמורת.

קהילת חניכי הישיבות ברחוב חברון בבני ברק, עם הזמר יחיאל ליכטיגר והקלידן דודי ביכלר.

בבית הכנסת 'משכנות שמעון' בפרדס כץ בבני ברק, עם הקלידן והזמר יענקי שינקר.

בית כנסת אוהל תמר בראשות הרב ליאור גלזר רחוב אברבנאל 48 בני ברק , עם הקלידן מנחם וולפין.

תודת המערכת למפיק האירועים ואיש היח"צ יוסי פרנקל ממשרד ההפקות פרנקל &בינדר על סיועו בהבאת הנתונים.

בחצר הקודש אוז'רוב: בבית המדרש ברחוב חזון איש פינת רחוב נחמיה בבני-ברק, שמחת בית השואבה במוצאי יו"ט ראשון בשעה 9:30, בליל הושענא רבה אמירת תהלים בציבור בשעה 10:30, טיש 'נעילת החג' במוצאי שמחת תורה לאחר מנחה, ולאחר מכן הקפות שניות. 

בחצר הקודש אונגוואר: ביום רביעי במרכז המוסדות בשכונת רמות בירושלים בראשות האדמו"ר. במוצאי שמחת תורה הקפות שניות. 

בחצר הקודש אונגוואר מודיעין עילית: ביום רביעי אושפיזין דמשה בסוכת בית המדרש האדמו"ר יערוך את שולחנו בשכונת גרין פארק.

בחצר הקודש אלכסנדר: ביום חמישי ג' דחוה"מ יעלה האדמו"ר להר הצופים לתפילה מול מקום המקדש בשעה 5:00 אחה"צ ולאחמ"כ יתפלל ערבית בבית המדרש בירושלים. את שמחת תורה יחגגו באודיטוריום העירוני וכן ייערכו במקום ההקפות השניות במוצאי החג.

בחצר הקודש אנטניא: ביום שלישי א' דחול המועד בבית המדרש 'תפילה למשה' דחסידי אנטניא ברחוב הושע בבני-ברק.  

בחצר הקודש אשלג: בליל החג הראשון אושפיזא דאברהם אבינו ימסור האדמו"ר שיעור זוהר ולאחמ"כ טיש בסוכה שבבית האדמו"ר, בכל יום האדמו"ר ימסור שיעור בזוהר בשעה 5:30 בבוקר. ובשעה 9:30 יתקיים טיש ושמחת בית השואבה, במוצ"ש בליל הושענא רבא סעודת דוד מלכא משיחא בשעה 9,00 בערב קריאת משנה תורה. בשמחת תורה בשעה 9:00 מעמד הקפות שניות בליווי תזמורת. 

בחצר הקודש אשלג: במוצאי יו"ט הראשון יערוך האדמו"ר טיש לרגל אושפיזא דיצחק, בשעה 8:30 בערב, ובמוצאי שמחת תורה תתקיים מעמד הקפות שניות לאחר תפילת מעריב בבית המדרש אשלג ברחוב אבן עזרא 4 בב"ב. 

בחצר הקודש באבוב:‏ האדמו"ר מבאבוב עורך בכל לילה טיש בשעה 9 בערב, ובמוצ"ש עורך האדמו"ר טיש לרגל הושענא רבה בשילוב מלווה מלכה כשעשרות אברכים מנגנים בכינורות, יתקיים בסוכה הגדולה בשכונת בורו פארק בברוקלין ניו יורק. 

בחצר הקודש באבוב 45: האדמו"ר מבאבוב-45 יערוך בכל ערב בסוכה ברח ה-49 בשכונת בורו פארק בברוקלין ניו יורק. 

בחצר הקודש באיאן: ביום חמישי ליל אושפיזין דמשה שמחב"ה המרכזית בהשתתפות אלפי החסידים בסוכת אוהל אייכלר ברח' תורה ומציון, בערב שמחת תורה יערך טיש פרידה מהסוכה. במוצאי שמחת תורה מעמד הקפות השניות לאחר הטיש נעילת החג עם מקהלת באיאן בהיכל הקלויז הגדול ברח' מלכי ישראל בירושלים.

בחצר הקודש בוטושאן: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום שלישי בלילה לרגל אושפיזין דיעקב בסוכה שעל ידי בית המדרש בוטושאן ברחוב ישעיהו בבני ברק. 

בחצר הקודש ביאלא: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום חמישי לרגל יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע בהיכל בית המדרש הגדול של החסידות ברחוב יעקובזון בירושלים, ולאחר מכן ריקודים לכבוד שמחת הבית השואבה. האדמו"ר יערוך את שולחנו במוצ"ש בליל הושענא רבא. 

בחצר הקודש ביאלא בני-ברק: ביום חמישי ג' דחול המועד אור לי"ט תשרי, יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע, תתקיים בהיכל בית המדרש ברחוב ירושלים שמחת בית השואבה בשעה 8:30, וב-10:30 טיש בסוכה בגג בית המדרש, הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בשעה 8:00. 

בחצר הקודש ביאלא פשיסחא: במוצאי יו"ט ראשון אושפיזין דיצחק תתקיים שמחת בית השואבה לכבוד האושפיזין של האדמו"ר בסוכת בית המדרש. ביום חמישי בלילה ליל ד' דחול המועד יום ההילולא של אבי השושלת לבית ביאלא פשיסחא, יערוך האדמו"ר טיש הילולא מרכזי בסוכת בית המדרש, ולאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה בליווי תזמורת. 

בחצר הקודש ביאלא רמת אהרן: ביום חמישי ג' דחול המועד אור לי"ט תשרי יומא דהילולא של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע, ראש שושלת ביאלא, יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכה הגדולה שבחצר בית המדרש 'משכן יחיאל' דחסידי ביאלא בשכונת רמת אהרן, בשעה 8:30 בערב לאחר הטיש תתקיים שמחת בית השואבה וריקודים לכבוד החג, במוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 10:30. 

בחצר הקודש ביאלא בית שמש: ביום חמישי טיש ושמחת בית השואבה לרגל יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע, בסוכת בית המדרש ברחוב נהר הירדן 30 בשעה 8:30. ובליל הושענא רבא יערוך האדמו"ר את שולחנו לרגל אושפיזין של בעל ה'להבת דוד' זצ"ל. 

בחצר הקודש ביטשקוב: האדמו"ר יערוך הבדלה במוצאי יום טוב בשעה 21:30, לאחר מכן טיש אושפיזין ושמחת בית השואבה בליווי תזמורת, בליל הושענה רבה קריאת משנה תורה ולאחר מכן טיש, הקפות שניות בשעה 20:30 בליווי תזמורת. 

