1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. ייעוץ

נוטריון ספרדית לרילוקישין

מסתבר שנוטריון ספרדית ונוטריון בכלל קשורים בקשר בל ינתק עם תחומים רבים בחיים • במאמר קצר זה אנו נעמוד על הקשר הקיים בין נוטריון ספרדית לרילוקישין ונציין את יתרונותיו של הנוטריון בתחום חשוב זה

שימי פרקש, כ"א חשון תש"פ 19/11/2019 10:38

ברצלונה ברצלונה צילום: pixsabay

מהו הקשר בין נוטריון ספרדית לרילוקישין. ובכלל מהו רילוקישין. מסתבר שנוטריון ספרדית ונוטריון בכלל קשורים בקשר בל ינתק עם תחומים רבים בחיים. קשרים אלה הינם חשובים וחשוב להכירם משום שהכרת קשרים אלה יכולה לסייע רבות בניהול ענייני החיים והעסקים של הלקוח, ללא התרוצצות מרובה, ללא טרדות, ותוך חסכון בכספים, בזמן ובמאמצים. במאמר קצר זה אנו נעמוד על הקשר הקיים בין נוטריון ספרדית לרילוקישין ונציין את יתרונותיו של הנוטריון בתחום חשוב זה.

מיהו נוטריון ספרדית ומהן סמכויותיו?

נוטריון ספרדית הוא נוטריון "רגיל", אלא שבשונה מנוטריון "רגיל", נוטריון ספרדית שולט היטב בשפה הספרדית, ובמלים אחרות הוא שולט בספרדית "על בוריה". יש לציין כי אין מדובר במקצוע נפרד או בתיאור מקצועי, אלא בקיצור נפוץ המתייחס לנוטריון שדובר את השפה הספרדית. הנוטריון הוא עורך דין שהוסמך לשמש נוטריון לאחר ותק רצוף של עשר שנים כעורך דין. כדי להתמנות לנוטריון צריך עורך הדין לעבור השתלמות מיוחדת במתכונת שתוכננה על ידי משרד המשפטים, לאחר מכן מתפרסם שמו ברשומות ואם אין התנגדות למינוי כנוטריון, הוא מקבל את הרישיון.

מהו רילוקישין

רילוקישין לחו"ל הוא הליך שבו נוקטים יחידים, זוגות ואף משפחות, שתכליתו הסופית היא העברת מקום המגורים ואו העבודה מישראל למדינה בחו"ל. בשונה מהגירה או השתקעות במדינה זרה, רילוקישין הוא מהלך זמני ואינו קבוע. הרילוקישין נועד, בדרך כלל, לצורכי מעבר למדינה זרה לרגל לימודים או עבודה.

 רילוקישין לחו"ל ונוטריון ספרדית

לצורך ביצוע רילוקישין צריך לבצע פעולות רבות. מרביתן של הפעולות שצריך לבצע לצורך הרילוקישין אינן רלוונטיות למאמר זה. אנו נתמקד באחד הדברים החשובים לרילוקישין – הכנת המסמכים הדרושים לרילוקישין. לצורך מעבר למדינה זרה צריך תחילה להסדיר את אשרת השהיה או אשרת העבודה. לשם כך צריך לתרגם מסמכים רבים. במקרה והמדינה הרלוונטית היא ספרד או אחת ממדינות אמריקה הלטינית, צריך לתרגם את המסמכים לספרדית. נוטריון ספרדית יכול לסייע בתרגום ואימות תרגום כל המסמכים הדרושים כגון: תעודת לידה, תעודת נישואין (או רווקות), תעודת יושר ותעודות לימודים שונות, מעברית לספרדית. על מנת לקצר, נוטריון ספרדית יכול לסייע בתרגום כל המסמכים הדרושים לרילוקישין מעברית ומשפות אחרות, לספרדית.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.