1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. בחצרות חסידים

רק בסאטמר: חונים בחינם וטסים עם הרבי בראש שקט

במסגרת ההכנות לביקור הרבי מסאטמר בישראל, דאגו עסקני החסידות להסדיר את החנייה בויליאמסבורג עבור החסידים שמגיעים לארץ

משה ויסברג, י"ח חשון תש"פ 16/11/2019 18:46

מבלי להסתבך עם דו"ח החניה של החסידים בויליאמסבורג במסע הרבי מסאטמר החניה של החסידים בויליאמסבורג במסע הרבי מסאטמר צילום: באדיבות המצלם

גם על זה מישהו חשב: בשעה שהחסידים ישהו עם הרבי בביקורו ההיסטורי בישראל, יחנו רכביהם במגרש החנייה הענק שהעמיד לרשותם אחד מנגידי החסידות ללא עלות וללא היצמדות לחוקים עירוניים מתישים. 

ציבור גדול של חסידי סאטמר מחו"ל, צפוי להגיע השבוע להשתתף בביקור הגדול של הרבי מסאטמר (מהרי"י) בישראל, שיתחיל ביום שלישי.

ההכנות האחרונות נמצאות בשיאן, ואף פרט לא נעלם מעסקני החסידות העמלים על תכניות המסע.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי במסגרת ההכנות, דאגו עסקני החסידות להסדיר את החנייה עבור כלי הרכב הפרטיים של החסידים הטסים לישראל, על מנת שיכלו להחנות אותם בלי היצמדות לחוקי העזר בניו יורק, שבין היתר אינם מאפשרים חנייה רצופה במקום אחד משך כמה ימים.

לשם כך הודיע 'וועד הנסיעה' של החסידות, כי אחד מנגידי החסידות יעמיד לרשות החסידים הטסים לישראל מגרש חנייה ענק שבבעלותו, הממוקם במעוז החסידות בשכונת וויליאמסבורג, שם יוכלו להחנות את רכביהם בראש שקט לאורך ימי הביקור ללא כל עלות.

במודעה שפרסם 'וועד הנסיעה' הוא מודה לנגיד, הרה"ח ר' יצחק רבינוביץ, "העומד לימין כ"ק רבינו שליט"א ומגדולי התומכים לכל קודשי בית סאטמר שהואיל בטובו להיטיב עם ציבור אנ"ש משתתפי הנסיעה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מי מאבטח את האירוע בארץ ישראל  


    • משמרות המהפכה (ל”ת)


;