1. עמוד הבית
  2. רכב ותחבורה
  3. חדשות בכבישים

ילד בן 11 מרכיב ילד בן 10 על טרקטורון - באישור האב

שוטרים שהיו במלאכתם במהלך השבת נדהמו לגלות רוכב טרקטורון בן 11 מרכיב את אחיו בן העשר ואת אביו. האב קיבל זימון לדין וכלי הרכב הושבת ל-30 יום. באירוע נוסף באותו אזור גילו שוטרים 9 נוסעים על טרקטורון המכיל שני מקומות בלבד • צפו

אלי שלזינגר, י"ב חשון תש"פ 10/11/2019 20:15

השוטרים נדהמו ילדים נוהגים על טרקטורון ילדים נוהגים על טרקטורון צילום: דוברות המשטרה

במהלך פעילות אכיפה בשבת, הבחינו שוטרים בסמוך לישוב מבקיעים ברוכב טרקטורון ועליו שלושה נוסעים, מאחריו השתרך טרקטורון נוסף ועליו נוהג ילד שהרכיב ילד נוסף.

בבדיקה נדהמו השוטרים לגלות כי רוכב הטרקטורון בסה"כ בן 11 והנרכב בן 10 בלבד. לאחר ההסבר כי זו רשלנות וסיכון של חיי הילדים לאפשר להם לעלות על כלי כזה מסוכן, ללא רישיון וללא קשת בטיחות, הטרקטורון הושבת למשך 30 ימים.

אביו של הילד שהיה בטרקטורון המוביל קיבל הזמנה לדין. בחשד להיתר לבלתי מורשה לרכב על הטרקטורון, ללא לוחית רישוי, נהיגה בקלות ראש (ללא קשת בטיחות) והסעת 3 נוסעים על טרקטורון המאפשר 2 בלבד (טרקטורון של האבא).

בעניין נהיגת הקטין, הנושא הועבר לטיפול יחידת הנוער במשטרה.

באירוע אחר באותו אזור, נצפה טרקטורון תוך כדי נסיעה עם 9 נוסעים במקום 2 בלבד. כפי שניתן לראות בסרטון, במושב הקדמי ישבו 4 מבוגרים כולל הנהג ובארגז הפתוח ישבו לא פחות מ-5 ילדים. גם באירוע הזה נרשמה הזמנה לדין בגין נהיגה בקלות ראש לנהג תושב אזור המרכז בן 37.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. זכותו של האבא.  

    איל

;