בחצר הקודש בית יצחק ד'ספינקא: שמחת בית השאובה‏ כל ערב בשעה 8:45 בערב, ‏וביום רביעי ליל אושפיזין ד'משה‏ יתקיים המרכזי בבית המדרש בשכונת וויליאמסבורג בברוקלין ניו יורק.

בחצר הקודש בעלזא: יערוך האדמו"ר מדי ערב את שולחנו בסוכה הגדולה בשעה 9:00 בערב. ביום רביעי אושפיזא דמשה יערוך האדמו"ר טיש הנערך כל שנה באושפיזין דיוסף הנקרא 'פרנסה טיש' בו מחלק האדמו"ר לחם שחור לאלפי החסידים - המסוגל לפרנסה, לפני זה תתקיים שמחת בית השאובה המרכזית בליווי נגנים בהשתתפות קהל אלפי חסידי בעלזא בארץ ובעלי המנגנים ר' ירמיה דמן, ר' יוסף צבי ברייער ור' משה יוסף דמן. השיא בחצר הקודש טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה הנקרא 'צאן קדשים טיש' החותם את תקופת ירח האיתנים. כאשר לאחר הבדלה נושא האדמו"ר את ה'שטייעדיגע תורה' המפורסם ובו דברי פרידה מהימים הנוראים לאלפי החסידים.

בחצר קהילת ברסלב בירושלים: בראשות הגה"צ רבי יעקב מאיר שכטר ייערך שמחב"ה המרכזי ביום חמישי ג' דחוה"מ ביום ההילולת הרה"ק רבי נחמן מברסלב זיע"א ייערך בשעה 5:30 אחה"צ בסוכה הגדולה ברח' בהר"ן בשכונת מא"ש בירושלים. במוצאי שמחת התורה ייערך מעמד הקפות השניות בשעה 9:30 בערב ברחבת האולם בנות ירושלים.

גאב"ד העדה החרדית הגרי"ט וייס: מוצאי יו"ט הראשון מעמד שמחת בית השואבה בביהמ"ד גאלאנטא רחוב בית ישראל בשעה 9:30 בערב. בליל אושפיזא דמשה שמחת בית השואבה בביהמ"ד שע"י ישיבת עמלה של תורה בשעה 9:00 בערב. כל יום בין מנחה למעריב 6:30 עד 7 קבלת קהל לרבנים וכו' בביהמ"ד, מעמד הקפות שניות מיד לאחר זמן רבינו תם בביהמ"ד של הגאב"ד ברח' גבעת משה 4 בירושלים.

בחצר הקודש דאראג: האדמו"ר יערוך את שולחנו כל ערב בסוכה הגדולה שליד בית המדרש ברחוב יצחק נפחא בבני-ברק, מוצאי יו''ט אושפיזא דיצחק בשעה 10, יום ג' אישפיזא דיעקב בשעה 8, יום ד' אושפיזא דמשה בשעה 9.30, יום ה' אישפוזא דאהרן בשעה 8 ובשעה 10.30 שמחת בית השואבה בהיכל ביהמ''ד, הקפות שניות מוצאי יו''ט בשעה 10.30 בבית המדרש הגדול.

בחצר הקודש דושינסקיא: שמחת בית השואבה כל ערב בסוכה הגדולה ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים, ביום רביעי שמחת בית השואבה המרכזית ובה ייערך ריקודים בהיכל הבית מדרש הגדול. עם האורגניסט יואלי מרקוביץ ומקהלת חסידי דושינסקיא. 

בחצר הקודש דז'יקוב ויז'ניץ: מידי ערב שמחת בית השואבה בשעה 8:30 בערב, שולה"ט המרכזי ביום שלישי אושפיזון דיעקב בשעה 8:30 בסוכה הגדולה ולאחר מכן ריקודים בבית המדרש הגדול בבית שמש.

בחצר הקודש דינוב: מידי ערב בלילות חול המועד תתקיים שמחת בית השואבה בביהמ"ד ע"ש ה"בני יששכר" ברח' דרך חברון 108 שכונת תלפיות ירושלים לאחר תפילת מעריב. יצויין כי השנה עם הסתלקותו של הגה"צ רבי פסח שטרן מדינוב זצ"ל שמסר את את עצמו עשרות בשנים למען לא יפקד שם בין הזמנים בעולם. הוקמה ישיבת בין הזמנים "בני אהרן" על שמו ולזכרו, ע"י בנו יבלחט"א הרה"צ רבי מנחם שטרן  אב"ד דינוב, הישיבה תתקיים בשעות אחה"צ ובין מנחה למעריב ישאו דברים  מידי יום גדולי מעתיקי השמועה, ועם סיומה תתקיים שמחת בית השואבה.   

בחצר הקודש דעעש ב"ב: האדמו"ר מדעעש יערוך את שולחנו במוצאי יום טוב ראשון לרגל אושפיזין דיצחק, בסוכת בית המדרש ברחוב רבי טרפון 3 בבני-ברק, ולאחר מכן שמחת בית השואבה. במוצאי שמח"ת הקפות שניות לאחר תפילת מעריב.

בחצר הקודש וואסלוי: יערך במוצאי שמח"ת טיש נעילת החג, לאחר הבדלה יערך מעמד הקפות שניות בבית המדרש וואסלוי ברח' שד' בן גוריון 71 ת"א.

בחצר הקודש ויז'ניץ: כל ערב בשעה 8:00 שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה בקריה בבני-ברק, בראשות האדמו"ר מויז'ניץ ובהשתתפות אלפי חסידים המגיעים מכל רחבי הארץ, בניצוחו של הבעל המנגן ר' מאיר אדלר עם מקהלת חסידי ויז'ניץ והבעל מנגן יענקי דסקל. השנה יוקצו וישמרו מקומות מיוחדים הן על הפראנצס והן מקומות ישיבה לחסידים מערים  השונות, מוצאי יו"ט ראשון לחסידים מבני ברק, יום ג' מודיעין עילית - אשדוד, יום ד' אלעד - ירושלים - ביתר, יום ה' עפולה - חיפה - בית שמש. מוצאי שמח"ת מתחיל עם טיש שנמשך אל תוך הלילה עד שעה 11 אז יש מעריב, הבדלה, ואחרי זה ריקודים של שמחה במשך שעתיים בבית מדרש הגדול בקריה.

