1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

יו"ר הקלפי של ש"ס שלשל 7 מעטפות בקלפי

כתב אישום הוגש היום לבית משפט השלום בחיפה נגד מר מוחמד דיאב בן 31 תושב טמרה, בחשד כי שלשל לתוך הקלפי בה עבד שבע מעטפות • "תעזוב את זה, לא קרה כלום, אלה מעטפות ריקות, כולה שתי מעטפות"

אלי שלזינגר, ט' חשון תש"פ 07/11/2019 19:51

"לא קרה כלום" הצבעה בבחירות הצבעה בבחירות צילום: פלאש 90

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה היום לבית משפט השלום בחיפה, כתב אישום כנגד מר מוחמד דיאב בן 31 תושב טמרה , זאת בגין עבירות של פגיעה בטוהר הבחירות לכנסת ה-21.
 
מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד מאיה יוזבגי עולה כי מר דיאב, שימש ביום הבחירות, כיושב ראש וועדת הקלפי, מטעמה של מפלגת - התאחדות הספרדים שומרי תורה תנועתו של מרן עובדיה יוסף זצ"ל (ש"ס), בקלפי מספר 19.0, אשר הוצבה בבית הספר היסודי - "אבן סינא" בעיר טמרה.

בתום ההצבעה ועם סגירת מקום הקלפי לציבור, עוד בטרם החל הליך ספירת פתקי ההצבעה שבמעטפות, והגם שמר דיאב הצביע במהלך היום בקלפי אחרת, הוא נטל שלא כדין, לא פחות משבע מעטפות חתומות, ובהן פתקי מפלגות שאינן ידועות למאשימה, והטיל אותן לתיבת הקלפי.

מזכיר וועדת הקלפי, אשר הבחין במעשיו של מר דיאב, צעק עליו ובקש לברר את פשר מעשיו, וזה בתגובה השיב לו: "תעזוב את זה, לא קרה כלום, אלה מעטפות ריקות, כולה שתי מעטפות".
 
יצוין, כי התלונה, בתיק זה, הועברה בתחילת חודש אוגוסט 2019 למשטרת ישראל על ידי יושב ראש וועדת הבחירות המרכזית - כבוד המשנה לנשיאת בית המשפט - חנן מלצר, ובעקבות זאת נפתחה חקירה על ידי יאח"ה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בצורה כזאת מקבלים ש"ס מנדט שלם מהערבים.  (ל”ת)

  שריר

 2. למה מצויין שימש כיו"ר אם עבד בשבילהם בתשלום זה אומר שלא שילשל למפלגה ערבית  (ל”ת)

  ח

 3. חמור  (ל”ת)


 4. למה לקשור את שמה של ש"ס בכותרת? לא סביר שהוא שם פתק שלהם....  (ל”ת)


 5. יש בלבול בכותרת כדי ליצור עניין  


;