1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2020

ליברמן תוקף: "יהיו לכך מחירים כבדים"

האיש שגרר את ישראל למערכת בחירות שניות מתריע מפני סבב שלישי: "להליכה לסיבוב בחירות נוסף או ממשלה צרה מכל סוג יהיו מחירים כבדים"

ארי קלמן, ג' חשון תש"פ 01/11/2019 12:15

סבב בחירות שלישי? ליברמן ליברמן צילום: פלאש 90

בזמן שהוא גורר את המערכת לבחירות שלישיות תוך שנה שעה שהוא מתעקש שלא לשבת בקואליציה ימנית כפי שנהג במערכות האחרונות, יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן - מתריע על האפשרות שישראל תצעד למערכת בחירות שלישית וטוען כי יהיו לכך מחירים כבדים.

בפוסט שפרסם ברשת הפיסבוק הוא כתב, "כשמפקד חיל האוויר האלוף עמיקם נורקין מזהיר כי אתגר ההגנה הופך מורכב יותר ולאיום הטילים והרקטות מצטרפים כעת מל"טים תוקפים וטילי שיוט וכשצה"ל פורס מערכות חץ וקלע דוד, משמעות הדבר היא שאנחנו נמצאים במצב חירום".

"ולכן", מוסיף ליברמן, "כפי שהבטחנו לבוחר, אנחנו משקיעים את מירב המאמצים להקמת ממשלת אחדות לאומית שתתמודד עם הסוגיות העומדות על הפרק, גם בתחום הבטחוני וגם בתחום הכלכלי, סוגיות כל כך קריטיות ומרחיקות לכת, שניתן לטפל בהן רק מתוך הסכמה לאומית רחבה. שתי המפלגות הגדולות חייבות בראש ובראשונה להרכיב ממשלה ולהשאיר בצד את כל השיקולים הנוספים ובשלב הבא להציע ליתר המפלגות להצטרף לממשלת האחדות".

למרות שהוא מתריע על הסכנות העומדות על הפרק, ליברמן מוסיף ומתעקש על הנושאים שהובילו למערכת הבחירות הנוכחית, "אנחנו נעמוד על דרישתנו להעברת חוק הגיוס בקריאה שנייה ושלישית כפי שעבר בכנסת בקריאה הראשונה, כך גם לגבי סוגיית לימודי ליבה במגזר החרדי, תחבורה ציבורית בשבת, חוק המרכולים וכל הדרישות בנושאי עליה וקליטה".

יצוין כי גם במפלגות החרדיות כבר החלו להתפשר על סוגיות הליבה ובראשם חוק הגיוס - שגרר את המערכת לבחירות נוספות.

"להליכה לסיבוב בחירות נוסף או ממשלה צרה מכל סוג יהיו מחירים כבדים וכדאי שנזכור את זה גם עכשיו וגם בהמשך", חותם ליברמן את דבריו ואומר: "ראשי הפוליטיקאים מעריכים כי ישראל אכן בדרך לבחירות נוספות".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ליברמן אני נחנק מצחוק ממך ! שחרר אותנו ממך !  

  עודד

  • ליברמן 

   מימון

 2. הוא פוחד לקבל אפס  

  אלי

 3. המחיר הכבד שכולנו משלמים הוא עצם קיומו של ליברמן במערכת הפוליטית.בסוף הוא יזחל על גחונו כמו המסית הקדמוני רקלא ברור לאיזה כיוון הוא יזחל.זה מה שקורה למסיתים.  (ל”ת)

  שלמה

 4. ליברמן  

  ציוני

 5. תשלם מחיר כבד עבור הפנסיון לכלבים שיזרקו אותך בה !  (ל”ת)


 6. ליברמן  


 7. ברור שיהיו לכך השלכות אבל...  

  יוני

 8. מנהיגו של דור הפלגה  

  בנדה

 9. לא  

  מימון

 10. ליברמן טרוריסט פוליטי בחסות החוק  

  אלי

 11. חחחח הסקרים מראים שהוא נעלם מהמפה....לך הביתה גרמת מספיק צרות  (ל”ת)

  ירושלמי

 12. דיייייייייייייייייייייי  (ל”ת)

  יוסלה

 13. אחדות בלעדיך  

  אבו נאצר

 14. שפשוט ילך לעזאזל!!!!  (ל”ת)


 15. עליו ושכמותו נאמרו דברי הגמרא: ״בעיקבתא דמשיחא חוצפא ייסגא״  


;