בחצר הקודש ויז'ניץ: כל ערב בסוכה הגדולה ברחוב שלמה המלך בבני-ברק בשעה 9:30 בראשות האדמו"ר מויז'ניץ, עם מקהלת חסידי ויז'ניץ ביום רביעי המעמד המרכזי אושפיזין דמשה. תפילת שחרית בשעה 10. ליל הו''ר בשעה 11:30, נעילת החג מוצאי ש''ת בשעה 9.

בחצר חסידות ויז'ניץ בית שמש: בכל ערב יערך טיש שמחב"ה בשעה 10 בערב עם מקהלת החסידות, בבית המדרש הגדול אהבת ישראל ברח' רבי יהושע ברמת בית שמש. ביום חמישי ג' חוה"מ ייערך שמחב"ה המרכזית בשעה 9 בערב, הטיש יתחיל בשעה 9, ואח"כ ריקודי שמחב"ה בתופים ובמחולות. במוצאי שמח"ת יערך טיש נעילת החג ובאגלייטן למעונו של האדמו"ר כנהוג בויז'ניץ.

בחצר הקודש ויז'ניץ ירושלים: יערך בכל ערב בסוכה הגדולה ברח' אדניהו הכהן בירושלים. ביום רביעי ליל אושפיזין דמשה יערך שמחב"ה המרכזי בראשות האדמו"ר מויז'ניץ ירושלים השוהה בארה"ק. במוצאי שמחת תורה ייערך מעמד הקפות כמנהג חו"ל.

בחצר הקודש ויז'ניץ לונדון: יערך בכל ערב בסוכה הגדולה ברחבת הבית מדרש הגדול אמרי חיים בשכונת סטמפורד היל בלונדון בשעה 10:30 בערב. ובמוצאי שמחת תורה יערך טיש נעילת החג בשעה 6 אחה"צ.

בחצר הקודש ווערצקי: בבית המדרש ברחוב השלושה בבני-ברק. ליל הושענא רבה משנה תורה בשעה 8:30 לאחר מכן אמירת כל ספר תהילים, טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה בשילוב זריקת כ"ו תפוחים על ידי האדמו"ר כמנהג אבותיו. הקפות שניות בליווי תזמורות בשעה 9:00. 

בחצר הקודש זוועהיל: שמחת בית השואבה ביום רביעי ליל אושפיזא דמשה רבינו בסוכה שבחצר בנין המוסדות ברחוב שמואל הנביא 26 בירושלים. ובמוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 9:00 בליווי תזמורת בבית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל. 

בחצר הקודש זוועהיל:  שמחב"ה לכבוד (אושפיזין של האדמו"ר) יערך ביום רביעי אושפיזין דמשה בשעה 8 בערב בסוכה ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים הסמוכה לבית המדרש.

בחצר הקודש זוטשקא: שמחת בית השאובה במוצאי יו"ט ראשון לכבוד אושפיזא דיצחק רבינו בשעה 8:30 בערב בסוכה שבסמוך לבית מדרש ברחוב באר מים חיים בב"ב. 

בחצר הקודש זוטשקא אמסנא: יערך מעמד הכנסת ספר תורה ביום רביעי ב' דחוה"מ ליל אושפיזין דמשה התהלוכה תצא מבית האדמו"ר רח' חבקוק 5 לעבר בית המדאש רח' יונה הנביא 4 בב"ב. במוצאי שבת ליל הושענא רבא תתקיים קריאת משנה תורה לאחמ"כ סעודת אושפיזין דוד המלך ע"ה. ובמוצאי שמחת תורה תתקיים טיש נעילת החג בשעה 6 בערב.

בחצר הקודש זוטשקא ירושלים: שמחת בית השאובה במוצאי יו"ט ראשון לכבוד אושפיזא דיצחק רבינו בשעה 8:30 בערב בסוכה בסמוך לבית מדרש ברח' כי טוב 7 בירושלים. במוצאי שבת ליל הושענא רבא תתקיים קריאת משנה תורה לאחמ"כ סעודת אושפיזין דוד המלך ע"ה. ובמוצאי שמחת תורה תתקיים טיש נעילת החג בשעה 6 בערב.

בחצר הקודש זידיטשוב‏: שמחת בית השואבה ביום רביעי אושפיזין דמשה בשילוב טיש שיערוך האדמו"ר לרגל האירצייט של הגר"י שנייבלג זצ"ל אב"ד בני ראם, בסוכת בית המדרש זידיטשוב ברחוב רבינא בב"ב. 

בחצר הקודש חוג חתם סופר: שמחת בית השואבה המרכזית אצל האדמו"ר וגאב"ד 'חוג' הרה"צ רבי יוסף מאיר אלטמן יתקיים במוצאי החג הראשון ליל אושפיזין הגה"צ רבי יצחק שלמה אונגר זצ"ל גאב"ד ומייסד הקהילה בשעה 9 ורבע בערב בסוכה בחצר ביהמ"ד ברחוב אדמו"רי אלכסנדר בב"ב.‏ 

בחצר הקודש טאהש: האדמו"ר יערוך מידי ערב טיש בשעה 9:30 בערב בסוכה הגדול ברחבת הבית מדרש בקרית טאהש בקנדה. 

בחצר הקודש טאלנא: טיש ושמחת בית השואבה ביום שלישי אושפיזא דיעקב בבית המדרש ברחוב פישל בירושלים לרגל הילולת האדמו"ר רבי דוד מטאלנא זי"ע. 

בחצר הקודש טאלנא: בבית המדרש באשדוד ביום שלישי אושפיזא דיעקב טיש בסוכה לרגל הילולת האדמו"ר רבי דוד מטאלנא זי"ע ולאחר מכן שמחת בית השואבה בליווי מקהלת 'מזמור לדוד' טאלנא. 

בחצר הקודש טעמשוואר: האדמו"ר יערוך טיש ביום חמישי אושפיזין דאהרן ובמוצ"ש ליל הושנעא רבה בשילוב סעודת דוד מלכתא משיחא בסוכת בית המדרש, במוצאי שמחת תורה תתקיים טיש נעילת החג בשילוב טיש יארצייט של האדמו"ר זצ"ל בשעה 6 בערב, לאחמ"כ מעמד הקפות שניות בבית המדרש 'ברכת אהרן' טעמשוואר ברחוב סוקולוב פינת רחוב הרב קוטלר בבני ברק. 

