1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

המשטרה עצרה את תוקף האב החרדי וילדיו

בזכות אזרח הגון וישר, שתיעד את המקרה המזעזע, משטרת בריטניה עצרה את הגבר השחור שנטפל ברכבת התחתית של לונדון לאב חרדי שנסע עם ילדיו

יענקי פרבר, כ"ו חשון תש"פ 24/11/2019 10:45

בזכות התיעוד התוקף כפי שתועד התוקף כפי שתועד צילום: באדיבות המצלם

משטרת בריטניה עצרה גבר שתקף בצורה מילולית מפחידה אב חרדי ושני ילדיו בזמן שנסעו ברכבת התחתית של לונדון ביום שישי האחרון, הגבר שהמשטרה עצרה בעיר ברמינגהאם - מרחק כשעה וחצי מלונדון, תועד כשהוא קורא קטעים מתוך ספר התנ"ך לשני ילדים חובשי כיפות שנסעו עם המשפחה בצהריי היום.

"הוא פשוט צרח על הילדים האלה", אמר כריס אטקינס, שצילם את האירוע.

כפי שדווח ב'בחדרי חרדים', משטרת לונדון פרסמה הודעה כי היא מחפשת את האיש וביקשה סיוע מכל מי שיכול לתת מידע שיוביל למעצרו של הגבר האנטישמי, ואכן אתמול האיש נעצר בביתו, מר אטקינס תיעד את האירוע במשך כשתי דקות, ואז עבר להחליף מושבים עם הילד הצעיר ליד אביו, כדי שלא יהיה קרוב מדי לגבר האנטישמי.

"זה תפס אותי בגלל הילדים, הוא פשוט צרח על הילדים האלה, זה היה מחריד מכל הבחינות" אמר.

"הוא אמר שבתנ"ך כתוב שהיהודים הרגו את ישו וכולם אדוני עבדים. אני גר בלונדון 20 שנה ואתה רגיל לאנשים שמשתוללים, רק ​​אחרי דקה אני הבנתי שזה ממש אנטישמי", סיפר אטקינס ל-BBC.

גבר שניסה להרגיע את האנטישמי, אוים על ידו שהוא "ישבור לו את הפרצוף". אישה מוסלמית בחיג'אב התעמתה איתו ואמרה לו להפסיק, "האישה המוסלמית באמת לקחה את המקרה ברצינות רבה, ויצאה להגנת היהודי המותקף". אמר מר אטקינס.

"בימים האלה אומרים לנו כמה כולם לא סובלניים וכל הדתות שונאות זו את זו, ושם הייתה אישה מוסלמית שהגנה על כמה ילדים יהודיים".

מר אטקינס אמר שהמשפחה ירדה מהרכבת כמה תחנות לאחר מכן, ואביהם של שני הנערים נתן לו אישור לשתף את הסרטון בטוויטר.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אחרוג מכללי הPC, כדרכי בקודש מדי פעם, ואציין  

    זונדל פעטשגעבער

;