1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

המוסלמי שפותח את ביתו לתושבי הדרום

בין רבבות עמך בית ישראל שפותחים בימים קשים אלה את ביתם לתושבי הדרום, נמצא גם מנהל בית ספר ערבי המתגורר בצפון | "זה עניין הומניטרי ממדרגה ראשונה לפתוח את הבית ולארח תושבים מהדרום", הוא מסביר

קובי עוזיאלי, ט"ז חשון תש"פ 14/11/2019 09:01

יוצא דופן נאיל זועבי נאיל זועבי צילום: מתוך פייסבוק

אזרחי ישראל מתגלים בטובם דווקא בזמנים הקשים, כך למשל בימים אלה כאשר תושבי הדרום נתונים למטחי רקטות, ישנם את אלה שפותחים את ביתם בצפון ובמרכז עבור אותם אלה שרוצים מעט להתרענן מהאזעקות ורעשי הפיצוצים.

אחד מהם הוא מוסלמי בשם נאיל זועבי, המתגורר בכפר נין ליד עפולה ומשמש כמנהל בית ספר 'טמרה - העמק'. 

בשיחה עם כתב 'ישראל היום', סיפר זועבי, "אירחתי בעבר, אבל מעולם לא בנסיבות האלה". לדבריו, "זה עניין הומניטרי ממדרגה ראשונה לפתוח את הבית ולארח תושבים מהדרום, כדי שיוכלו לנוח וליהנות מהצפון היפה והשקט שלנו".

"אנחנו נעשה את זה באהבה, בסולידריות ובתחושה של ערבות הדדית", הוא סביר, "אנחנו עברנו את הקשיים והחרדות כשהיינו תחת מתקפת טילים בלתי פוסקת במלחמת לבנון השנייה, אז אנחנו יכולים להבין מה עובר על תושבי הדרום".

יצוין כי מעלעול בדף הפייסבוק של נאיל זועבי, גילינו תמונות בהן הוא מצולם עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, וגם סרטון בו נראה נתניהו מחמיא לזועבי בעת ביגקור בבית ספרו: "מילים כדורבנות, כל הכבוד לך, אני מצדיע לך".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. חסיד אומות העולם  (ל”ת)


  2. זה בטוח שם אצלו?  (ל”ת)


  3. ייי  


  4. זועבי -שם שכבר בעבר שמענו על עוד חסידי אומות העולם פה בארץ - אולי יש להם שורשים יהודיים?- ומרק לא לשכוח את זועבי הזוועתית!  (ל”ת)


  5. למה זועבי זה מצלצל שיש עוד כמה שהתפרסמו שאוהבים את ישראל?- ומנגד יש את זועבי הזוועתית !ה  (ל”ת)