1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

בליכוד זועמים על הפרשן החרדי: שקר מוחלט

הפרשן החרדי הוותיק נקלע למתקפה מצד תנועת 'הליכוד' לאחר שפרסם פרטים העלולים לסבך את ראש הממשלה עם שותפיו הטבעיים ואולי לגרום לכך שייסדק בלוק ה-55 | בליכוד טוענים כי מדובר בשקר מוחלט 

קובי עוזיאלי, ט' חשון תש"פ 07/11/2019 15:26

נלחצו מההדלפה? יעקב ריבלין יעקב ריבלין צילום: באדיבות המצלם

"לכל חברי גוש הימין היה ברור מדוע שקד תעשה הכל ובלבד שלא להגיע לבחירות שלישיות", כך כותב הפרשן הפוליטי יעקב ריבלין בטורו השבועי בעיתון 'בקהילה' ומספר לקוראיו כי השבוע שמע אחד מראשי המפלגות החרדיות ישירות מנתניהו עצמו את פשר הסיבה. "אף אחד לא יודע בוודאות מה יהיה בבחירות הבאות", אמר נתניהו לשותפו החרדי, "רק דבר אחד ברור: "הציונות הדתית הולכת להתרסק ואיילת שקד מסיימת סופית את הפרק הפוליטי בחייה עוד לפני הבחירות". להערכתו של נתניהו, בנט יחבור לליכוד ושקד תיבעט על ידי שותפיה לימין הדתי.

הפרסום הזה העלה חמתם של אנשי ראש הממשלה שמיהרו להכחיש. איש אמונו של בנימין נתניהו, נתן אשל הגיב לדברים שכתב ריבלין ואמר: "כל מה שנאמר שכאילו נתניהו אמר למישהו חרדי על הציונות הדתית אינו נכון. לציונות הדתית יש בסיס קבוע של 7 מנדטים. לא נוריד פתאום את הכיפות או שנוותר על החינוך שלנו וכך גם לגבי הציבור החרדי שלא יירדו".

מנועת 'הליכוד' הכחישו בכל תוקף את הדברים המיוחסים ליו"ר התנועה: "הפרסום של יעקב ריבלין ב'בקהילה 'הוא שקר מוחלט. הדברים לא נאמרו ולא נבראו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ריבלינים  


  • אכן המכנה המשותף לרובי ויעקב 

   דודו

 2. תלייה בגורם אנונימי היא דרך נפלאה לפרשנים להציע השערות וקונספירציות אישיות  (ל”ת)

  עיתונאי

;