1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. פוליטי

ש"ס משיקה מחדש את 'הלשכה לפניות הציבור'

השר אריה דרעי החליט לקדם מיידית את הקמת הלשכה לפניות הציבור של התנועה במתכונת מתקדמת. מדובר במנגנון ממוחשב ומשוכלל הקיים בש"ס אשר הוכח בהצלחה במערכות הבחירות האחרונות ובו מצויים כלל נציגי ש"ס בממשלה, בכנסת וברשויות המקומיות

ארי קלמן, כ"ד תשרי תש"פ 23/10/2019 18:40
תגיות:

במנגנון ממוחשב ומתקדם אריה דרעי אריה דרעי צילום: פלאש 90

בש"ס לא שוקטים על השמרים, ולמרות תקופת אי הוודאות הפוליטית החליט יו"ר התנועה אריה דרעי לקדם מיידית את הקמת הלשכה לפניות הציבור של התנועה במתכונת מתקדמת. מדובר במנגנון ממוחשב ומשוכלל הקיים בש"ס אשר הוכח בהצלחה במערכות הבחירות האחרונות, בו מצויים כלל נציגי ש"ס בממשלה, בכנסת וברשויות המקומיות.

מדובר בכוח עזר אדיר לציבור בשורה רחבה של נושאים ובעיות, כמו בריאות, ביטוח לאומי, ארנונה, שלטונות הצבא ועוד ועוד, כאשר בקצה השני של הטלפון ניצבים מאות נציגים יעילים ומנוסים החדורים רצון ואפשרות לסייע. מוקד הפניות החדש של ש"ס יידע לנתב כל פניה שהתקבלה אל הנציג המתאים לה לפי נושא הפניה, ואף נהל מעקב צמוד אחר כל פניה ואופן טיפולה. שום פניה לא תלך לאיבוד. זהו למעשה מוקד פניות הציבור החדשני והמתקדם ביותר הקיים בארץ, וש"ס גאה להיות המובילה גם בתחום זה.

בישיבה שקיים היום יו"ר ש"ס דרעי עם מנכ"ל ש"ס חיים ביטון הוחלט על הקמת הלשכה לפניות הציבור באופן מיידי. על ניהול הלשכה הופקד יענקי דרעי אשר צבר ניסיון רב בנושא פניות הציבור, ויחד עם צוות מיוחד יתפעל את המערך הגדול כדי למקסם את השירות והסיוע לכל פונה.

יו"ר ש"ס אריה דרעי אמר: "עם החזרה לשגרה לאחר החגים כאשר הציבור חוזר לעבודתו לענייניו, אני שמח להשיק מחדש את הלשכה לפניות הציבור של ש"ס במהדורה מתקדמת, מתוך מטרה לייעל את השירות ולוודא שכל פניה תגיע לייעודה ולא תיפול בין הכיסאות. ש"ס חרתה על דגלה את נושא העזרה הפרטנית וטיפול במצוקות היומיום של הציבור, ואני מתכוון לפקח מקרוב אחר תפקוד הלשכה וטיפול נציגנו בפניות הרבות. אני קורא לציבור לפנות אל מספרי המוקד בכל נושא ועניין ואנחנו נשתדל לעשות את המיטב בכדי לסייע. חורף בריא".

יענקי דרעי אמר: "אני מודה על האימון והזכות שנפלה בחלקי לעמוד בראש הלשכה לפניות הציבור שהיא בעיניי לב ליבה של השליחות למען הכלל. כפי שיו"ר התנועה התווה לנו, מטרתנו להיות כתובת נאמנה ואוזן קשבת לכל אדם המבקש עזרה וסיוע מול המערכות הביורוקרטיות ולחבר אותו אל האיש הנכון האמון על התחום. נעשה הכל שכל פניה תטופל ובעזרת ה' נעשה ונצליח".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הולך בדרכם של הכהנים הגדולים בבית שני שגרמו לחורבן הבית השני.  

  שריר

  • שינאת חינם 


 2. לשס איכפת מכולם  

  כל הכבודד

  • חרדי מאמין

 3. מורשת מראן  

  מיכב

 4. מחוברים למורשת מראן  

  מיכב

;