1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. משפט

לאחר שסירב להשתחרר - זארוג יובא לבית המשפט

בעקבות הסירוב להשתחרר - המורחק המנהלי זארוג יובא היום לבימ"ש

אלי שלזינגר, י"ט חשון תש"פ 17/11/2019 08:43

ממשיך במאבקו נריה זארוג נריה זארוג צילום: ארגון חוננו

המורחק המנהלי נריה זארוג אשר מסרב להשתחרר ממעצר יובא היום (ראשון) בשעה 10:00 לדיון בבימ"ש השלום בפ"ת.

נזכיר כי זארוג ממשיך את מאבקו גם מתוך תא המעצר. לאחר שבימ"ש השלום וגם בימ"ש המחוזי הורו על שחרורו הוא הצהיר כי הוא אינו יחתום על צו האלוף הדרקוני אשר מרחיקו מביתו ובחר להישאר במעצר.

"לא אסכים לחתום על צו מנהלי דרקוני שקובע שבדף ניתן להרחיק אותי מארץ ישראל ומביתי." הצהיר זארוג. יצוין כי את זארוג ייצג בדיון עו"ד עדי קידר מארגון חוננו.

זארוג נעצר ונחקר בחשד להפרת צו ההרחקה המנהלי, וזאת בעקבות שנשאר להתגורר ביישוב יצהר בניגוד לצו אר מרחיק אותו מביתו. בנוסף הוא נחקר בחד להכשלת השוטרים וזאת בעקבות התבצרותו בדירה עם מעצרו ביצהר.

ממשטרת ישראל נמסר: בתאריך 10.11.19 הגיע כוח משטרתי לבית השוכן ביישוב יצהר במטרה לעצור חשוד בגין הפרת צו הרחקה שהוצא ע"י האלוף וצו מעצר שהוצא על ידי בית המשפט ואשר אוסר עליו להימצא באיזור השומרון.

עם הגעת הכוחות אותר החשוד כשהוא מסתתר בבית ורגליו מקובעות במתקן מסיבי העשוי מברזל בשרשראות ומנעולים לרצפת הבית, ללא אפשרות לפתיחתו וזאת בכדי להקשות ולמנוע מהשוטרים לעוצרו.

במהלך פעילות הכוחות, הקיפו את הבית מאות מתקהלים שניסו למנוע את מעצרו, חסמו את צירי הכניסה ליישוב, גרמו נזק לרכבי כיבוי ומנעו את כניסתם של רכבי הביטחון ליישוב.

חלקם תקפו את השוטרים, יידו אבנים והשליכו בקבוקי צבע וחפצים לעברם וגרמו לפציעתם של שלושה שוטרים וחלקם התבטאו כלפי השוטרים באופן בוטה, בקללות וגידופים.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. בדיוק כמו אצלנו, נערי הגבעות למדו מהחרדים בירושלים  (ל”ת)

    שמעון

;