1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. פרסום ושיווק

התחדשות בקבוצת 'גל אורן': מאיר גל חוזר לחברה כשותף פעיל

התחדשות בקבוצת הפרסום גל אורן: שרה גל פורשת ממעורבות בחברה ואת מקומה יחליף מאיר גל שייכנס כשותף פעיל בקבוצה לצידו של המנכ"ל, אורן אלימלך.

כתבה מקודמת, כ"ה תשרי תש"פ 24/10/2019 13:24

אורן אלימלך אורן אלימלך צילום: גל אורן לרנר

למעלה מעשור שמשפחת גל ואורן אלימלך שותפים בקבוצת הפרסום המגזרית הגדולה בישראל bsd.

בשנים האחרונות מנכ״ל הקבוצה אורן אלימלך הוביל את הקבוצה להתפתחות וצמיחה במגזרים השונים ובערוצי פרסום חדשנים, לשינויים והתרחבות במבנה הקבוצה ולהפיכתה לקבוצת הפרסום למגזרים הגדולה בישראל הכוללת את משרד הפרסום המוביל במגזר החרדי גל אורןbsd ואת המשרד הגדול בדת״ל גל אורן לרנר bsd. זאת בנוסף לשותפות במשרד היחצ המוביל במגזר החרדי ביכלר תקשורת ובעלות על משרד הדיגיטל אקליפטוס בניהולו של ארז ברכץ.

היום יום חמישי ה 24.10 הודיעה שרה גל על פרישתה ממעורבות פעילה במשרד וכניסת מאיר גל בנה במקומה.

מאיר גל, בעל ניסיון של מעל 15 שנה בעולם התקשורת החרדי מכר לאחרונה את האתר בחדרי חרדים, ניהל קמפיינים פוליטיים רבים וישמש כשותף פעיל ומנהל הפיתוח העסקי של הקבוצה.

אורן אלימלך שימשיך לשמש כמנכ״ל הקבוצה כינס את צוות המשרד והביע את הערכתו הרבה לגב׳ שרה גל על שנים ארוכות של עבודה משותפת, ובירך את מאיר על כניסתו לקבוצה ״מאיר יתרום מניסיונו וקשריו למשרד וללקוחותיו, וכניסתו תהווה בשורה לפיתוח והתחדשות המשרד לעולמות נוספים״

----

קבוצת bsd מונה מעל ל 60 עובדים, בחברות גל אורן bsd למגזר החרדי בהובלת אורן אלימלך ונחום בנדיקט וגל אורן לרנר bsd בהובלת אורן אלימלך ואבי לרנר.
בין לקוחות המשרד נמנים: תנובה, מאוחדת, בנק הפועלים, ישראכרט, אל על, בתי אמנה, תנועת ש״ס, אגד, רשות הטבע והגנים, קימברלי קלארק, תאגיד המיחזור אל״ה, ועוד

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מאיר קשת בן שרה הנסיך !  (ל”ת)