בחצר הקודש טעמשוואר אלעד: בבית המדרש 'תפארת משולם' טעמשוואר בעיר אלעד, יערך שמחב"ה ע"י האדמו"ר ביום חמישי ד' חוה"מ בשעה 9 בערב בסוכת הבית מדרש ברח' המאירי בעיר אלעד.

בחצר הקודש טשארנוביל: כל ערב בחוה"מ תתקיים טיש, וביום חמישי אושפיזין דאהרן הכהן תתקיים שמחת בית השאובה בשעה 9 בערב בסוכת בית המדרש ברחוב רבי ינאי 34 באשדוד

בחצר הקודש טשערנאביל: כל ערב בחוה"מ תתקיים טיש, וביום חמישי אושפיזין דאהרן הכהן תתקיים שמחת בית השאובה בשעה 9 בערב עם מוזיקה ברחבת הבית המדרש בשכונת בורו פארק בברוקלין. במוצאי שמחת תורה תתקיים טיש נעילת החג באולמי סקווירא.

בחצר הקודש טשרנוביל: האדמו"ר יערוך מידי ערב בשעה 8 את שולחנו לרגל האושפיזין בסוכת בית המדרש הגדול ברחוב חבקוק, והטיש המרכזי ייערך ביום חמישי ליל אושפיזין של אהרן הכהן.

בחצר הקודש טריסק: ביום שלישי טיש ושמחת בית השואבה לכבוד אושפיזין דמשה, הקפות שניות מוצאי שמח"ת בביהמ"ד ברחוב הרב סורוצקין בירושלים בשעה 8:30. 

בחצר הקודש לוצק: שמחת בית השאובה המרכזית תתקיים ביום רביעי ליל אושפזיא דמשה בשעה 7:30 בערב, בליל שבת יערוך האדמו"ר טיש לרגל שבת חוה"מ בשעה 9:45 בערב ברחוב שמואל הנביא 85 בירושלים. 

בחצר הקודש לעלוב: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום חמישי ג' דחול המועד ושמחת בית השואבה המרכזית בליווי תזמורת ואבוקות של אש כמסורת אביו האדמו"ר רבי שמעון נתן נטע מלעלוב זצ"ל, בבית המדרש של החסידות ברחוב מנחת יצחק בבית שמש, בליווי הקלידן מנדי גולדברג ומקהלת החסידות. קודם לכן כינוס לכלל ילדי החסידות בבית המדרש. במוצאי שמח"ת יערך טיש נעילת החג ולאחמ"כ יתקיימו הקפות שניות עד השעות הקטנות של הלילה.

בחצר הקודש לעלוב בראנוביץ: בסוכת בית המדרש ברחוב בן ציון גול בירושלים, בכל לילה תתקיים סעודה לכבוד האושפיזין, ביום חמישי סעודה מרכזית לרגל יום ההילולא של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע. טיש מיוחד לפרידה מהסוכה בהושענא רבא אחר הצהריים, הקפות בליווי תזמורת במוצאי שמחת תורה בשעה 10:30. 

בחצר הקודש לעלוב ירושלים: ביום חמישי אושפיזין דאהרן בערב יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכה שעל יד בית המדרש בשכונת בית ישראל לרגל הילולת היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע, ולאחר מכן שמחת בית השואבה. ביום שני מוצאי יו"ט שמח"ת יתקיים הטיש בשעה 7:30 כאשר במהלכו מוסר האדמו"ר מוסר את השיחה המסורתית הנקראת שיחת "צידה לדרך" לקראת החורף הטיש מלווה בקלידן יוסי קלפהולץ ומקהלת החסידות.

בחצר הקודש מאקאווא: כל יום ייערך אושפיזין טיש בשעה 4 אחה"צ שמחת בית השואבה המרכזי ביום רביעי ב' דחוה"מ אושפיזין דמשה רעיא בשילוב ההילולא של הרה"ק בעל הזכרון מנחם מפולגאר זיע"א, בשעה 8 בערב בבית המדרש מאקאווא בקרית אתא. 

בחצר הקודש מהרי"ד מלעלוב: שמחת בית השואבה ביום חמישי אושפיזא דאהרן הכהן בשילוב היארצייט של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע. בשעה 7 בערב בסוכת בית המדרש ברחוב בר אילן בירושלים. 

בחצר הקודש מודז'יץ: טיש ליל הושענא רבא בשילוב שמחב"ה ומלוה מלכה במוצ"ש - עריכת השולחן בשעה 10 בסוכת ביהמ"ד ברחוב חבקוק בב"ב. הקפות שניות - במוצאי שמחת תורה בשעה 11:00 בביהמ"ד עד השעות הקטנות של הלילה בהשתתפות אלפים, בליווי תזמורתו של אורי בקנרוט ומקהלת חסידי מודז'יץ. 

בחצר הקודש מונקאטש‏: שמחת בית השאובה כל ערב, והמרכזי בליל אושפיזין ד'משה בסוכה הגדולה שע"י בית המדרש ברח' ה47&14 בשכונת בורו פארק בברוקלין ניו יורק.  

בחצר חסידות מישקולץ: יערך שמחת בית השואבה במוצאי החג הראשון ברחבה ברח' סלנט בפתח תקוה.

בחצר הקודש מכנובקא בעלזא: האדמו"ר יערוך בכל ערב טיש בסוכה בשטח הבניה של בית המדרש מדרש החדש ברח' האדמו"ר מגור 44 בב"ב. ביום רביעי ב' דחוה"מ יערוך האדמו"ר פרנסה טיש. במוצאי שמח"ת יערך טיש צאון קודשים בבית המדרש ברח' האדמו"ר מגור.

בחצר הקודש משכונת הרועים: בבית המדרש ברח' מאה שערים 57 בירושלים. במוצאי החג הראשון נעילת החג. וכן במוצאי שמחת תורה יערך נעילת החג מיד לאחר מנחה. 

מתיבתא-הגרש''א שטרן: יום רביעי לאחר תפילת מעריב בסוכה בסמוך לבית מדרשו ברח' הרב קוק בב"ב.

בחצר הקודש נאראל: ברחוב רש"י 3 בב"ב, האדמו"ר יערוך בימים שלישי רביעי חמישי א' ב' וג' דחוה"מ את שמחת בית השואבה בסוכה שברחבת בית מדרש בשעה 7 בערב. 

