1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. משפט

זארוג לבית המשפט: "קורעים אותנו מהאדמה שלנו"

זארוג לבימ"ש "קורעים אותנו מהאדמה שלנו כי מעניין אותנו ארץ ישראל בצורה הפשוטה והאמיתית - וכנראה יש אנשים שזה מפריע להם"

אלי שלזינגר, י"ט חשון תש"פ 17/11/2019 12:35

נריה זארוג מחובר לברזלים נריה זארוג מחובר לברזלים צילום: באדיבות המצלם

המורחק המנהלי נריה זארוג נשא לפני זמן קצר דברים בבימ"ש השלום בפ"ת במהלך דיון בעניינו. זארוג מסר לשופט בימ"ש השלום ארז מלמד כי הוא קרוע וכי הוא אינו מסוגל לחתום על הצו הדרקוני אשר מרחיק אותו מביתו וממשפחתו "קורעים אותנו מהאדמה שלנו כי מה שמעניין אותנו זה לא כסף, לא תאווה ולא כבוד, אלא ארץ ישראל בצורה הפשוטה והאמיתית - וכנראה שיש אנשים שזה מפריע להם" אמר זארוג לשופט.

זארוג הוסיף כי "ברגע שאני חותם על התנאים מבחינתי זה שאני מסכים לצו המנהלי - אני מאד רוצה להשתחרר אך אני לא יכול לחתום על משהו שלא עשיתי." הוסיף.

בתגובה לדברים בימ"ש השלום דחה את בקשת המדינה לעצור את זארוג עד לתום ההליכים כנגדו והורה על קיום דיון נוסף בהמשך השבוע בעניינו.

נזכיר כי זארוג יכול להשתחרר מהמעצר בכל רגע אם יחתום על הסכמה לצו המנהלי ועל תנאים מגבילים נוספים. נכון לרגע זה זארוג ממשיך לסרב לחתום על הצו ודורש כי הצו המנהלי כנגדו יבוטל.

עו"ד נתי רום אשר מייצג את זארוג מטעם ארגון חוננו מסר "בית המשפט קבע דיון נוסף ליום חמישי הקרוב, ובכך לא הסכים לבקשת המדינה לעצור את נריה עד תום ההליכים. נריה אמר בדיון כי הוא קרוע ולא מוכן שבצו דרקוני ולא דמוקרטי ינתקו אותו מביתו, מעבודתו ומילדיו דבר שאין לו מקום במדינה דמוקרטית. אנו מקווים שהצו יבוטל בהקדם ונריה יוכל לחזור לביתו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. למה אין תמיכה מאסיבית של בני עקיבא , בנוער הנפלא שבגבעות  

    רמי

  2. אין צדק  


;