1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

צפו: הרמטכ"ל ביקר את המתגייסים החדשים בבסיס תל השומר

עשרות מתגייסים חדשים זכו היום לביקורו של הרמטכ"ל בכבודו ובעצמו בבסיס תל השומר, שלאחר סיור נשא דברים בפני המתגייסים החדשים ואמר להם בין הייתר: "אתם תתנו הרבה לנו ולמדינת ישראל ואתם גם תקבלו הרבה. אתם הולכים ליופי של תקופה" • צפו בדבריו

אלי שלזינגר, ג' כסלו תש"פ 01/12/2019 23:49

"לא הכל בא בקלות" הרמטכ"ל אביב כוכבי בבסיס תל השומר הרמטכ"ל אביב כוכבי בבסיס תל השומר צילום: דובר צה"ל

ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, ביקר היום (ראשון) בלשכת הגיוס תל-השומר, לכבוד גיוס חטיבות חיל הרגלים "גולני" ו"גבעתי".

הרמטכ"ל סייר יחד עם ראש אגף כוח האדם, אלוף מוטי אלמוז, מפקד חטיבת "גבעתי", אלוף-משנה איציק כהן, ומפקד חטיבת "גולני", אלוף-משנה שי קלפר, ברחבת המתגייסים ובשרשרת החיול, נפגש עם המתגייסים החדשים ושוחח עימם.

הגיוס לחטיבות גולני וגבעתי פותח את השבוע השני והגדול ביותר של הגיוס ליחידות השדה והלוחמה של מחזור נובמבר-דצמבר 2019.

"מדינת ישראל צריכה להוקיר את כל מי שמשרת בצה"ל ומדינת ישראל צריכה להוקיר את כל מי שמשתתף בהגנתה", אמר הרמטכ"ל רא"ל כוכבי למתגייסים החדשים: "אלה שהולכים לשירות קרבי זה החוד המבצעי, תרתי משמע, וזה החוד הערכי של מדינת ישראל. אני מאוד מעריך כל אחד ואחד שיושב פה בלי להכיר אתכם באופן אישי, ולו בעצם העובדה שבחרתם ללכת לקצה המבצעי של צה"ל".

"חטיבת גולני, חטיבת גבעתי - ביצעתי איתן מבצעים בכל תפקידיי, פיקדתי עליהן, מכיר את החטיבות לאורך שנים ובוודאי במציאות הנוכחית בפרט" סיפר הרמטכ"ל למתגייסים ופנה אליהם, "אתם מצטרפים לקו הראשון של המגנים על מדינת ישראל, וזו תחושה נהדרת. אתם הולכים למסע - תנצלו ממנו כל רגע כי זה מסע אחר".

"תלמדו להתמודד עם עצמכם, לעשות או להיות חלק מצוות ולעבוד בצוות, אתה צריך לדעת להציב רף קשה, גבוה, לא הכל בא בקלות, ואתם תנצחו אותו, ואתם תצאו אנשים אחרים מהשירות הצבאי". סיכם הרמטכ"ל: "אתם תתנו הרבה לנו ולמדינת ישראל ואתם גם תקבלו הרבה. אתם הולכים ליופי של תקופה, ושיהיה לכם בהצלחה רבה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מדינת ישראל צריכה להוקיר את לומדי התורה  

    טעות