בחצר הקודש נדבורנה: ביו"ט ראשון של סוכות לאחר‏ תפילת המוסף קידושא רבא לרגל הילולת של הסבא קדישא האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זיע"א הטמון בבישטנא. ביום שלישי אושפיזין דיעקב שמחת בית השואבה המרכזית לכלל חסידי נדבורנה בראשות האדמו"ר, בשעה 9 בערב בסוכה הגדולה בקרית נדבורנה בב"ב. ביום חמישי אושפיזין דאהרן שמחת בית השואבה לכלל הבחורים בראשות האדמו"ר שישא מדברותיו. הקפות שניות במוצאי שמחת תורה לאחר הטיש נעילת החג כשהשיא בריקוד האדמו"ר בהקפה השישית. בקהילת נדבורנה בעיר אלעד יערך ביום רביעי ב' דחוה"מ שמחת בית השואבה בראשות רבני ומשפעי החסידות בשעה 8 בערב בסוכת הבית מדרש ברח' יהודה הנשיא 67 בעיר. בקהילת נדבורנה בעיר ביתר יערך מוצאי יו"ט הראשון בשעה 8 בערב בסוכה בסמוך לבית מדרש ברח' המגיד ממעזריטש בגבעה ב' בעיר.

בחצר הקודש נדבורנה אלעד: ביום שלישי אושפיזין דיעקב בשעה 8 בערב תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית בסוכה בחצר בית המדרש 'באר יעקב' ברחוב פנחס בן יאיר 27. במוצאי שמחת תורה תתקיים מעמד הקפות שניות בשעה 9 בערב. 

בחצר הקודש נדבורנה באניא: במוצאי יו"ט ראשון בבית המדרש בשכונת הבוכרים ברחוב דוד בעיר. 

בחצר הקודש נדבורנה ביתר: שמחת בית השואבה המרכזית ביום חמישי ליל אושפיזא דמשה רבינו בשעה 8:00 בערב במרכז החסידות ברחוב אש קודש 22 בגבעה A בעיר.‏ מוצאי שמחת תורה תתקיים מעמד הקפות שניות ב9 בערב. 

בחצר הקודש נדבורנה ירושלים: האדמו"ר מנדבורנה ירושלים יערוך את שמחת בית השואבה במוצאי יום טוב ראשון לרגל אושפיזין דיצחק וביום חמישי אושפיזין דאהרן, בסוכה הסמוכה לבית המדרש ברחוב עזרא בירושלים, במוצאי שמחת תורה תתקיים מעמד הקפות שניות ב11 בלילה. 

בחצר הקודש נדבורנה צפת: בראשות האדמו"ר, טיש ושמחת בית השואבה בהשתתפות רבני ועסקני העיר, במוצאי החג הראשון של סוכות. 

בחצר הקודש נחלת יעקב: בראשות הרה"צ המשפיע רבי צבי מאיר זילברברג, ביום שלישי א' דחול המועד מעריב בזמן ר"ת, לאחר מכן עריכת השולחן ושמחת בית השואבה בבית המדרש החדש 'נחלת יעקב' ברחוב ברוכים 4 בירושלים, במוצאי שמחת תורה נעילת החג בשעה 8:00 ולאחר מכן הקפות שניות. 

בחצר הקודש סאדיגורה: ביום חמישי ג' דחול המועד יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכת בית המדרש ברחוב גוטמכר 10 בשכונת שיכון ה' בבני ברק, בשילוב טיש יארצייט לזקנו האדמו"ר בעל ה'קדושת אהרן' מסאדיגורה זצ"ל בשעה 8: 0 אחה"צ ולאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה.

בחצר הקודש סאסוב: בקרית ישמח משה, שמחת בית השואבה כל ערב בשעה 8:30 בסוכה ברחבת ביהמ"ד הגדול בגני תקווה. הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בבית המדרש הגדול בשעה 8:00.

בחצר הקודש סאטמר: האדמו"ר מהרי"י מסאטמר יערוך בכל ערב את שולחנו לכבוד האושפיזין של אותו ערב במעמד אלפי חסידים, המעמד המרכזי ביום רביעי אושפיזין דמשה - האושפיזין של אביו האדמו"ר בעל ה'ברך משה' זצ"ל, כאשר אלפים באים להשתתף בשמחת בית השואבה שתתקיים בסוכה הגדולה ברחבת הת"ת 'ויואל משה' סאטמאר בויליאמסבורג. במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר טיש נעילת החג לאחמ"כ תתקיים מעמד הבאגלייטן למעונו של האדמו"ר, שם ישא האדמו"ר מדברותיו. 

בחצר הקודש סאטמר: בסוכה הגדולה שע"י בית המדרש בקרית יואל‏ מונרו, האדמו"ר מהר"א מסאטמר עורך כל ערב טיש, ביום חמישי אושפזין דאהרן הכהן אושפזין של האדמו"ר תתקיים שמחת בית השאובה המרכזית לאחמ"כ ריקודים בבית המדרש הגדול. במוצ"ש ישהה האדמו"ר בשכונת וויליאמסבורג שם יערוך האדמו"ר טיש לרגל הושענא רבה בשילוב סעודת מלוה מלכה בבית מדרש הגדול, שם ישהה האדמו"ר עד לאחר שמחת תורה, במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר טיש נעילת החג לאחמ"כ מעמד הבאגלייטן המסורתי.  

בחצר הקודש סטראפקוב: בליל יו"ט ראשון דסוכות ובמוצ"ש ליל הושענא רבא יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכת בית מדרשו "שערי ירושלים" ברחוב ניסנבוים. במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר הקפות שניות בשעה 8:00 בערב ובשעה 12 יתקיים טיש נעילת החג ומנהג הזריקת התפוחים בית מדרשו ברחוב מאה שערים. 

בחצר הקודש סטריקוב: שמחת בית השואבה המרכזית לחבורת הבחורים ביום שלישי א' דחוהמ"ס בסוכה הגדולה בסמוך לבית המדרש ברחוב מלצר בב"ב. ביום רביעי אושפיזא דמשה טיש ושמחת בית השואבה בסוכת בית המדרש, במוצאי שמחת תורה מעמד הקפת שניות. 

בחצר הקודש סטריקוב: שמחת בית השואבה ועריכת הטיש ביום שלישי חוהמ"ס הראשון אושפיזיא דיעקב בשעה 8.30 בסוכת ביהמ"ד של האדמו"ר ברחוב דוד בירושלים. עריכת השולחן בליל הושענא רבה בשעה 11 במוצאי החג ייערכו הקפות שניות בליווי תזמורת. 

בחצר הקודש סלאנים: בכל ערב שמחת בית השואבה בשילוב טיש בסוכת בית המדרש ברחוב דורש טוב בירושלים, ללא תזמורת, בהקפות שניות לאחר הטיש נעילת החג בליווי תזמורת. 

