י"ז סיון התשפ"ד
23.06.2024
הראשונים להצהיר תמיכה

סיעת ש"ס לנתניהו: "אנו מאמינים ובטוחים שחפותך תוכח והצדק יצא לאור"

סיעת ש"ס מפרסמת הערב הודעת תמיכה בראש הממשלה נתניהו ומצהירה תמיכה בו ברגעיו הקשים: "איש בעל זכויות עצומות בביטחון ובבניין מדינת ישראל" | ביהדוה"ת כמו גם רוב סיעת 'הליכוד' הרוב שותקים

סיעת ש"ס לנתניהו: "אנו מאמינים ובטוחים שחפותך תוכח והצדק יצא לאור"
נתניהו דרעי וליצמן בישיבת בלוק ה-55 צילום: הדס פרוש, פלאש 90

בעוד רוב סיעות בלוק הימין שומרים על שתיקה, בהם גם שרים וח"כים בתנועת 'הליכוד', תנועת ש"ס בראשות היו"ר השר אריה דרעי מפרסמים הערב הודעת תמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו: "אנו תומכים ומחזקים את ידיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, איש בעל זכויות עצומות בביטחון ובבניין מדינת ישראל".

"אדוני ראש הממשלה, אנו מאמינים ובטוחים שחפותך תוכח והצדק יצא לאור. חזק ואמץ, אל תערוץ ואל תחת. זה יום קשה למדינת ישראל. אנו מתפללים שמדינת ישראל תצא מהמשבר הקשה חזקה ומאוחדת", כך בתגובת ש"ס.

בשעת ערב מאוחרת הצטרף גם שר הביטחון נפתלי בנט מ'הימין החדש' להחלטת היועמ"ש נגד בנימין נתניהו ואמר, "לילה כואב לעם ישראל. ‏רבים חשים שמה שקרה הערב לא מגיע לראש הממשלה נתניהו, אדם שהקדיש את כל חייו למען מדינת ישראל. ‏למעננו".

בנט הוסיף ואמר כי "בערב זה חשוב לזכור את זכויותיו הגדולות. הוא ראש הממשלה של מדינת ישראל, ועומדת לו חזקת החפות. ‏בתקופה סוערת זו נמשיך לשמור על ישראל בטוחה, מאוחדת וחזקה".

יצוין כי בסיעת 'יהדות התורה', שומרים בשלב זה על שקט ולא מגיבים להחלטת היועמ"ש אביחי מנדלבליט להגיש כתב אישום בשלושת התיקים כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו.

אריה דרעי תנועת ש"ס כתב אישום נגד נתניהו

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 6 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד