1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. ערוץ הכנסת

הכנסת למבקר הנכנס: "היום הזעת - בעתיד נזיע בגללך"

משלחת ח"כים, בראשות יו"ר הכנסת ראובן ריבלין, ביקרה אצל מבקר המדינה הנכנס יוסף שפירא - כדי לבשר לו אישית על מינויו • "מהיום", אמרו הח"כים, "כולנו מאחוריך"
שרי רוט, בחדרי חרדים, כ"ב אייר תשע"ב 14/05/2012 21:50

יו"ר הכנסת עם המבקר. צילומים: דוברות הכנסת, איציק הררי יו"ר הכנסת עם המבקר. צילומים: דוברות הכנסת, איציק הררימשלחת הכנסת בראשות יו"ר הכנסת ראובן (רובי) ריבלין, יצאה מייד לאחר ההצבעה בכנסת, לביתו בירושלים של המבקר הנבחר השופט המחוזי יוסף שפירא.

יחד עם ריבלין הגיעו לביתו של שפירא, סגן יו"ר הכנסת - ח"כ יצחק וקנין, ח"כ רוני בר און - יו"ר הוועדה לביקורת המדינה, וח"כ רחל אדטו.

"הכנסת סיימה ברגע זה את ההצבעה – ובאנו אליך משלחת הכנסת על מנת לבשר לך על כך שאתה הוא המבקר הנבחר", אמר ריבלין לשפירא.

"הכנסת כולה מברכת אותך בברכה שלמה. מבקר המדינה הוא ידה הארוכה של הכנסת כגוף מפקח אבל הכנסת היא גם מבוקרת על ידי המבקר. תפקידך הוא חשוב ביותר ורם – ואני מבקש מקרב לב לאחל לך הצלחה בתפקידך".

עוד בנושא:
לאחר שלושה סיבובים: מבקר המדינה הבא - יוסף שפירא

סגן יו"ר הכנסת ח"כ יצחק וקנין (ש"ס), שגם שימש יו"ר ועדת הקלפי לבחירת מבקר המדינה, אמר למבקר הנבחר שפירא: "זו הייתה הצבעה בת שלושה סיבובים, שהראתה דמוקרטיה במיטבה. משנבחרת, כל חברי הכנסת מתאחדים מאחוריך".

יו"ר הוועדה לביקורת המדינה, ח"כ רוני בר און, התבדח ואמר ליוסף שפירא: "היום אתה הזעת בגלל חברי הכנסת, בעתיד חברי הכנסת יזיעו בגללך".

בראון הוסיף: "אין לי ספק שהכנסת תתאחד סביב הדרך שבה תמלא את תפקידך".
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מאחל ליוסי הרבה הצלחה  (ל”ת)

    א

;