בחצר הקודש סלונים: שמחת בית השואבה בימים שלישי וחמישי א' וג' דחול המועד בשעה 8:30 בערב, וביום ראשון הושענא רבה יערוך האדמו"ר טיש בשעה 10:30 בבוקר בבית המדרש הגדול ברחוב סלנט בירושלים. בבית המדרש ברחוב דונולו בבני ברק ביום רביעי ב' דחול המועד. 

בחצר הקודש סערט ויז'ניץ: ברמת ויז'ניץ בחיפה, תתקיים שמחת בית השואבה מדי ערב בשעה 9:30 בערב בסוכה הגדולה ב'היכל הטישים' החדש. במקום מבצעת מקהלת סערט ויז'ניץ את הניגונים הייחודיים של החצר בניצוחו של ר' חיים בנט. 

בחצר הקודש ספינקא: כמידי ערב בבית המדרש ברחוב דונולו בבני ברק, ביום שלישי א' דחול המועד אושפזין דיעקב בשעה 8:30 שמחת בית השואבה המרכזית בריקוד הלפידים המסורתי עם תזמורתו של רפי שטיין והזמר שלמה גובי, בליל הושנעא רבה תתקיים טיש בשעה 9:30 בערב. 

בחצר הקודש ספינקא בני ברק: תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש יארצייט ה-42 שנים של האדמו"ר רבי נחמן כהנא מספינקא זיע"א, בראשות בנו האדמו"ר, במוצאי יו"ט ראשון דסוכות בשעה 8:45 בערב, ביום רביעי בליל אושפיזא דמשה רבינו יערוך האדמו"ר טיש בסוכת בית המדרש 'אהל נחמן' ספינקא ברחוב יהושע 9 בבני ברק. 

בחצר הקודש ספינקא גני-גד: במוצאי יו"ט ראשון טיש אושפיזין דיצחק, ביום חמישי ליל אושפיזא דאהרן הכהן בשעה 9:30 בערב, במוצ"ש ליל הושע"ר לאחר משנה תורה, בסוכה שעל ידי בית המדרש ברחוב גני גד 2 בבני ברק. 

בחצר הקודש ספינקא מונסי: שמחת בית השואבה בשילוב סעודת הילולא הרה"ק רבי בעל ה'דברי ישכר' מספינקא זיע"א, תתקיים ביום חמישי אושפיזין דאהרן הכהן בסוכה בסמוך לבית המדרש בעיר מונסי בניו יורק. 

בחצר הקודש סקווירא: בשיכון סקווירא בארה"ב, האדמו"ר מסקווירא יערוך טיש בימים רביעי וחמישי אושפיזין משה ואהרן הכהן בסוכה הגדולה ברחבת הבית מדרש הגדול, לאחמ"כ ריקודים בבית מדרש. במוצאי שמחת תורה תתקיים טיש נעילת החג בהשתתפות אלפי החסידים. 

‏בחצר הקודש סקולען: שמחת בית השאובה תערך ‏כל ערב בשעה 8:30‏ בערב בבית המדרש הגדול בשכונת בורו פארק בברוקלין ניו יורק. 

בחצר הקודש ערלוי: האדמו"ר מערלוי יערוך טיש ביום רביעי אושפיזין דמשה לרגל האושפיזין של האדמו"ר בסוכה הגדולה, במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר טיש נעילת החג בבית מדרש הגדול ברחוב יותם בשכונת קטמון בירושלים.‏ 

בחצר הקודש פאפא: במוצאי יו"ט הראשון יערוך האדמו"ר שמחת בית השאובה לכבוד אושפיזא דיעקב בסוכה הגדולה, ולאחריה יתקיים הריקודין בביהמ"ד הגדול בקרית פאפא בשכונת וויליאמסבורג בברוקלין ניו יורק. בשבת חול המועד אושפיזא דיוסף יחלק האדמו"ר מפאפא לחם המסוגל לפרנסה בסעודת רעווא דרעווין בסוכה הגדולה‏.  

בחצר הקודש פיטסבורג: עריכת הטיש בליל יו"ט ראשון של החג לרגל יומא דהילולא של הרה"ק רבי מרדכי מנדבורנא זיע"א בשעה 22:00, שמחת בית השואבה המרכזית ביום רביעי ב' דחוה"מ עריכת הטיש בשעה:20:30. עריכת טיש לכבוד האושפיזין בכל לילות חוה"מ בשעה 21:30. 

בחצר הקודש פינסק קרלין: בכל ערב תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש בשעה 8:30, בסוכה ברחבת הת"ת בשכונת בית ישראל בירושלים, ביום חמישי אושפיזין דאהרן - שמחת בית השואבה המרכזית. 

 בחצר הקודש פשווערסק: האדמו"ר יערוך כל ערב טיש בסוכה שע"י הביהמ"ד הגדול אח"כ ריקודים בביהמ"ד, אושפיזא דיוסף בליל שבת האדמו"ר מחלק לחם שחור לכל העיר בבית המדרש הגדול באנטוורפען.

בחצר הקודש פרמישלאן: בקריית הרצוג בבני ברק, ביו"ט הראשון של סוכות לאחר תפילת שחרית יתקיים קידושא רבא לרגל ההילולא של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זיע"א, במוצ"ש ליל הושע"ר יערוך האדמו"ר טיש בשעה 10 בלילה לרגל אישופיזא דוד המלך בשילוב מלוה מלכה לאחר משנה תורה. מעמד הקפות שניות מרכזי בשעה 9 בערב עד לשעות הקטנות של הלילה, כשעשרות ספרי תורה מוצאים מארון הקודש ומונחים על הבימה כמסורת של שנים.

בחצר הקודש צאנז: האדמו"ר עורך את שולחנו כל ערב בשעה 8:30 לכבוד האושפיזין של אותו יום בסוכה הגדולה הסמוכה לביהמ"ד הגדול. הטיש בלווי תזמורת של החסידות. במוצאי שמחת תורה מתקיים טיש נעילת החג הנקרא העפל טיש (טיש התפוחים), בו זורק האדמו"ר תפוחים לעבר החסידים, הרואים בכך ישועות. בסיומו מתחיל מעמד ההקפות השניות הנמשך עד הבוקר.

 

בחצר הקודש צאנז קלויזנבורג: טיש בכל לילה בשעה 10:00 בסוכה הגדולה של בית המדרש הגדול במרכז החסידות בבורו פארק‏ שבברוקלין ניו יורק. 

