1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. עיתונות ותקשורת

מו"ל 'הארץ' עמוס שוקן: "המיעוט החרדי חזק ושולט בוועדת הכספים"

עמוס שוקן המו"ל של עיתון 'הארץ', התראיין לתוכניתם של כהן וגרודקה ב'קול ברמה' וסיפק מספר ציטוטים מעניינים • "בעיתון הארץ מעריכים את לימוד התורה, אבל חושבים שהחרדים גם צריכים לתרום למדינה" • ההדלפות הן נשמת אפה של הדמוקרטיה. לא ברור לי למה תוקפים"

יחיאל גלאי, ט' חשון תש"פ 07/11/2019 21:33

המו"ל עמוס שוקן עמוס שוקן עמוס שוקן צילום: Amir Levy/FLASh90

מו"ל 'הארץ' עמוס שוקן התראיין לתוכניתם ב'קול ברמה' של מנהל התוכניות בערוץ יעקב גרודקה והפרשן הבכיר ישראל כהן 'על הקצה' וסיפק מספר ציטוטים מעניינים.

שוקן אמר במהלך השיחה, כי "כיום עולם התקשורת בישראל ימני ברובו. יש בשנים האחרונות יותר עיתונאים ופרשנים מהימין מאשר מהשמאל הפוליטי".

עוד אמר מו"ל 'הארץ' לכהן וגרודקה, כי "בניגוד למיעוט הערבי שנחשב לסוג ב' ומעמדו נחות - הרי שהמיעוט החרדי חזק ושולט בוועדת הכספים, לכן האג'נדה של 'הארץ' לתמוך דווקא במיעוט הערבי".

בהמשך אמר שוקן, כי "בעיתון הארץ מעריכים את לימוד התורה, אבל חושבים שהחרדים גם צריכים לתרום למדינה. אני סבור שכתבים חרדים יכולים לסקר תחומים נוספים אצלנו, כגון מדיני וכלכלי ולא רק דתות וחרדים".

בהמשך התייחס שוקן לסערת ההדלפות שנמצאת על סדר היום ואמר, "ההדלפות הן נשמת אפה של הדמוקרטיה. הדלפות זה חלק מעבודת העיתונות ולא מובן לי מדוע יש בשבועות האחרונים עיתונאים בעיקר מהימין שתוקפים את ההדלפות".

"גם אם היה ראש ממשלה שנמנה על שורות השמאל" מדגיש שוקן, "הייתי תומך בהדלפות. זו עבודה של עיתונאים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לא מבין למה מתייחסים אל מו"ל עיתון דל השפעה שונא חרדים  (ל”ת)

  יוסי

 2. עיתון גרמני בשפה העברית  


 3. ליטא מסמן לך מן השמיים התש"פ המה כרעו ונפלו ואת אבדת  (ל”ת)


 4. עגל הזהב ובית הגר"ח נפשו נתן לו , ברוך שלא עשני גוי  (ל”ת)


 5. מראשי הסיטרא אחרא.אין להם את מי לראיין.עתון הארץ לא מעריך את לומדי התורה .הם שונאים את הדת בכלל ואת החרדים בפרט.  (ל”ת)

  שלמה

 6. צו איסור פרסום  


 7. מעריכים מאד את הגרמנים.  (ל”ת)

  גבריאל זיגמור

 8. עוד טמבל  

  אחד

 9. למה מצניעים את רעידת האדמה  

  קובי

;