1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

ומי לקח דם משחקני הכדורגל? האח החסידי

לתשומת לבם של חברי הכנסת יאיר לפיד ואביגדור ליברמן. אתמול הגיעו שחקני קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים לבדיקות דם שגרתיות בשערי צדק ומי שהיה זה שלקח מהם את דגימות הדם, היה לא אחר מאשר אח חרדי מהחוג החסידי

קובי עוזיאלי, ח' חשון תש"פ 06/11/2019 09:37

יאיר, החרדים כן עובדים אח חרדי לוקח דם משחקני בית"ר ירושלים אח חרדי לוקח דם משחקני בית"ר ירושלים צילום: דוברות בית"ר ירושלים

שחקני קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים, הגיעו אתמול (שלישי) למרכז הרפואי 'שערי צדק' לביצוע בדיקות דם שגרתיות ותקופתיות, מי שבאורח מפתיע היה זה שלקח מהם את הדם, הוא יהודי חרדי מהחוג החסידי עטור זקן ופאות.

לאחר בדיקות הדם, אירח מנכ"ל 'שערי צדק', פרופ' עופר מרין את יו"ר בית"ר אלי אוחנה, המאמן רוני לוי, המנהל המקצועי יוסי בניון והשחקנים והציג בפניהם את פעילות בית החולים.

שחקני הקבוצה העניקו לפרופ' מרין את חולצת הקבוצה, כדור וצעיף חתומים על ידי כל השחקנים.

פרופ' מרין אמר לאחר הביקור: "אנו שמחים ומברכים על שיתוף הפעולה עם בית"ר. אנחנו שכנים במשך שנים רבות ומשתפים פעולה לאורך השנים בתחומים רבים ונשמח להרחיב את שיתוף הפעולה ולהעמיד את כל הידע הרפואי והמקצועי הרחב שלנו לטובת בית"ר. אני מאחל לכל השחקנים והצוות המקצועי בריאות רבה והצלחה בליגה ובגביע, ומקווה שתגיעו אלינו תמיד רק בבריאות ובעיקר לקומה 9 - קומת חדרי הלידה שלנו".

יו"ר בית"ר ירושלים אלי אוחנה "בית"ר ירושלים ושערי צדק הם שני מותגים ירושלמים חזקים ולאורך שנים אנו זוכים לשיתוף פעולה הדוק עם שערי צדק. אנו נמשיך לחזק את הקשר בין בית"ר לשערי צדק ולהרחיב את הפעילות המשותפת בתחומים נוספים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ראוי שכל ערוצי הטלוויזיה יפתחו את מהדורת החדשות בתמונה הזאת.  

  שריר

 2. מקווה שהוא נשוי, אחרת יתקשה למצוא בחורה הגונה...  

  שריר

  • שמע אתה דביל אמיתי (ל”ת)

   אני

 3. האנטישמיות הציונית  

  בלוי

 4. איך חסיד יכול להיות אח? זה אנטי תזה של החסידות ליגוע בנשים וכו'  (ל”ת)

  חסיד

  • וכשאתה הולך לקופח ואחות עושה בדיקת דם??? (ל”ת)


  • תבדוק קצת בהלכה וחסידות לפני שאתה מטיל דופי... (ל”ת)

   סייג לחכמה שתיקה

 5. האם האח החרדי מזריק גם זריקות לנשים במסגרת תפקידו?  (ל”ת)


 6. הוא לא אח!  

  מכירה אותו

;