1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. משפט

ניר חפץ בצאתו מביהמ"ש: "עבור האמת אני משלם מחירים בלתי נתפסים"

בצאתו מבית המשפט השלום בתל אביב לאחר דיון בדרישתם של כלי תקשורת להסיר את צו איסור הפרסום מפרטי החקירה החסויים, אמר עד המדינה ניר חפץ, כי "עבור האמת הזו שאני נצמד אליה, אני משלם מחירים בלתי נתפסים, חסרי תקדים במדינת ישראל" • "אני לא נגד רוה"מ"

אלי שלזינגר, י"ב חשון תש"פ 10/11/2019 18:20

מחוץ לבית המשפט ניר חפץ בהודעה לתקשורת ניר חפץ בהודעה לתקשורת צילום: חדשות 13

בצאתו מאולם בית המשפט לאחר הדיון בדרישתם של כלי תקשורת להסיר את צו איסור הפרסום מפרטי החקירה, אמר עד המדינה ניר חפץ: "כל החשודים, בכל התיקים, אלף, אלפיים וארבעת אלפים, אני מאחל לכולם שיצאו צחים כשלג ושיוכיחו את חפותם - אני לא נגד אף אחד, אלא להיפך".

חפץ התייחס גם לנתניהו ואמר: "אני בוודאי לא נגד ראש הממשלה, שעבדתי איתו שנים רבות. יחד עם זאת, אני חתמתי בפברואר 2018 על הסכם עם מדינת ישראל שאני אומר אמת. במשך ימים ארוכים העדתי עדות שהיא כל כולה אמת מזוקקת, ואני משוכנע שאם נגיע לבית המשפט ביהמ"ש יקבע שעדותי אמינה".

עוד הוסיף חפץ ואמר בנימה אישית, כי "עבור האמת הזו שאני נצמד אליה ולא זז ממנה, אני משלם מחירים בלתי נתפסים, חסרי תקדים במדינת ישראל, ועל כן ניגשתי לבית המשפט כדי לתאר איזה מסע אני ומשפחתי עוברים, מסע מכוון ויזום שנועד להזיז אותי מהאמת. אני כמובן לא אוכל לפרט את הדברים, כי אני זה שביקשתי דלתיים סגורות מבית המשפט".

חפץ בתום דבריו ביקש סליחה "אם הייתי כעוס ונסער - אני מתנצל. הדברים בימים האחרונים עברו את כל הגבולות שאדם סביר יכול לשאת".עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. למרות צו איסור הפרסום, קלונו נחשף כבר ברבים.  

  יוסף

  • שקרן נשאר שקרן 

   טוביה

 2. מלשן  

  זובי

  • אתה מגיב כמו עבריין. (ל”ת)

   דור

 3. שקרן קטן מציל את עצמך ופוגע בביבי!!! איכס  (ל”ת)


 4. א-ל נקמות השם א-ל נקמות הופיע המשא שופט הארץ השב גמול על גאים  

  ש

 5. השמאל נלחם את המלחמה המכוערת והמושחתת ביותר בהיסטוריה שלו אי פעם  

  ש

 6. אפילו בן כספית שונא נץניהו ידוע  

  אמת צרופה(:

 7. דמעות תנין  

  עתליה

 8. יושר  

  יעקב

;