1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. ייעוץ

חמישה יתרונות בתכשירים קוסמטיים שמכילים אלוורה

צמח האלוורה הוא צמח אשר נמצא בשימוש האנושות כבר מאות שנים, וכיום, אין ספק כי לא קיים אדם שלא שמע על הצמח הזה ועל היתרונות המופלאים שלו – הן בהקשר הבריאותי והן בהקשר הקוסמטי • לפניכם מספר סיבות טובות לשלב בשגרת הטיפוח שלכם תכשירים קוסמטיים המכילים אלוורה

כתבה מקודמת, ד' כסלו תש"פ 02/12/2019 16:27

צמח האלוורה צמח האלוורה צילום: pixsabay

צמח האלוורה הוא צמח אשר נמצא בשימוש האנושות כבר מאות שנים, וכיום, אין ספק כי לא קיים אדם שלא שמע על הצמח הזה ועל היתרונות המופלאים שלו – הן בהקשר הבריאותי והן בהקשר הקוסמטי. לפניכם מספר סיבות טובות לשלב בשגרת הטיפוח שלכם תכשירים קוסמטיים המכילים אלוורה.

שמירה על הלחות ועל האלסטיות של העור

כמעט ואין דבר גרוע יותר מעור יבש, שכן בנוסף לגוון הלא אחיד ולמרקם הבעייתי שלו – עור יבש עלול להוביל לקמטים בטווח הארוך. בנוסף, עור הסובל מיובש בדרך כלל מתאפיין גם בסדקים או פציעות קלות, אשר מגדילים משמעותית את הסיכון לחדירת בקטריות וזיהומים לעור – ומכאן שגם לאקנה. מסיבה זו, שמירה על הלחות ועל האלסטיות של העור היא עניין קריטי שאין להתפשר עליו. תכשירים קוסמטיים המכילים אלוורה תורמים רבות לשמירה על המחסום הטבעי של העור ועל הלחות שלו, וכמו כן למניעת יובש ולשיקום העור בטווח הארוך.

ריפוי פצעים או נגעים באופן מהיר ויעיל

הג'ל המצוי בצמח האלוורה נמצא בלא מעט מחקרים מדעיים כבעל יכולת ריפוי פנומנלית של פצעים, כך שלמעשה, לצמח האלוורה יכולת מדהימה לחדש את הרקמה העורית ולזרז את תחלופת התאים בעור. עניין זה מסייע לנו משמעותית לאחר פציעות או מצבי עור בעייתיים כמו כוויות, וכמו כן תורם לרענון ושיפור מראה העור באופן מהותי.  לאלוורה אפקט המרגיע את העור, ניתן להשיג תכשירים מבית הרבלייף שמרגיעים את העור ומשאירים אותו רך וחלק.

תכונות אנטי-בקטריאליות והפחתת פעילות דלקתית

חלק ניכר מבעיות העור שמרבית האנשים סובלים מהן, נעוץ בדלקת כלשהי בעור או בבקטריות אשר עלולות להגיע אליו ממגוון של גורמים שונים. למעשה, מגע תמים בעור הפנים עלול להעביר אליו זיהומים ובקטריות – ובייחוד כאשר אנו לא נוהגים לשטוף ידיים לפני כל פעם שאנו נוגעים בעור הפנים שלנו. צמח האלוורה הוא צמח המתאפיין בתכונות אנטי בקטריאליות ובהפחתת פעילות דלקתית, עניין אשר מסייע לנו לשמור על מחסום העור שלנו ולנטרל במהירות בעיות עוד לפני שהן מתפתחות.

פורמולה איכותית המותאמת לעור הפנים

אנשים רבים תוהים מדוע כדאי להשתמש דווקא בתכשירים קוסמטיים המכילים אלוורה, ולא בהכרח ב"דבר האמיתי". על אף שכיום קיימת מעין נהירה לכיוון שימוש במוצרים טבעיים יותר על העור, חשוב לזכור כי בשונה מהאלוורה בצורתה הגולמית והטבעית, תכשירים קומסטיים המכילים אלוורה מורכבים מפורמולה ייחודית שפותחה על ידי אנשי מקצוע ומותאמת ספציפית לעור שלנו. אותה פורמולה מאפשרת יציבות טובה ואיכותית של המרכיבים הפעילים, מונעת מהם להתחמצן, מספקת לצרכן בטיחות מירבית בשימוש בתכשיר ואף משדרגת את תכונותיו הטבעיות של צמח האלוורה, כך שאנו זוכים ליהנות מכל היתרונות שהוא מספק לנו ואף מעבר לכך.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;