1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

בליל שבת: כמה חרדים הותקפו ברחוב. צפו

רחובות בורו פארק הפכו לזירת אימה בכלל בשנה האחרונה ובפרט בליל השבת האחרונה. קבוצת נערים נדדה מרחוב לרחוב ורדפה אחר חסידים צועדים, חלקם הצליחו להימלט מהם ורעי המזל ספגו מכות נמרצות • זעם על ראש העיר שממחזר תגובות ולא עושה מאומה למגר את התופעה המדאיגה

יענקי פרברה' חשון תש"פ 03/11/2019 19:24

ראש העיר ממחזר תגובות אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: pixabay

שוב חרדים הותקפו בבורו פארק, ושרשרת המתקפות ביומיים האחרונים, מכונים בכלי תקשורת מקומיים כ"מחרוזת של פשעי שנאה".

התקריות המטרידות החלו בסביבות השעה 00:20 בליל שבת האחרון בשדרת אוטרכט וברחוב ה-53. כפי שניתן לראות בתיעוד, רכב נעצר, כמה גברים קופצים החוצה ומתחילים לרדוף אחרי שני נערים חסידיים ברחוב. הנערים הצליחו לברוח.

כעבור כמה דקות, אותה חבורת בריונים נסעה ברחוב 48 סמוך לבית מדרש של חסידות באבוב, וכשהגיעו בסמוך לגבר חסידי שצעד ברחוב, הם הכו את האיש מתוך הרכב ונסעו משם. מספר רגעים אחר כך, בוצעה תקיפה נוספת, שלישית במספר, בשדרה 14 - רחוב 51. גם שם הפרחחים נתנו אגרוף לחרדי ונמלטו.

אתר Yeshiva world news מדווח, כי הקורבנות שהותקפו מהססים להתלונן למשטרה, כי גם אם המשטרה תעצור את החשודים, הם יואשמו רק ב"הטרדה".

תושבים רבים מתלוננים כי ראש העיר דה בלזיו, רק מגיב על מקרים כאלה בציוץ בטוויטר, מסוג הציוצים של ראש העיר, שנראים כאילו נלקחו בהעתק הדבק ממקרים דומים, "לשנאה אין מקום בעיר זו, כל מי שמבצע פשע שנאה ייעצר ויואשם בפשע חמור".עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בליל שבת...  

  חני

 2. זה קרה גם בבני ברק השבת  (ל”ת)

  פיני

 3. מה איכפת לנו מבורו פארק?  

  Dude

;