ז' סיון התשפ"ד
13.06.2024

אחרי החגים, לפני האכלוס בג'רוזלם אסטייטס בשנלר

בג'רוזלם אסטייטס מסכמים בסיפוק את תקופת החגים העמוסה בירושלים, כאשר יהודים רבים מהארץ ומרחבי העולם ניצלו את החג כדי לבקר בסוכה המפוארת ולהתרשם מהפרויקט • לקראת האכלוס נבחרה חברת ניהול מהאיכותיות בארץ על מנת ללוות את הדיירים החל מן הרגע הראשון

אחרי החגים, לפני האכלוס בג'רוזלם אסטייטס בשנלר
הלובי היוקרתי צילום: יח"צ

בג'רוזלם אסטייטס מסכמים בסיפוק את תקופת החגים העמוסה בירושלים, כאשר יהודים רבים מהארץ ומרחבי העולם ניצלו את החג כדי לבקר בסוכה המפוארת ולהתרשם מהפרויקט. לקראת האכלוס נבחרה חברת ניהול מהאיכותיות בארץ על מנת ללוות את הדיירים החל מן הרגע הראשון.

 הבניינים העומדים על תילם ועבודות הגימור המיוחדות שבוצעו בדירות ובלובאים המפוארים עצרו את נשימתם של רבים מהמבקרים אשר הביעו את התרשמותם מהבנייה היוקרתית בסגנון והדר שלא נראו בירושלים.

גם העבודות על שדרת האמפורה המיוחדת שתוקם בלב המתחם מבוצעות בימים אלו, ובכך הפרויקט יגיע לשלמות מבית ומחוץ לקראת האכלוס הקרב בעז"ה.

הלובי המפואר • קרדיט: יח"צ

בפרויקט היוקרה מתחילים כבר עכשיו את ההכנות לבואם של הדיירים עם קבלת פנים מושקעת הכוללת תכנון של כל הפרטים הקטנים, כחלק מכך נחתם בימים אלו ההסכם עם חברת 'בתים ניהול נכסים' של יוסי ולאה ברוק, המתמחים בניהול בנייני יוקרה קרוב ל18 שנה בצפון תל אביב ובפרויקטים יוקרתיים ברחבי הארץ, ובכך יוכלו הרוכשים להיות בטוחים שכניסתם לביתם המהודר תתחיל ברגל ימין בליווי מקצועי ומנוסה לחווית אכלוס מושלמת.

"דוגמא טובה לרמת השירות שחברת הניהול תעניק" אומרת לאה ברוק "הן הסוכות הגדולות שייבנו כל שנה על שדרת האמפורה בלב הפרויקט, זאת בנוסף לסוכה הפרטית שיש בכל דירה. חג הסוכות בירושלים מרכזי מאד עבור דיירים רבים מרוכשי הדירות, ולכן בניית הסוכות המרכזיות יאפשר לדיירים לחוות חווית חג משותפת ומיוחדת לארוח משפחתי או לכל ארוע אחר".

 

ג'רוזלם אסטייטס מתחם שנלר בניה בירושלים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד