1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. שוק ההון

על קו הזינוק - אינובסטה בסבב גיוס מכריע

הפלטפורמה שפותחה בישראל מכוונת לשוק ההשקעות האינסופי בחו"ל, ומזכירה, במידה רבה של דמיון, פיתוחים ישראליים שהצליחו בענק כמו וייז ומובילאיי • צוותי הפיתוח שלה חושבים בראש של משקיעים ומגיהים ועושים שימוש מסיבי בחוכמת ההמונים

כתבה מקודמת, י"ב חשון תש"פ 10/11/2019 13:27

השקעה בסטארט-אפ השקעה בסטארט-אפ צילום: יח"צ

הסיפור של 'אינובסטה' (בי"ת רפויה) הוא סיפור הצלחה ישראלי שקשה להבין מדוע לא זכה עדיין לחשיפה תקשורתית ראויה. ייתכן שהדבר נובע מהאיום שמהווה הפיתוח החדש על ההגמוניה של יועצי ההשקעות. איום לכאורה כמובן.

במסגרת סקירת הזדמנויות השקעה בחברות הזנק טכנולוגיות שערכנו באחרונה, בדגש על חברות מתחום הפינטק, היה קשה להתעלם מנוכחותה של 'אינובסטה' שפיתחה פלטפורמה ידידותית, הגיונית והיברידית לבחינת השקעות ודירוגן בהתאם לאופי וצורכי המשקיעים.

למרות שנראה שהפיתוח הישראלי הזה אינו פונה לשוק המקומי, במיוחד לנוכח העובדה שעברית אינה שפה אופציונאלית בממשק המשתמש של פלטפורמת 'אינובסטה', היא בדיוק מה שמשקיעים ישראליים צריכים – כלי שיודע לאסוף ולתכלל ים של מידע רלוונטי, לסנן ממנו את כל "רעשי הרקע" ולתת למתעניינים בהשקעות את מקסימום המידע ש"הם" בוחרים לדעת על ההשקעה בה הם מתעניינים.

השוק הישראלי קטן מדי למידותיה של 'אינובסטה'. המשמעות היא שהפוטנציאל שלה עצום ועשוי להחליף בסופו של דבר את מנהלי ההשקעות בהיותו משפך בו נאגרת כמות אדירה של מידע ממקורות גלויים שצריך פשוט לדעת לחפש. בדור עצלן שמתקשה להקליד ומעדיף להקליט, 'אינובסטה' הקדימה את זמנה והציגה פיתרון שעשוי להפוך סטנדרט בתחום ההשקעות.

כדי ללמוד עוד על אינובסטה, תוכלו ללחוץ כאן. הסטארט־אפ שנמצא בנקודת זינוק לקראת יציאה לשוק העולמי, מוצע כיום כהשקעה במסגרת קרנות ההשקעה של קבוצת 'בסדנו' הישראלית-אמריקאית. יוסי הרברט הנמנה על מומחי הטכנולוגיה של בסדנו שמלווה מיזמי הייטק רבים, אומר: "אינובסטה היא פיתוח שהבשיל ונמצא על קו הזינוק לשוק של מאות מיליונים. זו בהחלט הזדמנות השקעה שקשה למצוא בעידן רווי פיתוחים טכנולוגיים. מוזר שלא חשבו על זה קודם. זה יכול לשנות את תחום ההשקעות לתמיד".

נציין כי פלטפורמת 'אינובסטה' משרתת הן את המשקיעים והן את הזקוקים למימון. היא מאפשרת למי שזקוק למימון להעמיד את מרכולתו לבחינת ההמונים בפלטפורמה ולהעניק להם מידע ישיר, אותו יכולים המשקיעים לצרף ולהשוות למידע הרב הזורם בצינורות המידע שהפלטפורמה "שואבת". על כל אלה יש להוסיף את "חדרי הצ'אט" המאפשרים לבעלי עניין לנהל ביניהם שיחות פתוחות ולחלוק ביניהם תובנות שספק אם ניתן למצוא במקורות הגלויים.

הפיצ'רים שמוצעים בפלטפורמת 'אינובסטה' מצליחים ללקט את הטוב שבכל העולמות. לצד שימוש בטכנולוגית איסוף ואינדוקס מידע, הם מאפשרים מגוון עצום של כלי בחירה בשירות המשקיעים שאינם נדרשים לאתר "ציטוטים" בתקשורת, או לקרוא עשרות ומאות עמודי תשקיף ודוחות רבעוניים. ניתן להניח שהבינה המלאכותית המובנת בתוך הפלטפורמה שפותחה בישראל, תהפוך לברירת מחדל בשוק ההשקעות העולמי.

רוצים לדעת עוד על הסטארט-אפ של אינובסטה?
נשמח לתת את כל הפרטים בטלפון 072-371-3478 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;