1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. משפט

מזעזע: ניסה לרצוח את אשתו עם פטיש

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד אדם שניסה לרצוח את אשתו באמצעות פטיש • הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו

אלי שלזינגר, ט' חשון תש"פ 07/11/2019 13:06

דם רב ניגר מראשה תקיפה בפטיש תקיפה בפטיש צילום: באדיבות המצלם

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד בן 69, שניסה לרצוח את אשתו בדירתם באשדוד באמצעות פטיש. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירה של נסיון רצח.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אביב דמרי, ביום 25.10.19 בשעות הבוקר, לאחר שבתם של בני הזוג בת ה-9 יצאה לבית הספר ווהאשה עשתה יוגה, התקרב אליה בעלה מהגב והיכה בחוזקה בראשה באמצעות פטיש בכוונה לגרום למותה.

גם לאחר שהיא אחזה בראשה והחלה לצעוק, המשיך בעלה הנאשם להלום בראשה. בשלב מסוים, הצליחה לאחוז בפטיש, נשכבה על גבה, החלה לבעוט בבטנו של הנאשם ובעודה שרועה על הקרקע, היכה הנאשם את המתלוננת באמצעות אגרוף.

בהמשך לכך, וכשדם רב ניגר מראשה, הצליחה לקום מהרצפה, ניגשה אל חלון הבית והחלה לצעוק: "הצילו הצילו", תוך כדי שהיא מכה באמצעות הפטיש באדן החלון.

בשלב זה חדל בעלה ממעשיו. היא פנתה אליו וביקשה מים, כאשר הוא ניגש למטבח, אשתו הלכה לחדר והחביאה את הפטיש. לאחר מכן התקשר הנאשם למשטרה, וסיפר שהיכה את אשתו ובעקבות כך נעצר על ידי משטרת אשדוד.

עם הגשת כתב האישום היום, הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

עו"ד ליאור רונן, שמייצג את הנאשם מטעם הסניגוריה הציבורית, אמר "לצערינו ולמרות ביקורות מבית המשפט, בשלב הארכות המעצר, על התנהלות החקירה ועל העובדה כי למרות החלטה מפורשת לשלוח את הנאשם להסתכלות פסיכיאטרית הדבר לא בוצע. היום עם הגשת כתב האישום והבקשה למעצר עד תום ההליכים בית המשפט המחוזי קיבל את בקשתנו והורה לשלוח את מרשי להסתכלות פסיכאטרית על מנת לקבוע את כשירותו לעמוד לדין ואת אחריותו למעשה. לאחר שתתקבל חוות הדעת פסיכאטרית נבחן את המשך צעדינו המשפטיים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מספיק לפרסם כאלה דברים  


  • כל מילה נכונה! מרב שקוראים ורואים דברים כאלה הרגש קהה (ל”ת)

   שרה

 2. ואני שואל: אולי יש אנשים שפשוט אינם ראויים להתחתן. ברור לי כשמש בצהרים שהאיש הזה כבר מלידה היה מפוצץ בבעיות חברתיות וכו'..... וד"ל....  (ל”ת)

  לב יהודי

  • חוצפן (ל”ת)


 3. זה משהו חדש שבחדרי מפרסם דברים כאלו? למה אתם רוצים להיות מתקדמים כמו עמיתיכם החילונים.  

  דנה

 4. לא מתאים לציבור שלנו לקרוא דברים אלה!!!!  (ל”ת)


 5. למה אתם מפרסמים את זה אני לא מבינ ?!?!?!?!!? מה זה קשור לחדשות חרדיות ?!  (ל”ת)


 6. אתם יכולים להוריד את התואר של אתר "החרדי" הגדול בעולם כי חרדי אתם כבר לא  (ל”ת)

  אבי

 7. אני מכניסה את חדרי חרדים לרשימה השחורה!!!!!!!!!!!!!!!  (ל”ת)


 8. גועל נפש  


;