בחצר הקודש קאליב: האדמו"ר מקאליב יערוך טיש בשילוב שמחת בית השואבה ביום שלישי אושפיזין דיעקב בשעה 8:30 בערב בבית המדרש קאליב ברחוב חנה בירושלים. 

בחצר הקודש קאמרנא: בבית המדרש 'עטרת שלום' בשכונת ארזי הבירה בירושלים ביום רביעי ב' דחוה"מ אושפיזין דמשה עריכת הטיש בסוכה הגדולה ושמחת בית השואבה, קריאת משנה תורה ועריכת השולחן בליל הושענא רבא בשעה 8:30, נעילת החג והקפות שניות בליווי תזמורת במוצאי שמחת תורה בהיכל בית המדרש. 

בחצר קהל חסידים בעיר אלעד: תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית ביום שלישי א' דחה"צ בראשות הגאון רבי ישראל זושא הורביץ רב קהילת החסידים בעיר, בשעה 9 בסוכה שע"י בית המדרש קהל חסידים ברח' רבי מאיר 13 בעיר אלעד.

בחצר הקודש קוזמיר: האדמו"ר יערוך את שולחנו בשעה 8:30 יום רביעי ב' דחוה"מ לכבוד אושפיזין דמשה בסוכה שעל ידי בית מדרשו ברחוב רש"י בבני-ברק, ובמוצאי שמחת תורה יערך מעמד ההקפות שניות בשעה 9:30 בערב בליווי תזמורת כאשר במרכזה ההקפה השישית שהוקדשה על ידי האדמו"ר בעל ה'אמרי אש' ממודז'יץ זצ"ל לקדושי השואה. 

בחצר הקודש קוז'ניץ: יתקיים טיש לרגל האושפיזין של האדמו"ר ביום רביעי ג' דחול המועד בשעה 19:00 בערב בהשתתפות רבים מתושבי תל אביב והסביבה, בסוכה שע"י בית המדרש קוז'ניץ ברחוב שרת פינת ויצמן, בכל הימים סעודת אושפיזין בשעה 11:00 בבוקר בסוכת בית המדרש. 

בחצר הקודש קוידינוב: שמחות בית השואבה ביום שלישי אושפיזא דיעקב בסוכה ברחבת הישיבה רחוב מהרש"ל 22 בשעה 9:15. הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בהיכל הישיבה בשעה 9:30 בערב. 

בחצר הקודש קוסוב ויז'ניץ: בבית המדרש ברחוב בעלזא ברמת בית שמש, תתקיים שמחת בית השאובה במוצ"ש בשילוב טיש לרגל הושענא רבא בשעה 10 בערב. 

בחצר הקודש קופיטשניץ: בבית המדרש 'אביר יעקב' ברחוב עזרת תורה 33 בירושלים, יתקיים הטיש ביום חמישי ליל ד' דחוה"מ שמחת בית השואבה. ביום א' של חוה"מ מתפלל האדמו"ר יחד עם קהל חסידיו תפילת מוסף בכותל המערבי, מעמד הקפות שניות אחרי נעילת החג ומעריב. 

בחצר הקודש קרלין סטולין: תזמורת החסידות תשמח את האלפים בכל ערב בהיכל בית המדרש הגדול ברחוב אבינועם ילין בירושלים. 

בחצר הקודש קרעטשניף: בבית המדרש בקריה ברחובות, האדמו"ר יערוך כל ערב בשעה 9:00 בסוכה הגדולה את שולחנו, ובמוצאי שמחת תורה מעמד הקפות שניות עם מקהלת האחים הומינר בניצוח בעל המנגן משה דוב הומינר. 

בחצר קרעטשניף ירושלים: בכל ערב שמחת השואבה בסוכה שבסמוך לבית מדרש, ביום רביעי אושפיזין דמשה יתקיים שמחת בית השאובה המרכזית בשילוב מעמד הכנסת ספר תורה לבית המדרש בסעודת המצווה יחלק האדמו"ר "פרנסה ברויט" כסגולה לפרנסה, בשמחה יופיע האורגניסט יואלי הרשקוביץ והזמר אלי ווייס. ‏הקפות ליל שמחת תורה בחצות הלילה בשעה 12:30‏. מעמד הקפות שניות בשעה 10 בערב בבית המדרש ברחוב אבינועם ילין בירושלים. 

בחצר הקודש קרעטשניף סיגעט: האדמו"ר מקרעטשניף סיגעט יערוך מידי ערב את שולחנו בסוכה ברחבת ביהמ"ד קרעטשניף ברחוב רפפורט בי-ם. ביום רביעי ליל ג' חוה"מ אושפיזין דמשה יערך שמחת בית השואבה המרכזית בשעה 9:30 בערב בסוכה הגדולה ברחבת ביהמ"ד קרעטשניף בראשות האדמו"ר כנהוג בקרעטשניף האדמו"ר יחלק לחם כסגולה לפרנסה. נעילת החג אחרי מנחה בשמחת תורה בשעה 6:30 והקפות שניות בשעה 10:30. 

בחצר הקודש ראדזין: יערוך האדמו"ר טיש בשילוב שמחב"ה ביום חמישי ג' דחוה"מ בשילוב הטיש יארצייט של אביו האדמו"ר מראדז'ין זיע"א בשעה 8 בערב.

בחצר הקודש ראחוב: יום-טוב סוכות: אחרי התפילה יתקיים 'קידושא רבא' לכבוד יומא דהילולא של זקינו של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זצ"ל. ביום רביעי - אושפיזין דמשה: בשעה 9:00 יתקיים הטיש המרכזי לרגל יומא דהילולא של חותנו של האדמו"ר - הרה"צ רבי ישעיה שנייבלג זצ"ל אב"ד בני ראם וחבר בד"צ מחזיקי הדת בעלזא, במוצ"ש ליל הושענא רבא - קריאת "משנה תורה" על ידי האדמו"ר בשעה 9:30, לאחר מכן יתקיים "טיש". הקפות שניות: בביהמ"ד ראחוב ברחוב ברקאי 20 רמת גן בשעה 8:30 בשילוב "פרקי שירה וחזנות" בליוי תזמורות עם החזנים אהרן אהרוני ומאיר בלוך. 

בחצר הקודש רחמסטריווקא‏: כל ערב בסוכה הגדולה ברחבת הבית מדרש ברח' גבעת משה 10 בשכונת גוש 80 בירושלים. במוצאי שמחת תורה יערך מעמד הקפות שניות עד השעות הקטנות של הלילה.

בחצר הקודש שאץ: שמחת בית השאובה ביום שלישי אושפיזא דיעקב, בשעה 9 בערב בבית המדרש שאץ ברחוב אדמו"רי שאץ בב"ב. 

בחצר הקודש שאץ ויז'ניץ: בחיפה, שמחת בית השואבה ביום חמישי ליל אושפיזין דאהרן בשעה 8 בסוכה בסמוך לבית המדרש ברחוב הרצל בעיר. 

בחצר הקודש שבט הלוי: ביום רביעי אושפזין של משה יערך שמחת בית השואבה בשילוב כינוס התלמידים השנתי בסוכה בסמוך לבית המדרש חכמי לובלין ברחוב דסלר בב"ב. בשעעה 6:30 במוצאי יו"ט שמחת תורה יערך טיש נעילת החג בשעה 6:00 ולאחר מעריב והבדלה יתקיים ריקודים בביהמ"ד הגדול.

בחצר הקודש שומרי אמונים אשדוד: ביום רביעי אושפיזין דמשה – יום האושפיזין של האדמו"ר - בסוכת בית המדרש ברחוב בעל הנס ברובע ז' באשדוד, באושפיזין דוד טיש מלווה מלכה, נעילת החג הקפות שניות בליווי תזמורת. 

בחצר הקודש שומרי אמונים בני ברק: ביום חמישי ג' דחוה"מ יתקיים הטיש המרכזי לכבוד האושפיזין דאהרן כהנא קדישא בסוכה שע"י ביהמ"ד ומיד לאחמ"כ יהיה שמחת חג בתופים ומחולות בביהמ"ד הגדול ברחוב שפת אמת 3 בב"ב. 

בחצר הקודש שומרי אמונים ירושלים: מעמד הקפות שניות בהיכל בית המדרש בשכונת מאה שערים בירושלים. 

בחצר שומרי אמונים קרית גת: טיש שמחת בית השואבה במוצאי יום טוב ראשון בסוכת האדמו"ר ברחוב בית יוסף בקרית גת. 

בחצר הקודש שידלובצא: יערך שמחב"ה ביום חמישי אור לי"ט תשרי בשילוב סעודת הילולא לראש השולשלת היהודי הדשו מפשיסחא בסמוכה שמאחורי הבית מדרש ברח' אהלי יוסף בשכונת גוש 80 בירושלים. במוצאי שמחת תורה יערך הקפות שניות בשעה 8:45 בערב.

בחצר הקודש תהילות ישראל: יערך מעמד הקפות שניות בשעה 12:30 בלילה בראשות הגה"צ ר' אהרן צבי רומפלר. 

בחצר הקודש תולדות אברהם יצחק: בשכונת מאה שערים בירושלים, כל ערב שמחת בית השואבה עם תזמורת ומקהלה מורחבת, בשעה 9:30 בערב ביום רביעי ב' דחוה"מ תתקיים מעמד סיום סדר נזיקין במסגרת מפעל התורה דף הקהילה, הסיום יתקיים בסוכה הגדולה בשעה 7:10. סעודה מפוארת בליווי כלי שיר וזמר. במוצאי החג המשך טיש נעילת החג בכלי שיר וזמר מזמן ר"ת עד כשעתיים לאחמ"כ. הטישים בסוכה הגדולה שהוקמה ברחבה של החסידות בצומת הרחובות סלנט – חנן. 

בחצר הקודש תולדות אהרן: בשכונת מאה שערים כמסורת רב השנים גם השנה תתקיים חגיגת שמחת בית השואבה הגדולה עם תזמורות מורחבת ומקהלת החסידות 'האחים סטאריק', בכל לילה בשעה 9:00 ובמוצאי יו"ט הראשון בשעה 9:45 בערב. המעמד המרכזי בליל האחרון של חוה"מ, יום חמישי אושפיזין דאהרן הכהן בהשתתפות אלפים בראשות האדמו"ר מתולדות אהרן בשירת "המלוכה והממשלה" כשלצד האדמו"ר יושבים הגאב"ד והראב"ד י-ם. כמו"כ בליל אושפיזין דיוסף בליל שבת חוה"מ עורך האדמו"ר טיש מיוחד שבה הוא מחלק פרנסה ברויט לחם כסגולה לפרנסה.‏ מעמד ההקפות שניות במוצאי שמחת תורה בחצות הלילה עד השעות הקטנות של הלילה לאחמ"כ יערך מעמד שאו שערים.





הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לעל  

    ג

  2. ישיבת מיר ירושלים, יום חמישי  (ל”ת)

    היהודי הנודד

  3. יום ג בראשות האדמו''ר משבט הלוי  (ל”ת)

    שבט הלוי

  4. מרכז הרב  


    • אני רק הולך למרכז הרב! אף מקום לא משתווה לשם!!... (ל”ת)


  5. טעות  


  6. אני כל השנים האחרונות הולך למרכז הרב, ופשוט קדושה וטהרה! שווה לכם לנסות!!  (ל”ת)


  7. לא להאמין שישיבה כזאת לא כתבו אאכ זה פוליטיקה  

    אור אלחנן

    • ברור שזה פוליטקה 

      רק אור אלחנן

    • נעם בלי ו 

      אמארגן בישיבה

    • איפה היום כיפור שלהם 


  8. מי שלא סגר עם פרנקל לא נמצא פה?!  

    פרנקל&בינדר

    • על אירוע ששלחנו לפרנקל נכנס 

      משרד מתחרה

    • הוא הכניס חלק בשינוי כמו מאור התלמוד (ל”ת)

      יש שנמצאים אבל בשינוי םרטים

  9. ישיבת קרן אורה בכרמיאל במוצאי יו"ט הראשון עם תזמורתם של התאומים נייהוז  (ל”ת)


    • גם הקהילה הליטאית בצפת בהקפות שניות עם התאומים ישי ואיתמר נייהוז (ל”ת)


  10. מה עם ישיבת מרכז הרב??  (ל”ת)


  11. ישיבת צעירים פ"ת הרב זנובסקי  

    אחד

  12. מרכז ביום חמישי  (ל”ת)

    מעוז

  13. הקלידן אלי דולינסקי  

    א.ד.

  14. יום ד אושפיזין דמשה רבנו הילולת הרהק נחמן מברסלב בישיבת.חוט של חסד שמואל הנביא 13 ים בראשות מור הצדיק שלום ארוש שליטא  (ל”ת)

    חסיד